Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Tūkstantis ir viena @ 2012 04 14, 02:24)
Na kodel, as isbandžiau ir antidepresantus (buvo išrašyti)

Kas liečia antidepresantus - mano asmeninės nuomonės jau niekas nepakeis.

Buvau super energinga - kalnus verčiau biggrin.gif - bet pulsas buvo kiek per didelis - išrašė dešimtąją dalį antidepresantų(dozuotė), po mėnesio pasijaučiau daržove.

Tai gerai, kad supratau.
Nutraukimas buvo sudėtingas.

Po to vėl pradėjau "kalnus versti" biggrin.gif

Bet kas ,tik ne tai.... smile.gif
Įteisinta forma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 12:50)
Iš to pelnas farmacininkams...

Sistema kur kas sudėtingesnė.
Farmacininkai - iš esmės nėra blogi žmonės.

Sistemą supratau, kai pabendravau su gydytoja, 14 metų dirbančia JAV.

Mes esam "čiukčės" , ne jie.
Atsakyti
Antidepresantai - legalūs narkotikai. Tik mažom dozėm. Iliuzijų metas juos vartojant. Gėriau pati juos(ir kitus psichiką veikiančius vaistus),gana ilgą laiką,tai dabar,blaivia galva drąsiai galiu teigti,jog nesigriebsiu tabletės,kaip lengvesnio problemų sprendimo kelio. Nėra piliulės kuri išspręstų problemas. Ta piliulė tik užkiša jas giliau. Po to viskas išsprogsta dar didesne energija. Ir deja,ne į gerą.
Atsakyti
oi kiek cia prisivele snekos apie mano postus... taip, apie vaistus as si bei ta zinau, bet nesu nei tradicines medicinos salininke, nei tikiu uzkalbejimais ir pan. mano postai buvo atsakymas pateiktai citatai, kurioje ponas Virgis deste savo is pirsto lauztas fantazijas, kuriomis klaidina zmones.

jei asmeniskai mano nuomone - visos ligos prasideda galvoje. ir as ne uz antidepresantus, bet uz psichoterapija vietoj ju (nemaisykit su psichologo paslaugomis), tik kad kad tai LT kainuoja nemazus pinigus. Gal ir cia jums pasirodys, kad as uz vaistus ir tradicine medicina? o jei jusu vaikas karsciuos lb stipriai ir jam nuo aukstos temperaturos prasides traukuliai, jus gal irgi melsites uz savo nuodemes, kurios vaikui tai sukele ir duosit arbacikes,kuria jis tuoj tokios bukles isvems, bet ginkdie ne tradicine medicina ir ne vaistai nuo tempareraturos, ne GMP?


Noriu pasakyti, kad negalima visko suabsoliutinti ir manyti, kad stai jau as tai viska zinau, geriau uz tuos parsidavelius daktarus ir farmacininkus, esu ismintingesnis, nes skaiciau ir girdejau daug VBS saltiniu, kurie teigia priesingai, taip kad taip ir elgsiuos.
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 11:59)
oi kiek cia prisivele snekos apie mano postus... taip, apie vaistus as si bei ta zinau, bet nesu nei tradicines medicinos salininke, nei tikiu uzkalbejimais ir pan. mano postai buvo atsakymas pateiktai citatai, kurioje ponas Virgis deste savo is pirsto lauztas fantazijas, kuriomis klaidina zmones.

jei asmeniskai mano nuomone - visos ligos prasideda galvoje. ir as ne uz antidepresantus, bet uz psichoterapija vietoj ju (nemaisykit su psichologo paslaugomis), tik kad kad tai LT kainuoja nemazus pinigus. Gal ir cia jums pasirodys, kad as uz vaistus ir tradicine medicina? o jei jusu vaikas karsciuos lb stipriai ir jam nuo aukstos temperaturos prasides traukuliai, jus gal irgi melsites uz savo nuodemes, kurios vaikui tai sukele ir duosit arbacikes,kuria jis tuoj tokios bukles isvems, bet ginkdie ne tradicine medicina ir  ne vaistai nuo tempareraturos, ne GMP?
Noriu pasakyti, kad negalima visko suabsoliutinti ir manyti, kad stai jau as tai viska zinau, geriau uz tuos parsidavelius daktarus ir farmacininkus, esu ismintingesnis, nes skaiciau ir girdejau daug VBS saltiniu, kurie teigia priesingai, taip kad taip ir elgsiuos.


Psichoterapija taip pat priklauso tradicinei medicinai, nes ji žiūri į žmogų kaip į mėsą.
Kai vaikas karščiuoja, jam galima padėti ir be vaistų. Melstis taip pat nereikia smile.gif
Atsakyti
na tai zinote tik apie breznevo laiku psichoterapija smile.gif


o kaip padeti vaikui, kuriam nuo temperaturos traukuliai, be vaistu? mano vaikui taip nebuvo, bet zinau, kam buvo. idomu, ka tie zmones turejo daryti, jei ne kviest greitaja su svirkstu? po traukuliu nuo temp ateina mirtis sparciai... man tikrai idomu, ka reikejo daryt?
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 11:59)
oi kiek cia prisivele snekos apie mano postus... t.

nesijausk kalta,niekas čia nepuola. Vaistai reikalingi. Tik ne visada reik juos vartoti. Juolab psichiką veikiančius. Aišku,kad vaikui duosim jei karščiuos. Niekas nesumenkina tų vaistų. Vaistai reikalingi tada kai reikalingi. Tik bėda,kad žmonės nemoka vaistų vartoti. Turiu problemą-tabletė,neužmiegu-tabletė,nosis varva-dar daugiau tablečių. Ir žmonija į tą tabletę sudeda labai daug vilčių,o save pamiršta. Juk viskas yra žmoguje. Tabletė simptomams šalinti,o ne problemoms spręsti. Čia kaip ir su maistu. Maži kiekiai padeda,dideli kenkia.
Nors atvirai,kai pradėjau gerti antidepresantus,kitos išeities aš neturėjau. Greičiausiai net neieškojau. Ieškojau lengvesnio kelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 14 balandžio 2012 - 12:13
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 12:12)
na tai zinote tik apie breznevo laiku psichoterapija smile.gif
o kaip padeti vaikui, kuriam nuo temperaturos traukuliai, be vaistu? mano vaikui taip nebuvo, bet zinau, kam buvo. idomu, ka tie zmones turejo daryti, jei ne kviest greitaja su svirkstu? po traukuliu nuo temp ateina mirtis sparciai... man tikrai idomu, ka reikejo daryt?


Klysti, sūnų vedžiojau pas vieną žymią LT psichoterapeutę ir likau pakraupusi...

Nežinau, ką karščiuojant vaikui turi daryti kiti žmonės, bet aš turiu savo priemonių. Manosios priemonės kitiems gali ir netikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 12:16)
Klysti, sūnų vedžiojau pas vieną žymią LT psichoterapeutę ir likau pakraupusi...


ir kas jau tokio nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 12:12)
nesijausk kalta,niekas čia nepuola. Vaistai reikalingi. Tik ne visada reik juos vartoti. Juolab psichiką veikiančius. Aišku,kad vaikui duosim jei karščiuos. Niekas nesumenkina tų vaistų. Vaistai reikalingi tada kai reikalingi.  Tik bėda,kad žmonės nemoka  vaistų vartoti. Turiu problemą-tabletė,neužmiegu-tabletė,nosis varva-dar daugiau tablečių. Ir žmonija į tą tabletę sudeda labai daug vilčių,o save pamiršta. Juk viskas yra žmoguje. Tabletė simptomams šalinti,o ne problemoms spręsti. Čia kaip ir su maistu. Maži kiekiai padeda,dideli kenkia.
Nors atvirai,kai pradėjau gerti antidepresantus,kitos išeities aš neturėjau. Greičiausiai net neieškojau. Ieškojau lengvesnio kelio.



na butent tai ir norejau pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 12:19)
ir kas jau tokio nutiko?


Nenoriu apie nieką atsiliepti negatyviai, tiesiog pamačiau, kokie seni yra psichoterapeutų darbo metodai smile.gif Psichoterapeutas negali rasti problemų šaknų, nes neturi reikalingų įrankių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 14, 12:16)
Klysti, sūnų vedžiojau pas vieną žymią LT psichoterapeutę ir likau pakraupusi...





na, papuolet pas netikusia ir neismanancia savo darbo.
Atsakyti