Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(locust @ 2012 08 07, 13:32)
aš apskritai abejoju, ar iš čia esančių kas nors galvoja savo galva  g.gif Ypač kelios pastovios rašytojos. Vienos gyvena pagal kažkokį kažkieno sugalvotą DP, kitos - pagal kažkokias knygas. Jei ir yra kažkur dalis tiesos - visgi nesveikai atrodo tas pasinėrimas stačia galva į kažką.
P.S. aš tik pasyvi skaitytoja  bigsmile.gif


DP nėra kažkieno sugalvotas. Nėra kažkokių standartų ir dviejų vienodų DP.Be to, tai nėra kažkokie griežti rėmai, varžantys pasirinkimo laisvę. Suprantu, kad kai pastoviai dėlioji kortas ir savo likimą atiduodi į demonų rankas, yra sunku suvokti, kad gali būti ir kitaip...
Atsakyti
nu as persigalvojau. nebejuokinga. vistik tai yra liga. nestabiliam deretu pasisaugoti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 15:18)
Pasyvumas yra nedieviška energija. Kur nuvažiuosit, riedėdamos nedieviškais ratais?

biggrin.gif
norėjau atsakyti, bet tiek to....

gyvenkim draugiškai friends.gif ir kiekviena su savo tiesa bei tos tiesos suvokimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 08 07, 14:05)
bet tai nereiskia, kad neturime ismokti savo pamokas.
Kiekvienas gyvas zmogus- tai dvasia, siela ir kunas, ne tik kunas ar ne tik siela. Dvasia ir siela - amzini, ju esme meiles energija, kunas - laikinas, kenciantis, negatyviu energiju susikaupimas, jo deka mes gauname pamokas, o moko tik blogis. Todel noras atsikratyti negatyviu energiju, is tiesu reiskia nora atsikratyti savo kuno, issilaisvinti butent nuo jo. Nezinau ar vaizgante nori butent sito ir ar supranta ko nori.


Kaip tik siek tiek paskaitinejau Jasmushen - tvirtina aktyviai, kad esme ne meiles, o kaip Dalai Lama teigia, atjautos energija wink.gif beje, man kai kazka tibetietisko-rytietisko skaiciau, ir pasirode, kad meile turi pasibaigti atjauta wink.gif Nors be meiles, sekantis etapas - atjauta- neimanoma..
Na jau ne toks ir blogas tas Vaizgantes, pasak Gluosnio, tikslas - issilaisvinti is kuno..
Juk, Ieva su Adomu pajuto, kad turi sunkuji materijos kuna tik atsikande Pazinimo medzio vaisiaus.. wink.gif Niekur neisnyks ta Vaizgante, nes kelelis iki virtimo vaivorykste tolimas.. doh.gif mirksiukas.gif Tobulinsimes, pasak Aivanhov, gal dar milijona metu iki panasaus virsmo, bet kas tai tera palyginus su amzinybe.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 07 rugpjūčio 2012 - 14:54
žinot........aš jau seniau esu sakiusi,kad pasinėrimas į kažką stačia galva nėra nei normalu, nei gerai. Tai yra liga. Jokia priklausomybė nėra gerai, net jei tai būtų "dieviškasis kelias", nušvitimas ar nzn kas. blink.gif doh.gif vaižgante, negi jums dar neaišku,kad pasaulyje neegzistuoja nei gėrio, nei blogio sąvoka, tik mūsų galvojimas į vieną ar kitą pusę kai kuriuos dalykus paverčia "gerais" ir "blogais".
"Suprantu, kad kai pastoviai dėlioji kortas ir savo likimą atiduodi į demonų rankas, yra sunku suvokti, kad gali būti ir kitaip..." čia gi dabar prie ko? kokie dar demonai? kokie dievai? angelai? aš siūlau jums garsiai nekalbėti apie tai,kaip matot tuos demonus ar savo angelą sargą, ar prabėgantį koridoriumi naminuką, nes žmonės, kurie tik skaito šičia, rimtai pagalvos, kad jums "ne visi namie". Kas kada matė tą demoną? angelą? jei jau mato, tai žinokit čia yra labai rimta liga, vadinama šizofrenija. Tokius žmones reikia gydyti, jie nepritampa niekur, darbas jiems irgi kančia, o labiausiai tai kenčia tokių žmonių vaikai. Ieškančioms kažko gero, paprasto, aš siūlau paskaityti kad ir "paslaptį", kmygą, kuri nesiremia jokiais demonais, remiasi pozityviu mąstymu. lotuliukas.gif aš manau kad jūs vaižgante esate pati labai toli nuo tiesos, esate labai pasimetusi,ir daug kur prieštaraujat pati sau. Nebežaiskit tų vaikiškų žaidimų.
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 08 07, 15:53)
Tokius žmones reikia gydyti, jie nepritampa niekur, darbas jiems irgi kančia, o labiausiai tai kenčia tokių žmonių vaikai. Ieškančioms kažko gero, paprasto, aš siūlau paskaityti kad ir "paslaptį", kmygą, kuri nesiremia jokiais demonais, remiasi pozityviu mąstymu. lotuliukas.gif 

Nezinau, kaip ten su Vaizgante, bet bijau, kad su tokiu kategoriskumu puse Tibeto isgrustumet i gydyklas lotuliukas.gif
"Secret" yra "Secret"..Tik idomu, kodel dvasingieji Rytai mokina "noret maziau", o siame filme akcentuojami "norai ir troskimai".. Tikrai, kaip tikriausiai Gluosnis pasakytu, yra dvi medalio puses, kurias savyje talpina ir sis filmas.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 07 rugpjūčio 2012 - 15:04
QUOTE(merfise @ 2012 08 07, 14:53)

Na jau ne toks ir blogas tas Vaizgantes,  pasak Gluosnio,  tikslas - issilaisvinti is kuno..
Juk, Ieva su Adomu pajuto, kad turi sunkuji materijos kuna tik atsikande Pazinimo medzio vaisiaus.. wink.gif Niekur neisnyks ta Vaizgante, nes kelelis iki virtimo vaivorykste tolimas.. doh.gif  mirksiukas.gif  Tobulinsimes, pasak Aivanhov, gal dar milijona metu iki panasaus virsmo, bet kas tai tera palyginus su amzinybe.. drinks_cheers.gif


Va taip ir gimsta pletkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 08 07, 15:04)
Nezinau, kaip ten su  Vaizgante, bet bijau, kad su tokiu kategoriskumu puse Tibeto isgrustumet i gydyklas  lotuliukas.gif
"Secret" yra "Secret"..Tik idomu, kodel dvasingieji Rytai mokina "noret maziau", o siame filme akcentuojami "norai ir troskimai"..  Tikrai, kaip tikriausiai Gluosnis pasakytu, yra dvi medalio puses, kurias savyje talpina ir sis filmas.. ax.gif

merfise tibetas yra tibetas. čia jau atskira tema. ten žmonės viską suvokia daaaaaaaaaaar kitaip. o dėl tos knygos tai manau ji yra tam tikra prasme išsilaisvinimas daugeliui žmonių, juk iš tikrųjų nuo mažų dienų daugeliui vaikų yra diegiama mintis, kad pinigai yra uždirbami sunkiai, kad nereikia norėti to ar ano ir tt. o čia parodoma-kodėl mes turėtume bijoti,išsižadėti savo svajonių, vilčių, norų? juk gyvenam vieną kartą, nežinom kaip bus numirus.Paprasta mintis-svajokim,nebijokm savo svajonių ir jos išsipildys anksčiau ar vėliau, galvokim apie gausą, sveikatą, gerą savijautą, ir gyvenimas nušvis kitokiom spalvom. Atgailauti nereikia, nes atgaila suteikia neigiamas emocijas. Svarbiausia yra jausti meilę ir nenutolti nuo visatos.
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 08 07, 14:53)
Ieškančioms kažko gero, paprasto, aš siūlau paskaityti kad ir "paslaptį", kmygą, kuri nesiremia jokiais demonais, remiasi pozityviu mąstymu. lotuliukas.gif


Esu perskaičius tūkstančius knygų. "Paslaptį" taip pat. Siūlau perskaityti naujausias tos autoriaus mintis- jis paneigia kai kuriuos dalykus, kuriuos išdėstė taip jį išgarsinusioje knygoje...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 15:12)
Esu perskaičius tūkstančius knygų. "Paslaptį" taip pat. Siūlau perskaityti naujausias tos autoriaus mintis- jis paneigia kai kuriuos dalykus, kuriuos išdėstė taip jį išgarsinusioje knygoje...


čia ne autorius, čia autorė. Beje, naujausia jos knyga "magija", tik deja nėra jos dar knygynuose, bent jau nemačiau. Ir galbūt mes kalbam net ne apie tą pačią autorę?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 15:33)
DP nėra kažkieno sugalvotas. Nėra kažkokių standartų ir dviejų vienodų DP.Be to, tai nėra kažkokie griežti rėmai, varžantys pasirinkimo laisvę. Suprantu, kad kai pastoviai dėlioji kortas ir savo likimą atiduodi į demonų rankas, yra sunku suvokti, kad gali būti ir kitaip...

va čia jau suklydai. Ne visų DP dėlioti kortas tongue.gif

Dar mane stebina, kai žmonės sugeba labai greitai persiorientuot nuo vieno dalyko, prie kito. Na, pvz. nuo reiki, nuo visokio plauko žynių, gilinimosi į "tikrąjį" lietuviškumą į kalbas apie DP ir buvusių gyvenimų uždarymus. Tai parodo žmogaus neturėjimą tvirtos nuomonės, polinkį mestis į kraštutinumus ir į polinkį būti "suviliotam" naujų guru.
bet tai juk kiekvienam savo. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo locust: 07 rugpjūčio 2012 - 15:34
QUOTE(locust @ 2012 08 07, 15:28)
va čia jau suklydai. Ne visų DP dėlioti kortas  tongue.gif

Dar mane stebina, kai žmonės sugeba labai greitai persiorientuot nuo vieno dalyko, prie kito. Na, pvz. nuo reiki, nuo visokio plauko žynių, gilinimosi į "tikrąjį" lietuviškumą į kalbas apie DP ir buvusių gyvenimų uždarymus. Tai parodo žmogaus neturėjimą tvirtos nuomonės, polinkį mestis į kraštutinumus ir į polinkį būti "suviliotam" naujų guru.
bet tai juk kiekvienam savo.  wub.gif


Patikimesnės atrodo tos, kurios 20 metų mirksta toje pačioje pelkėje?
Atsakyti