Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

maniau kad veiksmas Lietuvoj... ax.gif

Atsakyti
merginos, padekit man blondinei issiaiskint, koks sitos spinteles-komodos aukstis?
http://www.ikea.com/...8016/#/50218006

gyli raso, ploti raso..o kur auksti rast? g.gif niekur nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2012 04 25, 23:40)
merginos, padekit man blondinei issiaiskint, koks sitos spinteles-komodos aukstis?
http://www.ikea.com/...8016/#/50218006

gyli raso, ploti raso..o kur auksti rast? g.gif niekur nematau doh.gif

Raso pakuotes auksti 77cm, tai galima orentuotis, kad pati spintele bus ~75cm g.gif
Gan aukstoka kaip prie lovos.. Bandykit dar youtube ziureti hemnes, tikrai maciau ir lova ir spintele salia, gal pavyks atsekti pagal lovos ismatvimus..
Atsakyti
nu pas lenkus puslapyje raso, kad komoda, o ne spintele prie lovos. tai gali buti kad bus tokia auksta. bet keista, kaip taip pamirso parasyti koks aukstis jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 04 26, 09:20)
nu pas lenkus puslapyje raso, kad komoda, o ne spintele prie lovos. tai gali buti kad bus tokia auksta. bet keista, kaip taip pamirso parasyti koks aukstis jos  ax.gif

aciu uz atsakymus, merginos..as maciau, kad raso komoda, o ne lovos spintele..ir nei angliskam, nei lenkiskam puslapy ner aukscio doh.gif bet sprendziant is gylio ir plocio bei is baldo proporciju, neturetu but labai auksta g.gif

tarp kitko, tie tikrieji Hemnes serijos naktiniai staliukai irgi ne zemi - vienas 70, kitas 75 cm..
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 04 25, 12:06)



Sita turiu ir as, puikus 4u.gif
Ir paprastas, labai kokybiskas, plonas stiklas, ir patogus, ir nemazai arbatos telpa smile.gif Toks zgrebnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2012 04 26, 10:39)
Sita turiu ir as, puikus 4u.gif
Ir paprastas, labai kokybiskas, plonas stiklas, ir patogus, ir nemazai arbatos telpa smile.gif Toks zgrebnas biggrin.gif


oi tai liux, tadu imu 4u.gif ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 24, 23:10)
Aix, jusu ikea sumanymai labai originalus!

Pažiūrinėkite http://www.ikeahackers.net , ten galva sukasi nuo visokiausių idėjų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 04 25, 15:35)
Anksčiau temoje buvo klausta apie LISELOTT roletą, tai va, mes pagaliau pasikabinom. Na, aš tai labai džiaugiuosi - gražūs raštai, storokas, gerai padarytas, niekas nepersišviečia - mano lūkesčius atitiko visu 100% Man buvo svarbiausia, kad nepliekstų saulė į kambarį, bet ir labai neužtamsintų smile.gif

4u.gif aciu, o tvirtinot prie remo, ar prie angokrascio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 04 25, 00:55)
ne nieko grezti jums nereikia komplekte yra varztukai ryt nufotkinsiu as jums tas kojas
jei turit elektrini atsuktuva as pati su juo visus baldus susirenku kuo puikiausiai
!stalvirsi irgi nuftokinsiu su varztais prisukat is vidaus nu kad nesimatytu
dezes virsuje yra tokios lenteles ten yra skyles tai reikia i jas taikyti
matos tas lenteles tokias nestoras , va jose yra 4 skylutes tai ir sukat pro jas !

Labai aciu 4u.gif Esu sukusi ikea baldus, bet visur buna skylutes i kur sukti varztus. Taip paprastai jauciu nepraeis. Ta spintele skirta kabeti, tai turbut netures tu skyluciu. Bet sitai galima isspresti. Tik va niekur nerandu artikulo be duru ir kainos, ar cia tik parduotuveje galima toki isigyti, ne per vezejus g.gif
Ir su stalvirsium yra tik standartiniai 60cm plocio, o man reiktu 40 Tai cia turbut tik pacioj parduotuvej vietoj ispjautu. Idomu, ar vezejai uzsiimtu tuom.
Gal kuri esate pirkusi virtuve, kaip ten su stalvirsiais, reikia patiem is standartiniu issipjauti ar galima uzsisakyti savo cm? Beda ta, kad galvoju apie suola 120 cm ilgio (tai uztektu 2 spinteliu) ir 40 cm plocio. Tai jei patiems pjauti stalvirsi, tektu isilgai, graziai nesigautu...
Nezinau, gal reiks pamirsti sia ideja del virtuvinio suolo.
Papildyta:
QUOTE(goodly @ 2012 04 25, 13:06)
mergaitės, žinau, kad buvo jau kalbėta, bet visgi...
Kurį geriau imti - kuris PRAKTIŠKESNIS, kad gražus pirmas tai matau, bet ar jame yra viduje filtras arbatžolėm ar pan. Kas turite, naudojate, atsiliepkit smile.gif
http://www.ikea.com/...ducts/20102229/
http://www.ikea.com/...ducts/90150071/

Ne vieno... Bodum firmos daug dailesni ir praktiskesni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 26, 15:48)
Labai aciu  4u.gif Esu sukusi ikea baldus, bet visur buna skylutes i kur sukti varztus. Taip paprastai jauciu nepraeis. Ta spintele skirta kabeti, tai turbut netures tu skyluciu. Bet sitai galima isspresti. Tik va niekur nerandu artikulo be duru ir kainos, ar cia tik parduotuveje galima toki  isigyti, ne per vezejus  g.gif
Ir su stalvirsium yra tik standartiniai 60cm plocio, o man reiktu 40 Tai cia turbut tik pacioj parduotuvej vietoj ispjautu. Idomu, ar vezejai uzsiimtu tuom.
Gal kuri esate pirkusi virtuve, kaip ten su stalvirsiais, reikia patiem  is standartiniu issipjauti ar galima uzsisakyti savo cm? Beda ta, kad galvoju apie suola 120 cm ilgio (tai uztektu 2 spinteliu) ir 40 cm plocio. Tai jei patiems pjauti stalvirsi, tektu isilgai, graziai nesigautu... 
Nezinau, gal reiks pamirsti sia ideja del virtuvinio suolo.
Papildyta:

Ne vieno... Bodum firmos daug dailesni ir praktiskesni  blush2.gif


dar ikelsiu foto is kabanciu baldu padarytos spinteles !!!meile nu paprasciu nieko nebuna kaip transformuoti kabancia spintele i nekabancia wub.gif !

Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 04 26, 16:50)
dar ikelsiu foto is kabanciu baldu padarytos spinteles !!!meile nu paprasciu nieko nebuna kaip transformuoti kabancia spintele i nekabancia  wub.gif !

biggrin.gif OK. Tik is kur man gauti stavirsi... biggrin.gif
Atsakyti