Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

stabilus žmogus visada geriau, nei besiblaškantis be vietos.
Nieko asmeniško mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal laikas būtų ir prie temos grįžti?
Atsakyti
tiap, nes laukia daug serganciu ir nelaimingu, kurias reik atvest i tikraji dieviska kelia, kurio aptarinet ner cia ko. demonu apakintoms.
Atsakyti
Prašau išvalyti ir pašalinti visa negativa ir nedieviškas energijas, kurios manje sukyls, kai as skaitysiu ši foruma rolleyes.gif


Pys onlain wub.gif
Atsakyti
Joooooo ir man reikia išsivaliti negativa wub.gif
Atsakyti
Bet kas per nauja mada-valytis nuo negatyvo g.gif
Pats gyvenimas geriausiai pravalo, tik spėk sekti, bent nereikia mokėt litų visiems guru.
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 08 07, 16:56)
Bet kas per nauja mada-valytis nuo negatyvo  g.gif
Pats gyvenimas geriausiai pravalo, tik spėk sekti, bent nereikia mokėt litų visiems guru.


Kodėl kitiems turėtų rūpėti tavo negatyvas? Nėra tokio guru, kuris galėtų jį išvalyti ir už daug litų...
Atsakyti
alergine reakcija man prasideda. alergija melui.

Arpos, drauge mano, man sirdis plista kad tu negative skendi, leisk, isgelbesiu tave no negativo, man kokius 200lituku tik dok, as jos anuliosiu, givenimas kita sviesa nusvis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 08 07, 17:56)
Bet kas per nauja mada-valytis nuo negatyvo  g.gif
Pats gyvenimas geriausiai pravalo, tik spėk sekti, bent nereikia mokėt litų visiems guru.

Tamsoliškos, bedėviškos kalbos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 17:38)
Kodėl kitiems turėtų rūpėti tavo negatyvas? Nėra tokio guru, kuris galėtų jį išvalyti ir už daug litų...


Kaip tai nėra? bigsmile.gif O kas gyvenimus moka ,,uždariti''? Tai guru dirba turbūt ir už nedaug litų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 17:38)
Kodėl kitiems turėtų rūpėti tavo negatyvas? Nėra tokio guru, kuris galėtų jį išvalyti ir už daug litų...


Mano ir tik mano negatyvas. Nėra, bet ir nereikia skelbtis,kad nuima prakeikimus. Toks jausmas,kad prisidirbk,kiek nori,-sumokėsi pinigėlį ir gerasis dėdė pašalins.
Atsakyti
Turiu pasiulyma - parodyti sau pirsta ir pasijuokti, issijuokti ir pan.., kartu su protingu zmogumi pasibusite, nereiks uzgauliot visokio plauko guru bigsmile.gif ax.gif
P.s. bijodama buti ne taip suprasta, pasakysiu, jei ka - as taip ir darau, kai nebeturiu, ka pasakyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 07 rugpjūčio 2012 - 18:20