Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

thumbup.gif tiesa, o kokio dydzio kambarys blush2.gif ax.gif mastau ar uztektu sviesos dideliam kambariui unsure.gif sorry, kad uzverciau klausimais blush2.gif
man lomkes doh.gif as tiek visko suplanavusi pirkti, o dabar negalim, nes taupom namo fasaui, dar masina nauja perka doh.gif tai pinigeliai suskirstyti, o as vis bandau, kaip cia gal koki roleta, ar lempa bent nusipirkus..nes kai susidedu i krepsi reikiamus daiktus iseina 4 zenkles sumos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 05 02, 08:27)
man lomkes doh.gif as tiek visko suplanavusi pirkti, o dabar negalim, nes taupom namo fasaui, dar masina nauja perka doh.gif tai pinigeliai suskirstyti, o as vis bandau, kaip cia gal koki roleta, ar lempa bent nusipirkus..nes kai susidedu i krepsi reikiamus daiktus iseina 4 zenkles sumos doh.gif

Labai pažįstama situacija... irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 02, 02:12)
Aciu aciu visoms smile.gif
Gerai kambari apsviecia, tikrai nenoreciau riskiau, nei yra dabar  wub.gif

O koia jo kaina?
Atsakyti
mergaiciukai,reik pagalbos,gal kas jau turit,ir ka blogo/gero galit pasakyti apie sia lova user posted image reikia i nuomojama buta,bet ten jau stovi balinto azuolo/berzo spinta,tai bandau derinti...

gal dar galetumete patarti koki ciuzini rinktis,kad butu ekonomines klases,neprastas ir nebrangus g.gif aciukai
user posted image o sita sofkute kaip?ar miegama pasidaro g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrovna: 02 gegužės 2012 - 09:53
QUOTE(petrovna @ 2012 05 02, 09:38)
mergaiciukai,reik pagalbos,gal kas jau turit,ir ka blogo/gero galit pasakyti apie sia lova. reikia i nuomojama buta,bet ten jau stovi balinto azuolo/berzo spinta,tai bandau derinti...


Nežinau kokie jūsų reikalavimai lovai, tačiau mes turim šią MALM lovą tik baltą, tai mums ji patinka thumbup.gif Aišku, ne medžio masyvas, o plokštė, bet viskas jai ok. Prieš pirkdama ir aš klausinėjau merginų, tai buvo paminėta, kad apsidaužo kojos į tuos kraštus, bet jau gal pusmetį kaip turim lovą, o aš nei karto net netrinktelėjau į kraštą, nors turiu "talentą" visur užkliūti ir apsidaužyti tai koją tai ranką hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 02, 10:18)
Nežinau kokie jūsų reikalavimai lovai, tačiau mes turim šią MALM lovą tik baltą, tai mums ji patinka  thumbup.gif Aišku, ne medžio masyvas, o plokštė, bet viskas jai ok. Prieš pirkdama ir aš klausinėjau merginų, tai buvo paminėta, kad apsidaužo kojos į tuos kraštus, bet jau gal pusmetį kaip turim lovą, o aš nei karto net netrinktelėjau į kraštą, nors turiu "talentą" visur užkliūti ir apsidaužyti tai koją tai ranką  hihihi.gif

aciu uz nuomone, reikalavimai..,kad kuo pigiau ir neklibetu,butu stabili,nereiktu papildomai varzyti,tvirtinti..visa kita..nesvarbu... smile.gif o ten per vidury eina koks tvirtinimas ar kas?dvi groteles dedas?kaip tas vidus be ciuzinio atrodo??? reikia apstatyt butuka....tai ir ieskau visokiu variantu....
user posted image o sitas staliukas? ar l.pigiai ziurisi?
uzknisiu jus,mergikes,bet ar sitas staliukas is to presuoto popierius,kur maziukai po 19Zl g.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrovna: 02 gegužės 2012 - 10:41
QUOTE(petrovna @ 2012 05 02, 08:36)
aciu uz nuomone, reikalavimai..,kad kuo pigiau ir neklibetu,butu stabili,nereiktu papildomai varzyti,tvirtinti..visa kita..nesvarbu... smile.gif o ten per vidury eina koks tvirtinimas ar kas?dvi groteles dedas?kaip tas vidus be ciuzinio atrodo??? reikia apstatyt butuka....tai ir ieskau visokiu variantu....

Nekliba, stabili, nereikia papildomai varžyti, per vidurį eina metalinis skersinis, ant kurio "susieina" dvejos grotelės, vidus be čiužinio atrodo kaip lovos rėmas su metaliniu skersiniu per vidurį. Kai uždedate groteles, atrodo taip pat, tik su grotelėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 05 02, 10:36)
uzknisiu jus,mergikes,bet ar sitas staliukas is to presuoto popierius,kur maziukai po 19Zl g.gifuser posted image

Taip, is tos pacios medziagos.si staliuka(butent tamsu) turim bute antri metai, zymesniu nusiskundimu neturiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 02, 11:14)
Nekliba, stabili, nereikia papildomai varžyti, per vidurį eina metalinis skersinis, ant kurio "susieina" dvejos grotelės, vidus be čiužinio atrodo kaip lovos rėmas su metaliniu skersiniu per vidurį. Kai uždedate groteles, atrodo taip pat, tik su grotelėmis smile.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2012 05 02, 11:44)
Taip, is tos pacios medziagos.si staliuka(butent tamsu) turim bute antri metai, zymesniu nusiskundimu neturiu. ax.gif

o tai jo virsus ir tas per viduri irgi is presuoto kartono?tai jus kaip kavos staliuka naudojat?nenusibraize/nenusibruzino/dazai neatsokinejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(suoma @ 2012 05 01, 15:02)
gal kas turit šį vaikų serijos malamut staliuką. Ar nėra jis labai didelis,nes pagal vaikiškų stalų išmatavimus jis didžiausias, skersmuo 85cm. o kitų apie 50cm

Aš tai nepasakyčiau, kad labai jie dideli, bent iš nuotraukų sprendžiant. Buvo viena mamytė kažkada įdėjusi nuotrauką kaip tik su Mammut stalu, man pasirodė pats tas, ypač, jei yra du vaikučiai, arba jei suaugę kartu prisėstų ką nors daryti. Taip pat ir nuo kambario dydžio priklauso, t.y. ar leidžia plotas sutalpinti didesnį staliuką mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image

QUOTE(Alchemie @ 2012 05 02, 09:27)
man lomkes doh.gif as tiek visko suplanavusi pirkti, o dabar negalim, nes taupom namo fasaui, dar masina nauja perka doh.gif tai pinigeliai suskirstyti, o as vis bandau, kaip cia gal koki roleta, ar lempa bent nusipirkus..nes kai susidedu i krepsi reikiamus daiktus iseina 4 zenkles sumos doh.gif

console.gif Kaaaaaaaip aš suprantu 4u.gif
Dabar ne į temą, bet, gal maždaug paskaičiavote, kiek reikia sutaupyti tam namo fasadui? blush2.gif Ar tik dekorą planuojate daryti, ar ir kokį klinkerį klijuoti? Pasidalinkit skaičiukais, jei negaila, nes ir mums reikia, bet taupyti dar nepradėjome lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(kristilav @ 2012 05 02, 10:35)
O koia jo kaina?

CALYPSO - 129.99 zl. Bet AnAngel patyliom iš Rusijos susiveikė, mat jis ten dabar dvigubai pigiau kainuoja hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
kažin kaip toks daiktas pieno putai plakti? smile.gif ar suplaka jis ten ką nors? smile.gif gal kas turi? nes kaina tai juokinga biggrin.gif

http://www.ikea.com/...ducts/30100041/

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bad_cat: 02 gegužės 2012 - 13:53
QUOTE(bad_cat @ 2012 05 02, 13:52)
kažin kaip toks daiktas pieno putai plakti? smile.gif ar suplaka jis ten ką nors? smile.gif gal kas turi? nes kaina tai juokinga biggrin.gif

http://www.ikea.com/...ducts/30100041/

user posted image

žinokit, ir plaka juokingai... Menki pinigai - menkas daiktas... schmoll.gif Vaikai vis dar bando žaisti, bet supyksta ir vėl numeta... unsure.gif
Atsakyti