Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(xde @ 2012 05 02, 22:30)
Ar sudėtinga bus pačiai sudėti Trofast laiptuotą sistemą? g.gif Laukiu jos sekmadienį.


jau gali pradeti studijuoti instrukcija 4u.gif !

http://www.ikea.com/...__W4M07_PUB.PDF



Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 05 02, 23:47)
jau gali pradeti studijuoti instrukcija 4u.gif  !

ačiū,tik laiptuotą rinksiu ax.gif Ikea vonios spintelę tai lengvai surinkau,gal ir čia nebus didelių problemų,tik va bėgelius reikės pritaisyti kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 05 02, 22:54)
ačiū,tik laiptuotą rinksiu ax.gif Ikea vonios spintelę tai lengvai surinkau,gal ir čia nebus didelių problemų,tik va bėgelius reikės pritaisyti kažkaip g.gif

Kviesk i pagalba - padesim!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As tai ziauriai nekantri...man iskarto reikia surinkti baldus. Vyras nervinasi, o as uzsivedus ir pirma pradedu si reikala. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2012 05 02, 18:52)

Turėjo vieną didelį trūkumą. Galvojau, kad čia bus kitaip, bet žiūriu, jog tas pats. Tvirtinimo elementai, ant ko dedasi grotelės - juokingi.

Mes dėjom paprasčiausias groteles, kokias radom, viskas prisitvirtino puikiai, niekas nekliba ir jokie varžtai nekrenta g.gif Aš - 50 kg, vyras - 95, tai nežinau, lengvi mes ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 03, 08:53)
Mes dėjom paprasčiausias groteles, kokias radom, viskas prisitvirtino puikiai, niekas nekliba ir jokie varžtai nekrenta  g.gif Aš - 50 kg, vyras - 95, tai nežinau, lengvi mes ar ne  g.gif


Dar 50 kg pridėkit biggrin.gif Plius, 20 kg atžalos.
Aš tik perspėju. Mums tie varžtai tiesiog perlūžo, o ne iškrito.
Gal pakaktų kampukus iš apačios priveržti papildomai. Kadangi mes dar ilgai nesusigriebėm, tai deformavosi tie metaliniai šonai. Ir kai jau ėmėmės, tai kapitaliai pasitaisėm.
Atsakyti
Sveikos,
žiūrinėju sulankstomas kėdes, bet niekur nematau parašyta, kokį max svorį atlaiko kėdė. Ar neparašyta, ar ne visi dieną mato ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 05 03, 10:27)
Sveikos,
žiūrinėju sulankstomas kėdes, bet niekur nematau parašyta, kokį max svorį atlaiko kėdė. Ar neparašyta, ar ne visi dieną mato ? biggrin.gif

Mes kai pirkome Marius taburetes, tai tik ant jų pačių buvo lipdukai su maksimaliu svoriu, daugiau niekur (nei IKEA tinklapyje prie aprašymo, nei instrukcijoje) to nebuvo nurodyta. Tad bijau, kad tą informacią sužinosite jau tik nusipirkę kėdę biggrin.gif Na, arba gal googlas visagalis ką nors pasakytų tuo klausimu unsure.gif
Atsakyti
gal kuri mergyte turi ir gali pamatuoti situ stovu gabaritus?
http://www.ikea.com/...ducts/70214427/

user posted image

taip pat labai domina SITO KOMPLEKTO kokybe ir gal kuri turite "gyvai" pafotkinusi?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2012 05 03, 12:35)
taip pat labai domina SITO KOMPLEKTO kokybe ir gal kuri  turite "gyvai" pafotkinusi?

user posted image


Prieš kelis mėnesius mačiau šį užtiesalą gyvai Baldų rojuje - kažkuri lova juo buvo užteista smile.gif . Mane jis domino, bet gyvai man nelabai patiko, nors turiu pripažinti, nelabai domėjausi alternatyvomis - gal visa kita, kas pas mus parduodama, atrodo dar blogiau arba kainuoja nepalyginamai daugiau.
Tiesiog pamačiusi gyvai, nusprendžiau kol kas jo nepirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat as irgi galvoju, kad reklaminese fotkese visad labai gerai atrodo, o kai nusiperki... doh.gif Nors pirkome sia patalyne,kuri nuotraukoje, kol kas kokybe labai patenkinta. Spalvytes tikrai tokios kaip pateiktos ikea puslapiuke.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2012 05 03, 12:49)
Vat as irgi galvoju, kad reklaminese fotkese visad labai gerai atrodo, o kai nusiperki... doh.gif  Nors pirkome sia patalyne,kuri nuotraukoje, kol kas kokybe labai patenkinta. Spalvytes tikrai tokios kaip pateiktos ikea puslapiuke.


Spalvos tai tokios, man kažkaip pats audinys nelabai patiko... Bet vėlgi - man jis nelabai patiko, nors gal didžioji dalis užtiesalų yra siuvami iš tokio audinio, todėl prieš pirkdama nusprendžiau patyrinėti rinką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2012 05 02, 21:52)
Mes analogišką modelį pirkom Lietuvoje prieš kokius 7 metus. Tik per pusę pigiau g.gif
Modelis labai patinka. Patinka tie praplatinimai iš šonų. Kad žema. Ir kambario neapkrauna. Į kampus sėkmingai daužausi. Bet čia dėl to, kad mažai vietos kambaryje.

Turėjo vieną didelį trūkumą. Galvojau, kad čia bus kitaip, bet žiūriu, jog tas pats. Tvirtinimo elementai, ant ko dedasi grotelės - juokingi. Pažiūrėkit instrukcijoje:
http://www.ikea.com/...ze__29GM13_.PDF
Ten metalinis kampainis, kuris laikosi ant kelių varžtų. O per vidurį irgi nėra tvirtos atramos. Mes su vyru nesam lengvi. Ir per kelis metus tie varžtukai po vieną išlūžo. Teko pirktis medį ir priveržti vietoj to metalo normalią tvirtą atramą grotelėms. Po šito pagerinimo, lova tarnauja nuostabiai, ypač turint omeny, už kiek pirkom. Bet už 500 lt nesinorėtų dar užsiimti staliaus darbais papildomai.

Nu kai vyras surinkinejo 9o jis pas mus tikrai baldu meistras) tai sake, kad labai gerai padaryta lova, butent suverzima,s kad neisklistu. Jei lt pirkote, gali buti, kad pardave pvz. nelikvida, nes siaip jas Lt gamina. Mes miegam as 50kg, vyras virs 100kg, sunus 36, dukra 12..tiesa, ta lova dar atlaiko vaiku sokinejima kas diena doh.gif nu bet cia gal geras ciuzinys g.gif

QUOTE(xde @ 2012 05 02, 23:30)
Ar sudėtinga bus pačiai sudėti Trofast laiptuotą sistemą? g.gif Laukiu jos sekmadienį.

laaaaaaaabai lengvai, as dvi surinkusi esu su sunum ir dukryte dar padejo biggrin.gif
Atsakyti