Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

Mane labiausiai prajuokino, kad paciam sia komoda reikes surinkti... Uzsiknysi ieskodama kur, kuri stalciu ideti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 06, 12:16)
Surizikuosiu pasirodyti nepopliari, bet jau IKEA PS  2012 serija  doh.gif Suprantu nestandartinius baldu sprendimus, toleruoju crazy stiliu, bet ne uz tokia kaina ir ne masinei gamybai

Man šita serija irgi kažkokia keistoka doh.gif Per daug crazy, bent jau man.


QUOTE(JM @ 2012 05 06, 13:20)
Kad masinei gamybai tai faktas..tai ne prabangos prekes,o greičiau paprastos,kad galėtų įsigyti ir apsistatyti butą,namą ir mažas pajamas turintys asmenys.
Kažko išskirtinio dar neradau,kaip ir kažko labai gražaus,tiesiog vidutiniai daiktai už prieinamą kainą 4u.gif

Šiaip Louhi kalbėjo apie konkrečiai vieną IKEA PS 2012 serijos baldus, o jūs, kaip suprantu, apskritai apie visą Ikėjos asortimentą unsure.gif Šiaip tame ir yra Ikėjos cinkelis - ji gamina tiesiog gerus ir įdomius (t.y. skirtingų stilių) baldus geromis kainomis. Taip, kažko išskirtinio gal ir nėra (nors yra tikrai labai smagių, gražių ir praktiškų dalykų), bet aš ir nenorėčiau, kad mano namai būtų vien išskirtiniais baldais apstatyti (balaganas tada gautųsi lotuliukas.gif ). Taip pat Ikėjoje daiktai pagrinde kainuoja tiek, kiek bent jau aš norėčiau ir galėčiau už juos mokėti. O pas mus LT - kažkoks kičas už kosminę kainą; man užėjus į daugumą baldų salonų norisi bėgti kuo toliau, nes tiesiog nėra į ką žiūrėti doh.gif


QUOTE(kriorsa @ 2012 05 06, 14:24)
Sveiki, renku sviestuva virtuvei. Labai sudmino sis http://www.ikea.com/...ducts/50070651/ ir sis http://www.ikea.com/...ducts/30190447/. Gal kas esat tureje? Butu labai idomu isgirsti nuomoniu  4u.gif

KNAPPA turiu du vnt. Man labai faini wub.gif Tikrovėje atrodo gražiau, nei nuotraukoje. Galite užsukti į mūsų Ikea albumą (prisijungimo duomenys pirmame psl), pažiūrėti "gyvas" nuotraukas.
MASKROS kažkas čia žadėjo pirkti. Į virtuvę nepatarčiau, nes šio šviestuvo galiukai yra popieriniai, nebus, kaip paskui išvalyti, visgi garai, riebalai ir t.t. KNAPPA gal ir tiktų, nors man ji labiau svetainei-miegamajam unsure.gif Bet čia skonio reikalas, žinoma.
Atsakyti
4u.gif
Panos, o kur roletu pasiziureti??
reikia placiu..
Atsakyti

QUOTE(samiene @ 2012 05 06, 16:19)
Galima pamirsti kur ka pasidejai tarp tiekos stalciuku. Reiketu lipdukus susiklijuoti lotuliukas.gif

Nepykit uz nuomone, bet man  schmoll.gif

man ideja patiko, bet kur statyt netureciau ir su kuo derint, o uz tokia kaina tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 06, 19:50)

MASKROS kažkas čia žadėjo pirkti. Į virtuvę nepatarčiau, nes šio šviestuvo galiukai yra popieriniai, nebus, kaip paskui išvalyti, visgi garai, riebalai ir t.t.

drinks_cheers.gif Aš ją turiu svetainėje, tai džiaugiuosi, dulkes nubraukiu su šluotele ir viskas thumbup.gif Vituvėje tikrai tikrai netinka, neužilgo tektų išmest schmoll.gif
O šiaip šviestuvas labai efektingai atrodo wub.gif Tik šviesos neperdaugiausiai nuo jo, reikia paildomo apšvietimo, nes dedasi viena negalinga lemputė.

Hennesy, o kaip Knapa? Ten viena lemputė dedasi?
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 06, 19:50)

KNAPPA turiu du vnt. Man labai faini  wub.gif  Tikrovėje atrodo gražiau, nei nuotraukoje. Galite užsukti į mūsų Ikea albumą (prisijungimo duomenys pirmame psl), pažiūrėti "gyvas" nuotraukas.
MASKROS kažkas čia žadėjo pirkti. Į virtuvę nepatarčiau, nes šio šviestuvo galiukai yra popieriniai, nebus, kaip paskui išvalyti, visgi garai, riebalai ir t.t. KNAPPA gal ir tiktų, nors man ji labiau svetainei-miegamajam  unsure.gif  Bet čia skonio reikalas, žinoma.



QUOTE(žibutė @ 2012 05 07, 08:12)
drinks_cheers.gif Aš ją turiu svetainėje, tai džiaugiuosi, dulkes nubraukiu su šluotele ir viskas thumbup.gif Vituvėje tikrai tikrai netinka, neužilgo tektų išmest schmoll.gif
O šiaip šviestuvas labai efektingai atrodo wub.gif Tik šviesos neperdaugiausiai nuo jo, reikia paildomo apšvietimo, nes dedasi viena negalinga lemputė.

Hennesy, o kaip Knapa? Ten viena lemputė dedasi?


Aciu uz atsakymus 4u.gif Del KNAPPA kazkaip uzsisvaigau, kadangi planuoju darytis baltus virtuves baldus, tai man labai ji deretu kaip siokia tokia interjero detale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 05 07, 08:12)
drinks_cheers.gif Aš ją turiu svetainėje, tai džiaugiuosi, dulkes nubraukiu su šluotele ir viskas thumbup.gif Vituvėje tikrai tikrai netinka, neužilgo tektų išmest schmoll.gif
O šiaip šviestuvas labai efektingai atrodo wub.gif Tik šviesos neperdaugiausiai nuo jo, reikia paildomo apšvietimo, nes dedasi viena negalinga lemputė.




O gal galetumet parodyti, kaip gyvai sis sviestuvas atrodo? blush2.gif Nes KNAPPA tai tikrai labai labai graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 05 07, 08:12)
Hennesy, o kaip Knapa? Ten viena lemputė dedasi?

Nubėgau pažiūrėti net - užmatau vieną "standartinę" lemputę, parašyta 230V ir 42W (whatever that means lotuliukas.gif ). Mums šviesos pakanka (kaip sakiau, turime du vnt., bet ir kambarys didelis, virš 30 kv.), bet šiaip turime prie jų galingesnį perimetrinį apšvietimą lubose, tai jei kokį žurnalą vakare vartau, ar karoliukus veriu, tai jungiu jį.

QUOTE(kriorsa @ 2012 05 07, 08:25)
Aciu uz atsakymus  4u.gif  Del KNAPPA kazkaip uzsisvaigau, kadangi planuoju darytis baltus virtuves baldus, tai man labai ji deretu kaip siokia tokia interjero detale  ax.gif

Mano patirtis rodo, jog jeigu žiauriai norisi - reikia imti lotuliukas.gif Jeigu tinka stilius, spalva ir kt., tai bus gerai ir virtuvėje, jis iš tikrųjų nėra labai įpareigojantis (t.y. nereikalauja kažkokio super ypatingo stiliaus), bet atrodo tai wub.gif
Dėl valymo virtuvėje - tie "lapeliai" yra plastikiniai, manau, galima būtų nuimti visą gaubtą ir pakišti po dušu kartas nuo karto (aš tai dar per pusę metų nevaliau lotuliukas.gif ) unsure.gif

Šitaip atrodo įjungtos vakare (sorry, ten fotografavimo metu darbavosi siurbliukas, tai pagadino vaizdą biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 30, 15:15)
doh.gif Nu jus cia istrauket toki, kokio parduotuvese nesu net maciusi, tikrai ne apie tai eina kalba. Arbatzoles turi nusispausti. Ir bodum klasikinis yra toks:
http://ifeed.cooking...odde/140208.jpg[/img]
Isties graziai, ypac kai sviecia

nesvarbu. tiesiog parodžiau. kiekvieną kartą užklausus apie ikea arbatinius vis prasideda kalba apie bodum doh.gif
QUOTE(Louhi @ 2012 05 06, 12:16)
Surizikuosiu pasirodyti nepopliari, bet jau IKEA PS  2012 serija  doh.gif Suprantu nestandartinius baldu sprendimus, toleruoju crazy stiliu, bet ne uz tokia kaina ir ne masinei gamybai:

http://curbed.com/up...41-PM-thumb.jpg[/img]

man ypač patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 07, 11:59)


Šitaip atrodo įjungtos vakare (sorry, ten fotografavimo metu darbavosi siurbliukas, tai pagadino vaizdą  biggrin.gif )
user posted image


Po tokios nuotraukos dar labiau ju noriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 07, 11:59)

Šitaip atrodo įjungtos vakare (sorry, ten fotografavimo metu darbavosi siurbliukas, tai pagadino vaizdą  biggrin.gif )
user posted image


Mane tai kitas klausimas sudomino - koks siurbliukas, ar pasiteisina, ar patenkinti? 4u.gif
Atsiprasau uz poster_offtopic.gif Aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arielė @ 2012 05 07, 16:39)
Mane tai kitas klausimas sudomino - koks siurbliukas, ar pasiteisina, ar patenkinti?  4u.gif
Atsiprasau uz  poster_offtopic.gif  Aktualu blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siurbliukas - iRobot Roomba 581. Man pasiteisino 100%, jungiu dažnai ir džiaugiuosi, jog pačiai nereikia siurbti (užtenka, kad grindis paskui pravalau, kas irgi laiko užima lotuliukas.gif ). O šiaip apie siurbliukus kalbame čia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti