Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 13:39)
Tuo metu neturėjau tokios patirties, kokią turiu dabar.
Pas raganą? Ne, jau taga geriau pas egzorcistą  biggrin.gif



o negalima vaiko ramybeje palikti, kad jis pats savo karmines problemas sprestu? visi turim tam teise biggrin.gif

P. S. as nekritikuoju, man patinka Jusu jumoro jausmas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 13:47)
o negalima vaiko ramybeje palikti, kad jis pats savo karmines problemas sprestu? visi turim tam teise biggrin.gif

P. S. as nekritikuoju, man patinka Jusu jumoro jausmas wink.gif


Jei tada jį būčiau palikusi ramybėje, jam būtų pradėjusi trikti psichika. Juk ne šiaip sau vaikams maždaug iki 6 m. užsidaro visi matymai, kai jie lieka ilgiau, vaikas pradeda vienu metu gyventi dviejuose pasauliuose ir nebesusigaudo, kas čia darosi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 13:39)
Tuo metu neturėjau tokios patirties, kokią turiu dabar.
Pas raganą? Ne, jau taga geriau pas egzorcistą  biggrin.gif

raganą turėjau kiek perkeltine prasme.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 15:22)
raganą turėjau kiek perkeltine prasme.


Tai aš taip ir padariau- paprašiau parapsichologo pagalbos. Kelios minutės ir problema išspręsta. Kai užaugs, pasakysiu, kad jam matymas dirbtinai uždarytas, norės, galėsiu atidaryti.
Atsakyti
Tai rasoma, kad tevai atima is vaiku "matyma", ju kalbas apie nezemiskas butybes nuvertindami.. Kaip blogybe nurodoma toks tevu elgesys..
Kiti tevai, matyt, prisiskaite, kad atimti is vaiku "matyma" -"blogybe", stengiasi ji islaikyti..
Treti tevai, nors dziaugesi, kad vaikas "mato" daugiau, veliau nusprendzia, kad jau laikas "uzdaryt"..
Ir net numato, kad vaikui uzaugus, bus galima vel atidaryt "matyma", jei tik panores..

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 14 balandžio 2012 - 17:25
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 15:09)
Jei tada jį būčiau palikusi ramybėje, jam būtų pradėjusi trikti psichika. Juk ne šiaip sau vaikams maždaug iki 6 m. užsidaro visi matymai, kai jie lieka ilgiau, vaikas pradeda vienu metu gyventi dviejuose pasauliuose ir nebesusigaudo, kas čia darosi...


vieni sutrikusia psichika vadina "matymus", kiti "nematyma". atsiprasau uz nemalonu klausima, bet nejaugi Jus norite, kad Jusu vaikas matytu tai ko neturetu matyti svelniai tariant (schizofrenija), ar kistis i jo asmeninius dalykus ( i jo karma, atsinesta is kitu gyvenimu)? kodel kistis i asmenybes - savo vaiko karminius dalykus... aisku, jei tai schizofrenijos pozymiai, reikia skubiai kreiptis, tik ne i psichoterapeuta, o i psichiatra. kitas klausimas- kiek neuroleptikai vaikui pakenks, reik pasverti pliusus ir minusus. is to ka parasete dabar, man atrodo, kad yra baisi problema Jums arba Jusu vaikui. su visa didziausia pagarba ir meile tenka taip pasakyti sad.gif aisku, nezinau as situacijos, tik is postu perskaitau, tas turbut kokie5 proc realiai vykstanciu dalyku. nuliudinote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 14 balandžio 2012 - 17:38
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 17:36)
vieni sutrikusia psichika vadina "matymus", kiti "nematyma". atsiprasau uz nemalonu klausima, bet nejaugi Jus norite, kad Jusu vaikas matytu tai ko neturetu matyti svelniai tariant  (schizofrenija), ar kistis i jo asmeninius dalykus ( i jo karma, atsinesta is kitu gyvenimu)? kodel kistis i asmenybes - savo vaiko karminius dalykus... aisku, jei tai schizofrenijos pozymiai, reikia skubiai kreiptis, tik ne i psichoterapeuta, o i psichiatra. kitas klausimas- kiek neuroleptikai vaikui pakenks, reik pasverti pliusus ir minusus. is to ka parasete dabar, man atrodo, kad yra baisi problema Jums arba Jusu vaikui. su visa didziausia pagarba ir meile tenka taip pasakyti sad.gif aisku, nezinau as situacijos, tik is postu perskaitau, tas turbut kokie5 proc realiai vykstanciu dalyku. nuliudinote.


Tada ir kreipiausi būtent į psichiatrą ir man buvo pasakyta, kad mano vaikas sveikas.
Jūs be reikalo jaudinatės, tada jam buvo 8m, dabar 15, viskas yra gerai. Sūnus visomis prasmėmis yra sveikas. Kaip dabar matau, tas mano įsikišimas buvo numatytas pagal mūsų abiejų dieviškuosius planus.
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 17:24)
Tai rasoma, kad tevai atima is vaiku "matyma", ju kalbas apie nezemiskas butybes nuvertindami.. Kaip blogybe nurodoma toks tevu elgesys..
Kiti tevai, matyt, prisiskaite, kad atimti is vaiku "matyma" -"blogybe", stengiasi ji islaikyti..
Treti tevai, nors dziaugesi, kad vaikas "mato" daugiau, veliau nusprendzia, kad jau laikas "uzdaryt"..
Ir net numato, kad vaikui uzaugus, bus galima  vel atidaryt "matyma", jei tik panores..

4u.gif


Supermamoje yra įprasta viską vertinti nežinant visos situacijos.
Atsakyti
Mamos nuojauta yra patikimiausias kriterijus, ar vaikas sveikas, ar ne. Svetimi žmonės (psichiatrai, psichoterapeutai, etc.,) cia negali nieko pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 17:52)
Supermamoje yra įprasta viską vertinti nežinant visos situacijos.



Štai tą ir turėjau omenyje. Mes Sm žinome apie 5 proc informacijos apie tai, kas vyksta. Ką gi galime patarti? nelabai ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 14 balandžio 2012 - 17:58
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 17:56)

Štai tą ir turėjau omenyje. Mes Sm žinome apie 5 proc informacijos apie tai, kas vyksta. Ką gi galime patarti? nelabai ką.


Mano atveju nereikia jokio patarimo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 18:52)
.. Kaip dabar matau, tas mano įsikišimas buvo numatytas pagal mūsų abiejų dieviškuosius planus.
Papildyta:
Supermamoje yra įprasta viską vertinti nežinant visos situacijos.


O klaidos gali buti ar yra Dieviskojo plano dalis? ax.gif
Atsakyti
noriu papasakoti tokį dalyką iš savo gyvenimo. Mano tėvukas mirė nuo širdies nepakankamumo, inkstų kažkokio nežmoniško uždegimo ir kepenų ligos. Viasa tai vyko vienu metu. Tai nustatė tik po skrodimo. iki tol daktarus kvietėme Jam į namus ir jie kaip užsakyti kartojo tuos pačius žodžius: "jus toks didelis vyras, kaip jums negėda skųstis kad serghate, akivaizdu, jog viskas tvarkoje". Tik po mirties nustatė, kad ir stebėjosi, kad taip ilgai ištvėrė su tokiom siaubingom problemom. ŠTAI MANO POŽIŪRIS Į TRADICINĘ MEDICINĄ. Gal kam dar kokių minčių sukels...
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 18:01)
O klaidos gali buti ar yra Dieviskojo plano dalis? ax.gif


Su savo vaikais prieš gimdamos mes esame sudarę sutartis, ką vienas kito labui turėtume padaryti. Būtent spręsdamos sudėtingas problemas, susijusias su vaikais, mamos turi galimybę stipriai paaugti. Už tai esu labai dėkinga visiems savo vaikams.
Papildyta:
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 18:04)
noriu papasakoti tokį dalyką iš savo gyvenimo. Mano tėvukas mirė nuo širdies nepakankamumo, inkstų kažkokio nežmoniško uždegimo ir kepenų ligos. Viasa tai vyko vienu metu. Tai nustatė tik po skrodimo. iki tol daktarus kvietėme Jam į namus ir jie kaip užsakyti kartojo tuos pačius žodžius: "jus toks didelis vyras, kaip jums negėda skųstis kad serghate, akivaizdu, jog viskas tvarkoje". Tik po mirties nustatė, kad ir stebėjosi, kad taip ilgai ištvėrė su tokiom siaubingom problemom. ŠTAI MANO POŽIŪRIS Į TRADICINĘ MEDICINĄ.  Gal kam dar kokių minčių sukels...


Jie taip kartojo ir mano tėvui, sergančiam kasos vėžiu...
Atsakyti