[quote=Raudona Saule,2012 04 14, 02:58]
labai keista patirtis Jusu. gal kiekvienam savo... antidepresantai ne migdo ir ne slopina - jei privercia zmogu veikti, daryti kazka, buti aktyvesniam - priesingai nei depresija. ir jie neslopina samones.
Idomu, is kur antidepresantai "randa" zmoguje energijos, jei jos beveik nera?
Ar nerizikinga "imti" is energijos rezervu ?
O gal slopina kazkokias negatyvias mintis, jei uzsimirses zmogus puola veikti?
Ar bet koks veikimas - tai jau pajudejimas is "mirties tasko"?
O gal taip "prisiveiks", kad reikes naujo antidepresantu kurso?
[quote=Raudona Saule,2012 04 14, 02:58]
samone slopina neuroleptikaiir trankviliantai, tai nera antidepresantai, tai vaistai, skiriami nuo psichoziu, nerimo, panikos priepuoliu ir zmonems, kurie serga manijomis ar schizofrenija ar panasiom ligom. jiem tai reikia slopinimo, kad isgyventu sitame siaubingame pasaulyje.
Zinoma, Jusu puikios medicinos zinios..
P.s. tik beje, kodel sis pasaulis toks siaubingas? Ant vaistu anotaciju neteko skaityti, kad vaistai gydytu nuo siaubingo pasaulio..
[quote=Raudona Saule,2012 04 14, 02:58]
o antidepresantai aktyvina. yr atam tikra ju rusis, kuri turi sedacini poveiki, bet ju labai mazai ir greta to sedacinio visvien kyla aktyvumas, noras uzsiimti kryptinga veikla, beje, jie labai mazai kam tinka ir ju mazai. absoliuti dauguma antidepresantu aktyvina zmogu, nes sukelia ta poveiki smegenyse. Tai cheminiai procesai.
jei zmogus neturi laiko gilintis i save ir/arba "dvasines" greitosios pagalbos nesulaukia, zinoma, negalima atmesti ir vaistuku.. Bet jie tik trumpam issprendzia problemas.. O visa gyvenima antidepresantu nerysi, kad gyvenimas nebutu "siaubingas" arba tais momentais, kai "atrodo" siaubingas..
Vis delto, kaip tradicines medicinos salininke, neatmesite, kad tada tikimybe gydyti nuo priklausomybes antidepresantams smarkiai isauga, prasideda tada visokie sirdies sutrikimai ir apskritai zmogus mano, kad be antidepresantu visuomeneje "neisstoves"..
[quote=Raudona Saule,2012 04 14, 02:58]
o ar matete zmogu, kuris serga kepenu liga ? - tai visiskas bejegis. uztenka elementariomis medicinos ziniomis pasidometi, o jei isigilinti - tai jau akivaizdi nesamone.
Butent, elementari medicina atmeta greiciausiai ir Dievo buvima, ir sudarkyto "apsiausto" problemas (turiu galvoje, aura).. Juolab, kad siandien "elementari" medicina netgi su elementaria medicinine pagalba susivelina neretai.. Hipokratas mire, daugelis mediku pradejo galvoti, kad ir priesaika galima palaidoti..
[quote=Raudona Saule,2012 04 14, 02:58]
nesuprantu, kas tokiu keistu dalyku parase. arba tai pasipelnymas is tokiu zmoniu, kaip minejau, arba nuosirdus isitikinimas, kuris sveika nuovoka taipogi nekvepia.; ir nekvepia dar kai kuo... ka nutylesiu, o tai siais laikais tuoj paduoda i teisma uz pasakyta zodi, kuris nepatinka.
Ne, gal nenorejo pasipelnyti..
Bet neretai, jei uzklupusi nelaime neisisamoninta, nesuprasta, ant jos labai pykstama, kaltinant aplinkini pasauli, paprastai seka kita ir dar baisesne.. Juk yra net posakis, beda viena nevaiksto.. o tada atrodo, ach, kokia ten jau nelaime tebuvo..