Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

merfise, as buvau asmeniskai pas aptariama guru anuliot visko, tai manyc turiu teise pasinaudot gautomis dovanomis wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 07, 18:23)
merfise, as buvau asmeniskai pas aptariama guru anuliot visko, tai manyc turiu teise pasinaudot gautomis dovanomis  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Man sukilo (tikiuos paskutinis) likutis negatyvių energijų, likusių po visokio plauko guru. Niekas nekaltas, kiekvienam savas kelias.

Merfise- pasisakymas juoko forma irgi yra pasisakymas, kam aktualu-ir tame įžvelgs naudinga.
Atsakyti
merginos 4u.gif mes nei vienas nesame tobulybes, ar yra reikalas per kelis puslapius akcentuoti kitakalbio zmogaus rasysena?..
Beje, pats geriausias guru - Dievas thumbup.gif palinkesiu tik dazniau isgirsti ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.LT @ 2012 08 07, 22:04)
merginos  4u.gif  mes nei vienas nesame tobulybes, ar yra reikalas per kelis puslapius akcentuoti kitakalbio zmogaus rasysena?..
Beje, pats geriausias guru - Dievas  thumbup.gif  palinkesiu tik dazniau isgirsti ji  smile.gif


Vakar girdejau grazia vedu istorija.
Vienas vienuolis sedejo ir meldesi dievui. Ir Dievas atejo pas ji, bet tuo paciu metu pas ji atejo ir jo Guru. Vienuolis pasimete ir nezino kam pirmam nusilenkti, Dievui ar Guru. Ir jis pasimetes paklause Dievo "Dieve ka man daryt, as sutrikes, kam pirma as turiu nusilenkti".
Ir Dievas atsake, "kai as pirmą kartą atėjau į šį pasaulį, man irgi reikėjo Guru. Todėl nusilenkti pirma reikia Guru. Tai svarbiau"

Taigi ne viskas taip paprasta.
O del rusakalbio netaisyklingai rasancio ir kalbancio guru , vadinasi , jam reikia Guru kas ji ismokytu kalbos.
O ir siaip nepavydetina kai jaunam isvaizdziam vyrui teka uzziimti tokia veikla, na bet jei jo toks DP....
Atsakyti
QUOTE(kristina.LT @ 2012 08 07, 22:04)

Beje, pats geriausias guru - Dievas  thumbup.gif 

Kuris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2012 08 07, 23:42)

Je ho va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 08 07, 07:51)
biggrin.gif  o nepritapimas mokykloje, konfliktai su bendradarbiais? parodontozė?,,,,,,ir visa kita..... manau nereikia maustyti žmonių..........ačiū už dėmesį  4u.gif


viskas isgydoma unsure.gif
QUOTE(merfise @ 2012 08 07, 11:23)
Dalis skaitanciu dar niekam is  SM  nesumokejo..  Kitam apskritai svarbu "moketi" ir "gelbetis". Ko ieskai - ta randi.. bigsmile.gif

o gal reiktu sia tema apmokestint/krieipies su reiklu,susimoki,nereiks pas visokias burejas lakstyti.cia viskas namie-vietoj
jus pagalvokit,gal reik supermamai tai pasiulyt

QUOTE(Ryke @ 2012 08 07, 14:09)


p.s. aš irgi tik pasyvi skaitytoja  bigsmile.gif

tai taip,as irgi,mes visos tokios

QUOTE(merfise @ 2012 08 07, 14:53)
Niekur neisnyks ta Vaizgante, nes kelelis iki virtimo vaivorykste tolimas.. doh.gif  mirksiukas.gif  Tobulinsimes, pasak Aivanhov, gal dar milijona metu iki panasaus virsmo, bet kas tai tera palyginus su amzinybe.. drinks_cheers.gif



QUOTE(locust @ 2012 08 07, 15:28)
parodo žmogaus neturėjią tvirtos nuomonės, polinkį mestis į kraštutinumus ir į polinkį būti "suviliotam" naujų guru.
bet tai juk kiekvienam savo.  wub.gif



QUOTE(Raudona Saule @ 2012 08 07, 17:58)
Arpos, drauge mano, man sirdis plista kad tu negative skendi, leisk, isgelbesiu tave no negativo, man kokius 200lituku tik dok, as jos anuliosiu, givenimas kita sviesa nusvis  wub.gif

http://www.reikiakad...wtopic.php?id=9

anulioja grupe visa,jei raik,kreipkites.ne tik negatyvus nuims,visas ligas pasalins,tiknkama dieda suras,kur lobis pasleptas uzrodys
as jauciu man reik sito.kreipsiuos.o jus kaip norit g.gif


viskas iseinu negriztamai,bo dar saules nebus

sekmes visoms,telydi jus dievo ismintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.LT @ 2012 08 07, 22:04)
merginos  4u.gif  mes nei vienas nesame tobulybes, ar yra reikalas per kelis puslapius akcentuoti kitakalbio zmogaus rasysena?..
Beje, pats geriausias guru - Dievas  thumbup.gif  palinkesiu tik dazniau isgirsti ji  smile.gif



Tai, kad čia ne kalbos trūkumai akcentuojami mirksiukas.gif Pasiūlyčiau pažvelgti giliau, bet tai, kad čia viskas ir koniu patniatno ir aišku kaip ant delno biggrin.gif
Atsakyti
nu taip. gramatika tai niekai, prieskonis menkas ir lemiamo vaidmens nevaidinantis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 05, 11:37)
Taip, tai iš tikrųjų tik pati pradžia, nes pyktis, nepasitenkinimas ir kt negatyvios energijos ne šiaip sau atsirado esybėje, reikia ieškoti jų šaknų ir išvesti...

QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 11:52)
Pažinti negatyvias energijas, esančias savyje, visada gerai, nes tai pirmas žingsnis. Antras- jų išvedimas iš savo esybės.

QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 14:30)
Realiai iš savo esybės išvesti visas negatyvias energijas 100 proc yra neįmanoma.

QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 18:38)
Kodėl kitiems turėtų rūpėti tavo negatyvas? Nėra tokio guru, kuris galėtų jį išvalyti ir už daug litų...


Čia sakot, kad reikia išvesti negatyvias energijas, kitam poste jau sakot, kad nėr tokio, kuris galėtų išvesti negatyvą g.gif
Tai kodėl siūlot išvest, jei neįmanoma? g.gif
Atsakyti
Tam, kad išvesti pačiam, pirmiausia reikia, kad kas pamokytų ar parodytų kaip tai padaryti. Va čia staiga ir netikėtai išlenda Guru ir parodo šviesos kelią angel_not.gif už atitinkamą kainą, savaime suprantama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-AUJA- @ 2012 08 08, 13:18)
Čia  sakot, kad reikia išvesti  negatyvias energijas, kitam poste jau sakot, kad nėr tokio, kuris galėtų  išvesti negatyvą g.gif 
Tai kodėl siūlot išvest, jei neįmanoma? g.gif



jus praleidote svarbu momenta. prota ir logika reik pastatyt i vieta, kad nesikistu. jie tik supainioja ir per juos negirdite savo sirdies 4u.gif

be to, jus pati niekaip neisvesite is savo esybes viso sito negatyvo. reikia susirinkti savo dieviska komanda. tai jusu pacios dalys. pati nesus
irinksite, tai neimanoma, tai gali padaryti tik trys zmones lietuvoje. jums pasiseke, nes pas tuos zmones galite buti nukreipta, tam ir yra si tema wub.gif

skaitydama nepamirskite sau padekoti kad skaitote ir nepamirskite anuliuot prota, kitaip nieko nebus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 08 rugpjūčio 2012 - 13:32