Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

Pas mus virtuveje vienas vokiskas, kitas mano gamybos, koridoriuje mano gamybos, o visa kita lemputes doh.gif nes mano vizija ir vizija atitinkantys daiktai kazkaip nesusitinka kainos dydyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 05 08, 17:11)
balta yra is plokstes ir plastmasiniai begiukai prikomplektuoti. o medine yra pusine 4u.gif

Labai Jums ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 06, 12:16)
Surizikuosiu pasirodyti nepopliari, bet jau IKEA PS  2012 serija  doh.gif Suprantu nestandartinius baldu sprendimus, toleruoju crazy stiliu, bet ne uz tokia kaina ir ne masinei gamybai:

user posted image

Kai visi daiktai vienoje vietoje, tai tikrai vaivorykste, bet jei pavieniai, tai gal gali suteikti grazius akcentus namuose. Man labai patinka ta komoda is stalciu, bet nebutu prie ko ja derinti.
O melynos uzuolaidos su peledom ir patalyne atrodo labai nekaip
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 05 08, 16:20)
Pasirodo, ne aš viena tokia  bigsmile.gif
Nes jau gal 5 metai, kai nerandu, ko noriu  doh.gif
Vyras juokiasi, kad dar tokio nesukūrė, koks man tiktų...
Ir nesukurs per artimiausius 500 metų  doh.gif  lotuliukas.gif
Ko gero...



QUOTE(AnAngel @ 2012 05 08, 18:38)
Pritariu 100 %  drinks_cheers.gif
Mano vienas Ikejinis, kiti is Belgijos parsiusti, o svetainei savo gamybos vis dar kaba... Cia is serijos nera nieko ilgaamziskesnio uz laikina... lotuliukas.gif

o pas mus jau 2 metai kabo tik lemputes,siaip dairausi is ikejos kanors uzsisakyti, bet sunku man itikti doh.gif o gal galit pasakyti kuris katalogas yra viso asortimento, nes kazkaip as kiek ziuriu man vis mazai prekyciu randa
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 05 09, 11:37)
Kai visi daiktai vienoje vietoje, tai tikrai vaivorykste, bet jei pavieniai, tai gal gali suteikti grazius akcentus namuose. Man labai patinka ta komoda is stalciu, bet nebutu prie ko ja derinti.
O melynos uzuolaidos su peledom ir patalyne atrodo labai nekaip


Įdomu būtų padiskutuot smile.gif man pvz. patys IKEA daiktai labai patinka, super thumbup.gif tačiau jų gyvenamųjų patalpų, t.y. kambarių dizainas - schmoll.gif . Kad ir katalogą pavarčius, kartais pasibaisėju - apkrauta, sukišta, išdėliota, primena tiesiog sandėlį... biggrin.gif Nesakau, kad viskas, bet dauguma nenorėčiau taip apsikrovus gyvent bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 09 gegužės 2012 - 15:24
QUOTE(goodly @ 2012 05 09, 16:23)
Įdomu būtų padiskutuot smile.gif  man pvz. patys IKEA daiktai labai patinka, super  thumbup.gif  tačiau jų gyvenamųjų patalpų, t.y. kambarių dizainas -  schmoll.gif . Kad ir katalogą pavarčius, kartais pasibaisėju - apkrauta, sukišta, išdėliota, primena tiesiog sandėlį...  biggrin.gif  Nesakau, kad viskas, bet dauguma nenorėčiau taip apsikrovus gyvent bigsmile.gif

pritariu, kaikur tikrai pergrusta viskas.
beja patyrusios ikea gerbejos, gal kada susidurete su siuo komplektuku, as kaip suprantu cia blizgus stalo pavirsius ir plastikines kedes, nelabai gaudausi PL
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif

Ar pamenat, klausiau apie Solvinden saules energijos sviestuvus?

Surizikavau ir uzsisakiau.
Plastmase kokybiska, viduje 3 nedideles Led lempeles.Ijungiau tik siandien popiet, bet vakare puikiausiai sviecia.Man jos labai grazios ir jaukios, silta sviesa.Tokie "guzikiukai". wub.gif Tikiuosi ir tarnaus gerai.

Realios foto:

user posted image

user posted image

user posted image

Taip pat uzsisakiau Kvarvnik dezutes, labai fainutes.Bet ir kaina nemaza.

Petrovna- Aciu tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 05 09, 14:40)
o pas mus jau 2 metai kabo tik lemputes,siaip dairausi is ikejos kanors uzsisakyti, bet sunku man itikti  doh.gif o gal galit pasakyti kuris katalogas yra viso asortimento, nes kazkaip as kiek ziuriu man vis mazai prekyciu randa

Kaip nebūtų keista, man Lietuvoje praktiškai nieko iš šviestuvų nepatinka, o va iš Ikėjos jau vieną modelį turiu, ir dar į dviejus vis pažiūriu, gundausi pirkti. Sakyčiau, neblogai lotuliukas.gif
Dėl katalogų - kad viskas yra čia; jeigu pagal paieškos užklausas mažai prekių išmeta, tada tiesiog eikite į reikiamą kategoriją ir žiūrėkite, ką siūlo 4u.gif


QUOTE(Caca* @ 2012 05 09, 22:59)

Nu kaaaaaaaip ir man dabar jų reikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ne į temą: o kokia pas jus terasa, iš kokios medienos, ar lygiu paviršiumi (neįžiūriu ten nuotraukoje blush2.gif )? Ar neslidu po lietaus? Labai aktualu dabar biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 05 09, 15:28)
(...)
beja patyrusios ikea gerbejos, gal kada susidurete su siuo komplektuku, as kaip suprantu cia blizgus stalo pavirsius ir plastikines kedes, nelabai gaudausi PL


Turim šį stalą, tai jis nėra blizgus, o sakyčiau gana matinis, bet pirštų atspaudai matosi,nors nėra, kad labai stipriai. Man patinka, pirkčiau dar, ypač kaip kaina buvo sumažinta (-20PLN) wink.gif Mes kitas kėdes pritaikėm (GILBERT). Pradžioje kėdes įsigijom, o po to stalą, net nematę derinom ir sakyčiau visai pavyko. Va rezutatas:

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2012 05 09, 21:59)
Sveikos. 4u.gif

Ar pamenat, klausiau apie Solvinden saules energijos sviestuvus?

Surizikavau ir uzsisakiau.
Plastmase kokybiska, viduje 3 nedideles Led lempeles.Ijungiau tik siandien popiet, bet vakare puikiausiai sviecia.Man jos labai grazios ir jaukios, silta sviesa.Tokie "guzikiukai". wub.gif Tikiuosi ir tarnaus gerai.

Caca*, laaaaaabai gražuuuu!!! wub.gif wub.gif wub.gif Taip skoningai ir paprastai thumbup.gif Spėju "gyvai" atrodo dar gražiau nei nuotraukose? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 10 gegužės 2012 - 06:50
Super lempos - Caca 4u.gif

Luohi - graziai suderinti baldai 4u.gif

Vyras vakar surinko rasomaji stala. Super- nera didelis, tikrai paprastas. Tik keistai, kur spinteleje lentynos - nera kartonines nugareles. Bet pristumem prie sienos, o paskui kazka sugalvosiu. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 09, 22:54)
Nu kaaaaaaaip ir man dabar jų reikia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ne į temą: o kokia pas jus terasa, iš kokios medienos, ar lygiu paviršiumi (neįžiūriu ten nuotraukoje  blush2.gif )? Ar neslidu po lietaus?  Labai aktualu dabar  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ir man reikejo. biggrin.gif
Parasysiu az, nes labai jau ne i tema. mirksiukas.gif

QUOTE(Louhi @ 2012 05 10, 06:49)

Caca*,  laaaaaabai gražuuuu!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif Taip skoningai ir paprastai  thumbup.gif Spėju "gyvai" atrodo dar gražiau nei nuotraukose?  bigsmile.gif


Dekui. 4u.gif Gyvai vakare atrodo graziau.Diena ju balta spalva mano akiai kiek per ryski(sviestuvu gaubtuku), bet , manau, kad su laiku jie kiek papilkes, gi bus padeti ant zemes.

Beje, instrukcijoje raso, kad nusedus elementui(kazkur po 2m), ji reikia pakeisti ikraunamu AA tipo 1200mA.Tokiu elementu didesniuose PC lengvai rasiu.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 10, 07:49)
Turim šį stalą, tai jis nėra blizgus, o sakyčiau gana matinis, bet pirštų atspaudai matosi,nors nėra, kad labai stipriai. Man patinka, pirkčiau dar, ypač kaip kaina buvo sumažinta (-20PLN) wink.gif Mes kitas kėdes pritaikėm (GILBERT). Pradžioje kėdes įsigijom, o po to stalą, net nematę derinom ir sakyčiau visai pavyko. Va rezutatas:


Aciu labai uz info, stalas tikrai grazus, tik as baldu ieskau is blizgios plokstes nes pas mus visi tokie, idomu ikea yra tokiu stalu, nes kazkaip kiek ziurejau nelabai raso
Atsakyti