Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(eufrozina @ 2012 05 11, 14:39)
Ačiū ačiū wub.gif Mano vyresnelės dabar toks amžius, kad viskas tik ružava ir princesiška gražu. Tai viską rinkomės tik kartu smile.gif

O sviestuvas is kokios parduotuves? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samiene @ 2012 05 11, 18:40)
O sviestuvas is kokios parduotuves?  biggrin.gif

Kaune Iris prekybos centre, Ardenos parduotuvėj yra. Aš iš Lenkijos vežiausi. Massive Princess vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 10, 23:48)
Turim Lack staliuką, norėčiau prie jo "priderinti" kokią kėdutę dukrytei ax.gif 4u.gif

O jusu Lack komplektukas buvo be keduciu? Jis siek tiek zemesnis nei kiti staliukai, tai i keduciu auksti atkreipkite demesi
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 05 12, 11:30)
O jusu Lack komplektukas buvo be keduciu? Jis siek tiek zemesnis nei kiti staliukai, tai  i keduciu auksti atkreipkite demesi

O kaip Lack galėjo būti su kėdutėmis, jeigu tai tiesiog kavos staliukas, o ne vaikiškas stalas? g.gif
Pažiūrėjau, pagal išmatavimus jis 5 cm žemesnis, nei vaikiški Kritter ir Svala, tai nepasakyčiau, kad labai jau daug mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 12, 12:34)
O kaip Lack galėjo būti su kėdutėmis, jeigu tai tiesiog kavos staliukas, o ne vaikiškas stalas?  g.gif
Pažiūrėjau, pagal išmatavimus jis 5 cm žemesnis, nei vaikiški Kritter ir Svala, tai nepasakyčiau, kad labai jau daug  mirksiukas.gif

Oj, atleiskit, mintyse supratau, kad LATT. 4u.gif Jeigu turimas naujas baltas Lack, tai derinciau baltas kedutes, na dar priklauso nuo kitu kambario baldu
Papildyta:
Gal kuri turite si lovos uztiesala? Domintu medziagos kokybe, ar nesivelia nesipukuoja
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 05 11, 08:06)
Turim Sundvik, labai gera, tvirta. Ji natūralaus medžio, beicuota. Pati ant jos užsilipus buvau, kai užuolaidas kabinom, atlaikė biggrin.gif

Gražus kambariukas wub.gif thumbup.gif

QUOTE(dzemute @ 2012 05 11, 09:03)
as imciau kritter jei ziuret i grozi  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Hennessy @ 2012 05 12, 11:34)
O kaip Lack galėjo būti su kėdutėmis, jeigu tai tiesiog kavos staliukas, o ne vaikiškas stalas?  g.gif
Pažiūrėjau, pagal išmatavimus jis 5 cm žemesnis, nei vaikiški Kritter ir Svala, tai nepasakyčiau, kad labai jau daug  mirksiukas.gif

Yep, kavos staliukas, bet pirkome jį dukrytei, tad dabar bandau kažką iš kėdučių priderinti g.gif Nors gal visgi reiktų komplektuką pirkti, bet neturim tuomet kur šito Lack staliuko dėti doh.gif

QUOTE(meile_G @ 2012 05 12, 12:30)
Oj, atleiskit, mintyse supratau, kad LATT.  4u.gif Jeigu turimas naujas baltas Lack, tai derinciau baltas kedutes, na dar priklauso nuo kitu kambario baldu

Na, pas mus nėra taip viskas super duper suderinta kaip pas daugumą Jūsų mirksiukas.gif ax.gif Specialiai dukrytei kambario neįrenginėjau, liko toks, koks buvo prieš jai gimstant, tik tiek, kad dabar baldelius kelis nupirkom 4u.gif taigi derinti nelabai yra prie ko - na, tik prie Malm komodos ir Lack staliuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 15:26)
Yep, kavos staliukas, bet pirkome jį dukrytei, tad dabar bandau kažką iš kėdučių priderinti g.gif Nors gal visgi reiktų komplektuką pirkti, bet neturim tuomet kur šito Lack staliuko dėti doh.gif
Na, pas mus nėra taip viskas super duper suderinta kaip pas daugumą Jūsų mirksiukas.gif ax.gif Specialiai dukrytei kambario neįrenginėjau, liko toks, koks buvo prieš jai gimstant, tik tiek, kad dabar baldelius kelis nupirkom 4u.gif taigi derinti nelabai yra prie ko - na, tik prie Malm komodos ir Lack staliuko lotuliukas.gif

~Beauty~, aš manau, kad bus gerai ir LACK, kažkiek jis tarnaus, o paskui žiūrėsite, kokie bus dukrytės poreikiai mirksiukas.gif Aš tai gal pasirodysiu nepopuliari, bet man asmeniškai prie šito LACK staliuko labai fainai žiūrėtųsi MAMMUT serijos baltos taburetės ir rožinė kėdutė bigsmile.gif Bet čia, žinoma, tik mano skoniui, plius jau reikia žiūrėti bendrą kambario kontekstą blush2.gif Bet man tiesiog MAMMUT serija, kad ir plastikinė, kažkodėl labai miela, tokia vaikiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 12, 17:36)
~Beauty~, aš manau, kad bus gerai ir LACK, kažkiek jis tarnaus, o paskui žiūrėsite, kokie bus dukrytės poreikiai  mirksiukas.gif Aš tai gal pasirodysiu nepopuliari, bet man asmeniškai prie šito LACK staliuko labai fainai žiūrėtųsi MAMMUT serijos baltos taburetės ir rožinė kėdutė  bigsmile.gif  Bet čia, žinoma, tik mano skoniui, plius jau reikia žiūrėti bendrą kambario kontekstą  blush2.gif Bet man tiesiog MAMMUT serija, kad ir plastikinė, kažkodėl labai miela, tokia vaikiška  wub.gif

Ačiū 4u.gif
Pasižiūrėjau - išties tos Mammut mielos, tik imčiau ne rožinę, o žalią ax.gif
Hmmm, galvosūkis dabar lotuliukas.gif

Beje, kiek kg jos išlaiko? Tvirtos? g.gif
Na, jei norėčiau aš ar vyras šalia ant Mammut taburetkos prisėsti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 12, 17:36)
~Beauty~, aš manau, kad bus gerai ir LACK, kažkiek jis tarnaus, o paskui žiūrėsite, kokie bus dukrytės poreikiai  mirksiukas.gif Aš tai gal pasirodysiu nepopuliari, bet man asmeniškai prie šito LACK staliuko labai fainai žiūrėtųsi MAMMUT serijos baltos taburetės ir rožinė kėdutė  bigsmile.gif  Bet čia, žinoma, tik mano skoniui, plius jau reikia žiūrėti bendrą kambario kontekstą  blush2.gif Bet man tiesiog MAMMUT serija, kad ir plastikinė, kažkodėl labai miela, tokia vaikiška  wub.gif

Super, Hennessy, labai geras pasiūlymas, pritariu 100% drinks_cheers.gif
Va, radau tik, kad zalią komplektą:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 12 gegužės 2012 - 19:21
QUOTE(Louhi @ 2012 05 12, 19:19)
Super, Hennessy, labai geras pasiūlymas, pritariu 100%  drinks_cheers.gif
<...>

Ačiū už nuotraukytę bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Taigi pirksiu žalią kėdutę ir žalią padėkliuką (kažkur mačiau, ieškosius), nes ir valgoma bus ant šio Lack staliuko, o šilto/karšto, matyt, nerekomenduojama dėti be padėkliuko ax.gif O gal kažką tokio nupirkti valgymui, nes kamštinius padėklus mažoji, bijau, sulaužys (kaip kad sulaužė mano turėtus tokius pat mažiukus) doh.gif

Ar yra IKEA paklodžių su guma?
Paskutinį kartą toookį š... kažkur nusipirkau, kad po savaitės miegojimo išmesti reikia (maža to, kad nurodytas dydis neatitiko, tai dar ir susiburbuliavo )

Vežėjai, matyt, atostogauja, kad ir vieni, ir kiti tik 05.25 važiuos verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 12 gegužės 2012 - 19:39
[quote=~Beauty~,2012 05 12, 20:34]
Ačiū už nuotraukytę bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Taigi pirksiu žalią kėdutę ir žalią padėkliuką (kažkur mačiau, ieškosius), nes ir valgoma bus ant šio Lack staliuko, o šilto/karšto, matyt, nerekomenduojama dėti be padėkliuko ax.gif O gal kažką tokio nupirkti valgymui, nes kamštinius padėklus mažoji, bijau, sulaužys (kaip kad sulaužė mano turėtus tokius pat mažiukus) doh.gif

turim Lack balta staliuka jau 3 metus. pradzioj geles stovejo, po pusmecio perleidau vaikui. Viska ant jo daro" ir valgo ir lipa ir piesia ir nesioja doh.gif yra keliose vietose "prakales" skilutes. tik vaizda sugadino, bet mest tikrai nesiruosiu. pirkau uz 20 pln. tai atidirbo su kaupu mirksiukas.gif beje, prie sio staliuko dvi mamuto taburetes geltonas prikomplektavom tai thumbup.gif patogu vaikui zaist tiek stovint (pvz. lego deliojant), tiek sedint - piesiant ar zaidziant kavinuke drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 05 12, 19:50)
turim Lack balta staliuka jau 3 metus <...> beje, prie sio staliuko dvi mamuto taburetes geltonas prikomplektavom tai  thumbup.gif  patogu vaikui zaist tiek stovint (pvz. lego deliojant), tiek sedint - piesiant ar zaidziant kavinuke  drinks_cheers.gif

Dar vienas pliusas Mammut naudai, ačiū thumbup.gif

Sakot, taburetes turite? Mąsčiau apie kėdutę - kažkaip manau, kad atsirėmus vaikiukui patogiau būtų g.gif O gal ir ant taburetkos patogu bigsmile.gif
Atsakyti