Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

tai kad Tu, Arpos, kazkokia tolerantiska, pakanti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 08, 23:47)
tai kad Tu, Arpos, kazkokia tolerantiska, pakanti...  schmoll.gif


Tik nesakyk, kad ir tai turėsiu išgint iš savęs..... gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 08 08, 22:48)
O iš ko sprendi apie smerkimą? Argi įmanoma įliįsti žmogui į širdy ir pajusti,ką jis išties jaučia? gal tik pasidalino pastebėjimais, gal galų gale pagailėjo iš savo pozicijų dėl jos pasirinkimo? Kiek žmonių,tiek tiesų- išjausti, ką išties nori pasakyti kitas žmogus, ko gero nėra taip paprasta...

Gal.. biggrin.gif
Gal taip man isrode jos gailestis ar kas.. blush2.gif
..isties isjausti, ka isties nori pasakyti kitas zmogus, ko gero sunku.. rolleyes.gif
P.s. gerai kad kaimynes Vardo Pavardes neparasiau, o tai dar i teisma paduotu uz neteisinga destomu minciun interpretavima.. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 08 03, 10:08)
Mama negali buti nieko deta. Vaikas pasirinko butent tokia mama, jam reikejo butent jos, nes tik ji gali jam duoti tokias gyvenimo pamokas, kuriu jam reikia. Moko tik blogis, jis yra musu mokytojas. Kas nori tureti lengva gyvenima, be jokiu pamoku, gimsta idiotu arba tampa tokiu i senatve, susirgdamas senatviniu marazmu. Zmogus tiesiog gauna tai, ko labai norejo - gyvenima be rupesciu.
Normalus zmogus, drasus zmogus, dziaugiasi kiekvienu isbandymu, nes isbandymai praturtina dvasiskai ir ju deka jis gauna isminties.

Gluosni, yra teisybės mano mama tikrai nerami siela, jai viskas blogai, o ypač "pablogėja"kaip susipyksta su tėte.. mama jį myli beprotiškai, o tėtė , kaip suprantu ne ar mylėjo kada .. gali būti, bet mama su savo isterijom matyt palaidojo ta meilę (na bent taip aš įsivaizduoju) o ir... tėvai tuokėsi "iš reikalo" - nes į pasaulį beldžiausi aš wub.gif turiu net kelias seses, tačiau ačiū Dievui, joms viskas gerai drinks_cheers.gif Myliu abu tėvus, nes jie mano tėvai ir seniai aš nebe vaikas, man netoli 30.. Buvo atvejis, kai užlkupau juos besimylint, buvo atvejis kai mama apkaltino , kad miegu su.. tete.. verysad.gif nors tai toli gražu ne tiesa.. doh.gif Jaučiu, kad turiu dvasiškai tobulėti, skaitau ieškau, mokausi... tik nežinau ką man reikia pasdaryt, suprast ar dar ką... ax.gif mano požiūris į santykius, į seksą nėra purvinas, turiu vyrą, su kuriuo puikiai sutarime ir vienas kitą suprantame wub.gif Jis -mano stiprybė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 08 16, 14:50)
Gluosni, yra teisybės mano mama tikrai nerami siela, jai viskas blogai, o ypač "pablogėja"kaip susipyksta su tėte.. mama jį myli beprotiškai, o tėtė , kaip suprantu ne ar mylėjo kada .. gali būti, bet mama su savo isterijom matyt palaidojo ta meilę (na bent taip aš įsivaizduoju)  o ir... tėvai tuokėsi "iš reikalo" - nes į pasaulį beldžiausi aš  wub.gif turiu net kelias seses, tačiau ačiū Dievui, joms viskas gerai  drinks_cheers.gif Myliu abu tėvus, nes jie mano tėvai ir seniai aš nebe vaikas, man netoli 30.. Buvo atvejis, kai užlkupau juos besimylint, buvo atvejis kai mama apkaltino , kad miegu su.. tete.. verysad.gif nors tai toli gražu ne tiesa.. doh.gif Jaučiu, kad turiu dvasiškai tobulėti, skaitau ieškau, mokausi... tik nežinau ką man reikia pasdaryt, suprast ar dar ką... ax.gif mano požiūris į santykius, į seksą nėra purvinas, turiu vyrą, su kuriuo puikiai sutarime ir vienas kitą suprantame  wub.gif Jis -mano stiprybė  4u.gif

Classique, taigi gyvenimas nera toks blogas thumbup.gif Nereikia kaltinti tevu del savu gyvenimu, jie nugyveno taip ,kaip mokejo 4u.gif Galima is klaidu pasimokyti 4u.gif
Dvasiskai tobuleti visada yra gerai, bet pykdami ant kitu tikrai netobulejame ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 08 16, 20:41)
Classique, taigi gyvenimas nera toks blogas  thumbup.gif  Nereikia kaltinti tevu del savu gyvenimu, jie nugyveno taip ,kaip mokejo  4u.gif  Galima is klaidu pasimokyti  4u.gif
Dvasiskai tobuleti visada yra gerai, bet pykdami ant kitu tikrai netobulejame  ax.gif

ne tikrai, nepykstu nei ant vieno jų 4u.gif bet bandau išsiaiškinti, gal kažkur giliai likusi nuoskauda, kad neveikia mano "dauginimosi" sistema blush2.gif nors atrodo tikrai jiems atleidau,bendrauju vos ne kasdien drinks_cheers.gif o ir gyvenimu tikrai džiaugiuosi, džiaugiuosi kad gyvenu thumbup.gif wub.gif ačiū visiems už patarimus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
butu malonu jai kas nors kiek paaiskintu pakilusio cholesterolio , ir kasos uzdegimo priezastis(asmenys skirtingi) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl vaikas 9 m. vis dar naktimis šlapinasi verysad.gif Gydytojai siūlo hormoninius preparatus, bet aš vis atsisakau...

Raudona saulė klausė apie disbakteriozę ir bakterinę vaginozę: aš taip pat buvau susidūrusi su šia problema (begalės vaistų ir tik išmesti pinigai bei sugadinta sveikata). Man labai padėjo medetkos. Gėriau dvi savaites po puodelį ryte ir vakare (puodeliui 1-2 arbatiniai šaukšteliai medetkų) ir pasibaigė visos bėdos. Dabar kai tik pajaučiu kokius negerus simptomus, savaitę pageriu medetkų ir viskas susitvarko smile.gif Bet šis būdas tiko man, ar tiks kitiems negaliu pasakyti ax.gif
Atsakyti
oo, perskaitet visa tema smile.gif aciu smile.gif kazi jas gert gana ar maudytis jose dar reiktu? smile.gif
Atsakyti
Dėl kokių priežasčių atsiranda nagų psoriazė? Tai ne grybelis, dariausi tyrimus Lietuvoj, gydytojas pasakė, kad tai nepagydoma, o nagai baisūs verysad.gif ypatingai nykščiai
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 19, 12:03)
oo, perskaitet visa tema smile.gif aciu smile.gif kazi jas gert gana ar maudytis jose dar reiktu? smile.gif


Aš tik gėriau smile.gif bet jei patupėsit vonelėj gal irgi nieko tokio smile.gif
Tik gėriau aš jas prieš maistą. Ryte atsikėlusi ir vakare prieš miegą. Ryte iki maisto pusė valandos praeidavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2012 08 19, 11:12)
Dėl kokių priežasčių atsiranda nagų psoriazė? Tai ne grybelis, dariausi tyrimus Lietuvoj, gydytojas pasakė, kad tai nepagydoma, o nagai baisūs verysad.gif ypatingai nykščiai

OHO .Negirdėjau tokios diagnozės niekada. Šiaip jau psoriazė odos liga. O kuo tie nagai skiriasi nuo apimtų grybelio? ( įdomu asmeniškai, grybelio ir man nerado). ax.gif
Atsakyti