Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

taip. tai yra baisus iskrypimas medicinos sistemoje. bet kam tai naujiena?


ok, turiu klausima i tema smile.gif ka daryti su bakterine vaginoze, kuri prasidejo dar pries gimdyma, pries lytinius santylius? gydytojai paskiria labai brangiu (man) vaistu ir jie veikia iki sekanciu menesiniu., toks vaizdas, kad vezi jau galima siais laikais isgydyti, o rugstines-sarmines terpes neimanoma sureguliuoti. sako, kad reikia gydyti partneri, bet to partnerio nera. jo tiesiog nera, as gyvenu viena ir nesileidziu i nuotylius. tia nepagydoma liga ar kaip? vyrams pretenziju turiu tik tokiu, kad jie man prijungtu skalbimo masina, pakabintu spinteles ar pan. kam,e prpoblema ir ka daryt? sodos voneles neveikia tikrai.
Atsakyti
Bandysiu pakomentuoti smile.gif pagal Luizą Hay lyties organai simbolizuoja vyr. ir mot. pradus. Ligos- susirūpinimas, kad nesi pakankamai geras. Afirmacijos:aš džiaugiuosi savąja gyvenimo raiška. Aš myliu save ir pritariu sau'

makšties uždegimas- pyktis, jaučiamas seksualiniam partneriui, seksualinės kaltės jausmas, savęs baudimas. Tinkanti afirmacija: žmonėse, su kuriais bendrauju, atsispindi ta meilė ir pritarimas, kuriuos sau jaučiu. Mane džiugina mano seksualumas"
tai kad sakai, jog nėra partnerio ir Tavęs vyrai nedomina, yra taip pat (sąlyginai) nenormalu, kaip ir padidėjęs seksualumas smile.gif kažkur kas vistiek yra pasąmonėj užslėpta, kažkokia problema, nuoskauda, kuri sąlygoja tokį modelį. Manau, pati pasąmoningai stabdai save nuo artimesnių santykių, o kūnas tą atspindi. Pasirinkusi tokį elgesio modelį tarsi baudi vyrus smile.gif Tiesiog pakomentavau, kaip pati suprantu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 14 balandžio 2012 - 18:45
taip, tas tiesa.

seksas ir vyrai man iki šiol sukėlė tik didelių problemų. aš net bijau susirasti draugą. kokiu būdu tai pakeisti?
kitas klausimas ar "I approve to myself" pgl L. Hay man padės

pagrindinis ir esminis klausimas šiuo metu (jau ilgai) yra kaip išgyventi, išegziistuoti"?

ar noras GYventi nėra prabanga, kurios neturiu teisės turėti, nes esu iš ne tokio socialinio sluoksnio? Ne toj geldoj gimusi?

dar vienas klausimas: ar seksas yra nuodeme? mane tiap auklejo nuo mazens. ar tai, ka man teige tevai, seneliai, tetos, kunigai, yra nuodeme?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 14 balandžio 2012 - 18:53
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 18:48)


dar vienas klausimas: ar seksas yra nuodeme? mane tiap auklejo nuo mazens. ar tai, ka man teige tevai, seneliai, tetos, kunigai, yra nuodeme?

iš čia tavo problema. Seksas ne nuodėmė.
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 19:48)
taip, tas tiesa.

seksas ir vyrai man iki šiol sukėlė tik didelių problemų. aš net bijau susirasti draugą. kokiu būdu tai pakeisti?
kitas klausimas ar "I approve to myself" pgl L. Hay man padės

*pagrindinis ir esminis klausimas šiuo metu (jau ilgai) yra kaip išgyventi, išegziistuoti"?

*ar noras GYventi nėra prabanga, kurios neturiu teisės turėti, nes esu iš ne tokio socialinio sluoksnio? Ne toj geldoj gimusi?

*dar vienas klausimas: ar seksas yra nuodeme? mane tiap auklejo nuo mazens. ar tai, ka man teige tevai, seneliai, tetos, kunigai, yra nuodeme?

*materialiai ? ta prasme?
*nesupratau... o koks jusu sluoksnis g.gif

*Stai cia ir yra atsakymas i pirma klausima del vaginozes. Seksas jums kazkas nesvaraus, nedoro, gedingo, blogo, nuodemingo. Reiskia turite dideli nora buti svaria, balta, skaiscia ir nenuodeminga. Ko norite, ta ir gaunate.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 20:11)
iš čia tavo problema. Seksas ne nuodėmė.


kodel ne nuodeme ?
Ziurint, su kuo, kodel arba su kiek? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 19:15)
kodel ne nuodeme ?
Ziurint, su kuo, kodel arba su kiek?  biggrin.gif

o kas gali paaiškinti kaip,su kuo ir kiek. Tai asmeninis reikalas ir moralės norma. Bet ne nuodėmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 14 balandžio 2012 - 19:17
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 20:16)
o kas gali paaiškinti kaip,su kuo ir kiek. Tai asmeninis reikalas ir moralės norma. Bet ne nuodėmė.


O nuodemes - tai ne morales normu pazeidimai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 19:18)
O nuodemes - tai ne morales normu pazeidimai? g.gif  biggrin.gif

nuodėmė tai bažnyčios savoka.
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 19:18)
O nuodemes - tai ne morales normu pazeidimai? g.gif  biggrin.gif


Kas tas moralės normas sukūrė?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 20:21)
nuodėmė tai bažnyčios savoka.


kadangi skirtingos savokos (morale, nuodeme), apibudinancios ta pacia esme, tera tik zodziu zaismas, drisciau teigti, kad tai vienas ir tas pats..
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 19:23)
kadangi skirtingos savokos (morale, nuodeme), apibudinancios ta pacia esme, tera tik zodziu zaismas, drisciau teigti, kad tai vienas ir tas pats..

greičiausiai mes skirtingai suvokiam tą patį dalyką. Nors tai tik žodžiai. Kaip visad neapsieinama be subjektyvumo. mirksiukas.gif (kalbu apie save)
Atsakyti