Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

16 tema
2012 m. katalogasuser posted imageuser posted imageuser posted image

IKEA mūsų namuose
Prisijungimas: ikeaSM
Slaptažodis: ikea

Vežėjai:
- Kšištof: ikeabaldai.wordpress.com 8 61 222 231 ksistof@ikeabaldai.com

- Jurga: lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje 8 687 22282 ikealietuvoje@gmail.com

- Olegas: ikeaexpress.lt 8 606 69963 oleg@ikeaexpress.lt

- Erikas: ikeamarket.lt 8 655 66222 info@ikeamarket.lt

Klaipėdoje:
Ikeabaltija 8 67223477 info@ikeabaltija.lt

Orientacinės galutinės prekių kainos litais - ne daugiau nei parašyta zlotais. Pvz., jei daiktas kainuoja 100 zlotų, tai jį įsigysite už ne daugiau 100 lt (Vilniaus mieste). I kitus miestus vežama, bet yra papildomas mokestis. Tikslių kainų reikia teirautis vežėjų arba pasinaudoti jų puslapiuose esančiomis skaičiuoklėmis. Skaičiuoklių paskaičiuota kaina yra galutinė - papildomų mokesčių nėra.
Prašome ne tik gerėtis, bet ir pasirodyti friends.gif

Programos projektavimui

Užsakymus darome iš Lenkijos IKEA
Anglų kalba skaityti apie prekes
arba rusų kalba
Kitos kalbos ir šalys
Skirtingų šalių IKEA puslapiuose dominantys daiktai turi tuos pačius pavadinimus ir artikulus. Galima pasinaudoti IKEA puslapyje esančioje paieškoje.
Dėl neaiškios daikto komplektacijos ar vidaus, patartina peržvelgti surinkimo instrukciją 'Instrukcja montażu".
Kaip ikelti nuotrauką iš Ikea puslapio: užeiti su pele ant nuotraukos, spaudžiam dešinį, pasirenkam "Nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", tuomet SM rašant žinutę pasirinkti langelį IMG, ten įkopijuoti adresą. Nepamirškime įkelti ir pačių nuorodų.
Taip pat temose galima naudotis paieška, pasirinkti "Spausdinti temą", spausti CTRL+F ir ieškoti norimo žodžio (dominančios prekės vardo).
Temoje reklamuotis draudżiama
Prieš perkant, pasitarkim, nusipirkus, pasirodom group.gif

***

SKELBIMU LENTA YRA CIA
Atsakyti
Merginos, o kaip jūs batus laikot, pas mane tiek tų batų, aš kai sutvarkau visus sezoninius, tai nebeišneša galva, kur dėt.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 13:52)
Merginos, o kaip jūs batus laikot, pas mane tiek tų batų, aš kai sutvarkau visus sezoninius, tai nebeišneša galva, kur dėt.

Aš tai laikau dėžutėse, su kuriomis perku batus, neišmetu jų rolleyes.gif Basutes žiemai sukraunu į kokią didesnę dėžę nuo žieminių batų biggrin.gif
O draugė neseniai batams pirko SKUBB dėklus, tai labai patenkinta, sako, gerai, kokybiškai pasiūti, patogūs.

Bet pas jus kai tokia didelė šeimyna, tai numanau, kad apskritai vietos trūksta, gi šitiek avalynės gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 13 balandžio 2012 - 13:02
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 10:52)
Merginos, o kaip jūs batus laikot, pas mane tiek tų batų, aš kai sutvarkau visus sezoninius, tai nebeišneša galva, kur dėt.

Dėvimi kasdien - batų dėžėje, dėvimi rečiau - drabužinėje, o kur visai ne į temą - į SAMLA dėžes ir į drabužinės viršų. Čia turbūt tik man vienai aktualu, bet mūsų katinas mėgsta ant drabužinės pavaikštinėti ir, žinoma, nagučiais prasieiti per plastikinius rūbų maišus ar krepšius, tai SAMLA tiko labai labai, gali gramžyti kiek nori, nei sudrasko nei katino plaukais apsivelia thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 13, 14:00)
Aš tai laikau dėžutėse, su kuriomis perku batus, neišmetu jų  rolleyes.gif  Basutes žiemai sukraunu į kokią didesnę dėžę nuo žieminių batų  biggrin.gif
O draugė neseniai batams pirko SKUBB dėklus, tai labai patenkinta, sako, gerai, kokybiškai pasiūti, patogūs.

Bet pas jus kai tokia didelė šeimyna, tai numanau, kad apskritai vietos trūksta, gi šitiek avalynės gaunasi  lotuliukas.gif


aš irgi anksčiau dėjau į dėžutes, kuriose buvo batai, bet dabar kai tų batų kelis kart daugiau, tai jau ir tų dežučių nebeturiu, kur dėt. Iš kitos pusės, kai pradėjau daugumą batų pirkt iš JAV, jie visi atkeliauja be dėžučių, tai ir dėžučių trūkumas pasidarė ir galiausiai, kai tą be proto karštą vasarą man spintoj supelijo dalis batų esančių dėžutėse, tai mečiau lauk ir tuos batus ir tas dėžutes.


QUOTE(varlyte96 @ 2012 04 13, 14:04)
Dėvimi kasdien - batų dėžėje, dėvimi rečiau - drabužinėje, o kur visai ne į temą - į SAMLA dėžes ir į drabužinės viršų. Čia turbūt tik man vienai aktualu, bet mūsų katinas mėgsta ant drabužinės pavaikštinėti ir, žinoma, nagučiais prasieiti per plastikinius rūbų maišus ar krepšius, tai SAMLA tiko labai labai, gali gramžyti kiek nori, nei sudrasko nei katino plaukais apsivelia  thumbup.gif  ax.gif


aš irgi plastikines dėžes žiūrinėjau, tik galvoju ar imt iš ikėjines, ar maximoj ar jyske kokių nuolaidų palaukt
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 15:48)
aš irgi anksčiau dėjau į dėžutes, kuriose buvo batai, bet dabar kai tų batų kelis kart daugiau, tai jau ir tų dežučių nebeturiu, kur dėt. Iš kitos pusės, kai pradėjau daugumą batų pirkt iš JAV, jie visi atkeliauja be dėžučių, tai ir dėžučių trūkumas pasidarė ir galiausiai, kai tą be proto karštą vasarą man spintoj supelijo dalis batų esančių dėžutėse, tai mečiau lauk ir tuos batus ir tas dėžutes.


Jei karštą vasarą supelijo batai, laikomi popierinėse dėžutėse, tuomet plastikinėse, sandariai uždaromose, manyčiau, supelys dar greičiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 04 13, 15:56)
Jei karštą vasarą supelijo batai, laikomi popierinėse dėžutėse, tuomet plastikinėse, sandariai uždaromose, manyčiau, supelys dar greičiau  unsure.gif


lyg taip ir gautųsi, nes nekvėpuoja, bet popierius pats traukia drėgmę, o plastikas ne, tik gal reiktų atidarytas laikyt, kad bent koks vėdinimasis būtų, bet tada nuo dulkių nėr kaip apsisaugot.
Geriausiai, kas sezoną naujus batus pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 16:27)
lyg taip ir gautųsi, nes nekvėpuoja, bet popierius pats traukia drėgmę, o plastikas ne, tik gal reiktų atidarytas laikyt, kad bent koks vėdinimasis būtų, bet tada nuo dulkių nėr kaip apsisaugot.
Geriausiai, kas sezoną naujus batus pirkt  doh.gif


Akurat paskutinis variantas geriausias lotuliukas.gif
Bet jei rinktis ne jį, tuomet reikėtų pagalvoti apie sausesnę vietą jų laikymui - man kažkaip "žiauriai" nuskambėjo, kad jie supelijo karštą vasarą - o kas tuomet būtų vėsią ir drėgną? g.gif
Laikau batus popierinėse dėžėse vasarą neblogai vėdinamoje patalpoje ir jokių bėdų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 15:48)
aš irgi plastikines dėžes žiūrinėjau, tik galvoju ar imt iš ikėjines, ar maximoj ar jyske kokių nuolaidų palaukt


Jei vis tik sugalvosit pabandyti plastikines dėžes, šiandien Senukuose prasidėjo akcija Curver dėžėm - esu turėjusi mažus šio gamintojo plastikinius indelius ir jie man patiko mirksiukas.gif

http://www.senukai.l...cdb901.84489002
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 04 13, 17:49)
Akurat paskutinis variantas geriausias  lotuliukas.gif
Bet jei rinktis ne jį, tuomet reikėtų pagalvoti apie sausesnę vietą jų laikymui - man kažkaip "žiauriai" nuskambėjo, kad jie supelijo karštą vasarą - o kas tuomet būtų vėsią ir drėgną?  g.gif
Laikau batus popierinėse dėžėse vasarą neblogai vėdinamoje patalpoje ir jokių bėdų  unsure.gif


manau pas mus statybinis brokas, ar kaip pavadint, tiesiog matyt ne taip apšiltino namą, neapgalvojo rimtos ventiliacinės sistemos, nes matyt vien elementarių ventiliacinių kanalų ir atidarytų langų neužtenka.
O vėsią ir drėgną galima įjungt šildymą, tuomet nelieka drėgmės.
Iš tikrųjų tai vargstu su tuo pelėsiu ir net nežinau, ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 21:39)
manau pas mus statybinis brokas, ar kaip pavadint, tiesiog matyt ne taip apšiltino namą, neapgalvojo rimtos ventiliacinės sistemos, nes matyt vien elementarių ventiliacinių kanalų ir atidarytų langų neužtenka.
O vėsią ir drėgną galima įjungt šildymą, tuomet nelieka drėgmės.
Iš tikrųjų tai vargstu su tuo pelėsiu ir net nežinau, ką daryt  doh.gif


siulau isigyti elektrini dregmes sugerikli. Yra net tema SM kazkur apie juos, tai ten visa info yra, ir kitu mamu patirtis. Tikrai geras dalykas, bet aisku reikalauja investiciju pradzioje, bet rezultatas bus.
Atsakyti
Pas mane batai kaba ant ikejines komplement sistemos... thumbup.gif
Atsakyti