Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 08, 14:28)
jus praleidote svarbu momenta. prota ir logika reik pastatyt i vieta, kad nesikistu. jie tik supainioja
.......
tai gali padaryti tik trys zmones lietuvoje. jums pasiseke, nes pas tuos zmones galite buti nukreipta, tam ir yra si tema  wub.gif

ką tik citatoj buvo akcentuota, kad nėr tokio guru, kuris išvestų. O jūs sakote, kad yra net 3 blink.gif
O protas man kol kas reikalingas dar-jis savo vietoj, nėr ko perstatinėt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -AUJA-: 08 rugpjūčio 2012 - 13:40
QUOTE(-AUJA- @ 2012 08 08, 13:37)
ką tik  citatoj buvo akcentuota, kad nėr tokio guru, kuris  išvestų. O jūs sakote, kad yra net 3 blink.gif


jo, yra 3. nu jei kas nepasiseka tai is triju lieka vienas pagrindinis, jis jau bet koki reikala sutvarkyt gali biggrin.gif

P. S. matau, kad proto neanuliavot dar, susikaupkite nono.gif
Atsakyti
Cia dar ne i tema..wink.gif
Galvojau, kame cia reikalas, kad tokios diskusijos sioje temeleje uzvire..
Ir, aisku, gavau greita pamoka..Susitikau siandien kaimyne, su kuria karts nuo karto apie viska pasiporinam, bet i subtilesnes temas, kaip Dievas, tikejimas, aisku , "nenukeliaudavom" wink.gif
Kazkaip uzsisuko kalba apie kita bendra kaimyne jahoviste.. Taip gan smerkianciai apie ja atsiliepe.. Kad va pirma gere,o dabar dar blogiau - jehoviste patapo.. Man nors nepatinka i toki apvalkala ivilktas tikejimas, bet sirdyje pasidziaugiau, kad bent gal Dievu tiki.. Nes is isores tai ta jehoviste atrodo kaip prazydus gele wink.gif Tada paklausiau, o ka jehovistai blogo daro - atsakymo pagristo taip ir neisgirdau. Pirmas atsakymas buvo - isivaizduoji, nors ir kaimyne, bet lankstinukus gatveje tai kaip nepazistamai duoda.. Sakau, ar cia jau taip baisu? Taip pat desimt procentu moka.. Sakau, o ka juk mes nuo savo mokesciu irgi kataliku baznycia islaikom,nejaugi del to bloga ta jehoviste, kad moka..Tada pridure,kad jahoviste ir pas senute uzsukusi, kuri vienisa ir nezinia kam buta paliks.. Aisku, cia butu jau blogiau, mano manymu.. Bet as tikrai gal labiau kitokia blogybe izvelgiu tose sektose.. Bet ne tiek paciame zmoguje..
Tada pridure kaimyne, eik tu, sako, turiu gydytoja patanatoma ir zmona jo supersuper ar psichologe ar kas, tai jis galutinai mane itikino, kad rakineja ta kuna ir jokios sielos nei ko ten nera.. Mirstam ir jokio dangaus, jokio Dievo..Leptelejau, bet juk medicina ir nematoma siela kazkaip ne taip jau ir susije.. Bet jei butume toliau ta tema diskutave, tai diskusija tarp jos ir manes, butu panasi kaip cia.. doh.gif mirksiukas.gif
Kazkodel abi pasijutom nekaip - man keista pasirode, kaip netiki, tuo kas alivaizdu paciai atrodo, jai keista, kad lyg ir normalus zmogus esu, o leptelejau, kad yra tos auros ir pan..

Atsakyti
Apie Jehovos liudytojus esu rimtą straipsnį skaičiusi. Ne šiaip a la pletkais, o faktais paremtą. Jų minusas yra, kad jie yra labai uždari. Jei koks narys nepaklūsta tvarkai, yra izoliuojamas. Su juo nekalba, nesisveikina. Taip ne vieną "paklydusią avį' savo begaliniu tikėjimu iki savižudybės yra privedę. Taip pat vyksta daug įvairių negerumų, kurie yra labai slepiami nuo visuomenės. Jie be galo pasitiki Dievu, todėl atsisako kai kurio gydymo. Kaip pvz. jei Jehovos liudytojo vaikui reikėtų perpilt kraują, jis niekada nesutiktų. Jo manymu vaikas geriau mirs. Nes tokia Dievo valia.

Šiaip esant norui, galima pagooglinti. Ne viskas ten taip švaru, kaip atrodo.

Dar šį bei tą prisiminiau biggrin.gif Jie turi palaimintuosius, kurie yra jų valdžia, besąlygiškai jiems paklūsta wub.gif Ruošiasi pasaulio pabaigai, kuri tuoj tuoj bus. Dalis negimdo vaikų, nes šioje santvarkoje jie jau nespės užaugti. Beje, kiekvienas narys lanko verbavimo kursus, kur pastoviai yra mokomas, kaip naujai sutiktiems žmonėms praplauti smegenis cool.gif

Mėla wub.gif Daugiau nepamenu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 08 rugpjūčio 2012 - 14:15
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 08 08, 14:09)
Apie Jehovos liudytojus esu rimtą straipsnį skaičiusi. Ne šiaip a la pletkais, o faktais paremtą. Jų minusas yra, kad jie yra labai uždari. Jei koks narys nepaklūsta tvarkai, yra izoliuojamas. Su juo nekalba, nesisveikina. Taip ne vieną "paklydusią avį' savo begaliniu tikėjimu iki savižudybės yra privedę. Taip pat vyksta daug įvairių negerumų, kurie yra labai slepiami nuo visuomenės. Jie be galo pasitiki Dievu, todėl atsisako kai kurio gydymo. Kaip pvz. jei Jehovos liudytojo vaikui reikėtų perpilt kraują, jis niekada nesutiktų. Jo manymu vaikas geriau mirs. Nes tokia Dievo valia.

Šiaip esant norui, galima pagooglinti. Ne viskas ten taip švaru, kaip atrodo.

Dar šį bei tą prisiminiau biggrin.gif Jie turi palaimintuosius, kurie yra jų valdžia, besąlygiškai jiems paklūsta wub.gif Ruošiasi pasaulio pabaigai, kuri tuoj tuoj bus. Dalis negimdo vaikų, nes šioje santvarkoje jie jau nespės užaugti. Beje, kiekvienas narys lanko verbavimo kursus, kur pastoviai yra mokomas, kaip naujai sutiktiems žmonėms praplauti smegenis cool.gif

Mėla wub.gif Daugiau nepamenu rolleyes.gif


manau, kad tie dalykai yra bendri visoms sektoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(Incubus @ 2012 08 08, 15:44)
manau, kad tie dalykai yra bendri visoms sektoms  g.gif

Tai ir kalbu apie tai, kad Jehovos liudytojai turi aiškius sektos požymius rolleyes.gif Nu gal ypatingas, kad hematogeno nevalgo biggrin.gif Draudžiama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 08 rugpjūčio 2012 - 14:55
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 08 08, 14:47)
Tai ir kalbu apie tai, kad Jehovos liudytojai turi aiškius sektos požymius rolleyes.gif Nu gal ypatingas, kad hematogeno nevalgo biggrin.gif Draudžiama biggrin.gif



tai visos sektos turi draudimus kurie suvokiami tik prota anuliavus.

pvz negalima nesiot tamsiu akiniu, aveti aukstakulniu- cia vieni is geresniu anuliavimo sektos draudimu. as zinau kodel, bet tingiu dabar rasyt.
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 08, 16:29)
tai visos sektos turi draudimus  kurie suvokiami tik prota anuliavus.

pvz negalima nesiot tamsiu akiniu, aveti aukstakulniu- cia vieni is geresniu anuliavimo sektos draudimu. as zinau kodel, bet tingiu dabar rasyt.

Nu tai gi dėmonai akis slepia po akiniais. doram žmogui saulė akių nesvilina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 08 08, 15:40)
Nu tai gi dėmonai akis slepia po akiniais. doram žmogui saulė akių nesvilina rolleyes.gif



praktiskai taip. nu ten daugiau yra isvestos teorijos.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 08 08, 14:09)
Kaip pvz. jei Jehovos liudytojo vaikui reikėtų perpilt kraują, jis niekada nesutiktų. Jo manymu vaikas geriau mirs. Nes tokia Dievo valia.

kažkada teko žiūtėti kažkokia TV laidą,tai amerikiečių porą,kurie kažkada priklausė Jahovai,palaidojo savo sūnų,nes tas tikėjimas neleido perpilti kraujo,o dabar jie pyksta ant jahovitų,nes jie pakeitė šią tvarką,dabar jau leidžiama,atseit,toks ir tikėjimas,jei keičia tvarką ar kažkas panašaus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 08 08, 14:47)
Tai ir kalbu apie tai, kad Jehovos liudytojai turi aiškius sektos požymius rolleyes.gif Nu gal ypatingas, kad hematogeno nevalgo biggrin.gif Draudžiama biggrin.gif


Šiaip tai gali valgyt į sveikatą - dabar hematogenas ir tas sintetinis verysad.gif , o ne iš karvių kraujo koncentrato, kaip senais gerais laikais wub.gif

nors bendrai čia gal toks avialių valdymo būdas, musiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 08 08, 13:51)
Cia dar ne i tema..wink.gif
Galvojau, kame cia reikalas, kad tokios diskusijos sioje temeleje uzvire..
Ir, aisku, gavau greita pamoka..Susitikau siandien kaimyne, su kuria karts nuo karto apie viska pasiporinam, bet i subtilesnes temas, kaip Dievas, tikejimas, aisku , "nenukeliaudavom" wink.gif
Kazkaip uzsisuko kalba apie kita bendra kaimyne jahoviste.. Taip gan smerkianciai apie ja atsiliepe.. Kad va pirma gere,o dabar dar blogiau - jehoviste patapo.. Man nors nepatinka i toki apvalkala ivilktas tikejimas, bet sirdyje pasidziaugiau, kad bent gal Dievu tiki.. Nes is isores tai  ta jehoviste atrodo kaip prazydus gele wink.gif Tada paklausiau, o ka jehovistai blogo daro - atsakymo pagristo taip ir neisgirdau. Pirmas atsakymas buvo - isivaizduoji, nors ir kaimyne, bet lankstinukus gatveje tai kaip nepazistamai duoda.. Sakau, ar cia jau taip baisu? Taip pat desimt procentu moka.. Sakau, o ka juk mes nuo savo mokesciu irgi kataliku baznycia islaikom,nejaugi del to bloga ta jehoviste, kad moka..Tada pridure,kad jahoviste ir pas senute uzsukusi, kuri vienisa ir nezinia kam buta paliks.. Aisku, cia butu jau blogiau, mano manymu..  Bet as tikrai gal labiau kitokia blogybe izvelgiu tose sektose.. Bet ne tiek paciame zmoguje..
Tada pridure kaimyne, eik tu, sako, turiu gydytoja patanatoma ir zmona jo supersuper ar psichologe ar kas, tai jis galutinai mane itikino, kad rakineja ta kuna ir jokios sielos nei ko ten nera.. Mirstam ir jokio dangaus, jokio Dievo..Leptelejau, bet juk medicina ir nematoma siela kazkaip ne taip jau ir susije.. Bet jei butume toliau ta tema diskutave, tai diskusija tarp jos ir manes, butu panasi kaip cia..  doh.gif  mirksiukas.gif
Kazkodel abi pasijutom nekaip - man keista pasirode, kaip netiki, tuo kas alivaizdu paciai atrodo, jai keista, kad lyg ir normalus zmogus esu, o leptelejau, kad yra tos auros ir pan..

O iš ko sprendi apie smerkimą? Argi įmanoma įliįsti žmogui į širdy ir pajusti,ką jis išties jaučia? gal tik pasidalino pastebėjimais, gal galų gale pagailėjo iš savo pozicijų dėl jos pasirinkimo? Kiek žmonių,tiek tiesų- išjausti, ką išties nori pasakyti kitas žmogus, ko gero nėra taip paprasta...
Atsakyti