Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

Ka darysi, Raudona Saule, visu motereliu nuo viso "blogio" neapsaugosi..
Dalis skaitanciu dar niekam is SM nesumokejo.. Kitam apskritai svarbu "moketi" ir "gelbetis". Ko ieskai - ta randi.. bigsmile.gif
Atsakyti
nuo durnumo vaistų nėr. Nei pinigai anei jokie valymaisi beigi anuliavimai nepadės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 08 06, 20:46)
Tai ne mano asmenines tiesos  smile.gif 

tikrai ne  smile.gif 
idomu, ka pati galvoji?

Man maloni ta mintis kad "Nuo to ka darome, ka mokame, ka zinome, ka turime mes vistiek netampame geresni ar blogesni. " bet tada butu per daug viskas paprasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 11:52)
Pažinti negatyvias energijas, esančias savyje, visada gerai, nes tai pirmas žingsnis. Antras- jų išvedimas iš savo esybės.

QUOTE
Не бывает хорошего, не бывает плохого.

Все просто пребывает в своем хорошем и плохом.

У всякой веши есть две грани – хорошая и плохая. Только так существует всякое целое, иной возможности нет. Кто с этим не смиряется, тот жизненно слеп и должен учиться через страдания.

Человек – такое же целое.

Вам известно, что все движущееся суть энергия любви – вечное; все, прерывающее без движения, суть негативная энергия – подверженное разрушению. Наше физическое тело подвержено разрушению, следовательно, оно является скоплением отрицательной энергии.

todel noras isvesti is savo esybes negatyvias energijas reiskia nora atsikratyti savo kuno.
Atsakyti
atsikratyti savo kuno? blink.gif ir ką tai turėtų reikšti? čia anot jūsų gerai ar blogai? sorry,bet skamba kaip marazmas....
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 08 07, 13:08)
Man maloni ta mintis kad "Nuo to ka darome, ka mokame, ka zinome, ka turime mes vistiek netampame geresni ar blogesni. " bet tada butu per daug viskas paprasta g.gif

bet tai nereiskia, kad neturime ismokti savo pamokas.

QUOTE(Kritikė @ 2012 08 07, 13:42)
atsikratyti savo kuno?  blink.gif  ir ką tai turėtų reikšti? čia anot jūsų gerai ar blogai? sorry,bet skamba kaip marazmas....

Kiekvienas gyvas zmogus- tai dvasia, siela ir kunas, ne tik kunas ar ne tik siela. Dvasia ir siela - amzini, ju esme meiles energija, kunas - laikinas, kenciantis, negatyviu energiju susikaupimas, jo deka mes gauname pamokas, o moko tik blogis. Todel noras atsikratyti negatyviu energiju, is tiesu reiskia nora atsikratyti savo kuno, issilaisvinti butent nuo jo. Nezinau ar vaizgante nori butent sito ir ar supranta ko nori.
Atsakyti
ir man įdomu ar suvokia blink.gif beje, aš nesu arogantiška, aš esu ironiška mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 08 07, 13:05)
bet tai nereiskia, kad neturime ismokti savo pamokas.
Kiekvienas gyvas zmogus- tai dvasia, siela ir kunas, ne tik kunas ar ne tik siela. Dvasia ir siela - amzini, ju esme meiles energija, kunas - laikinas, kenciantis, negatyviu energiju susikaupimas, jo deka mes gauname pamokas, o moko tik blogis. Todel noras atsikratyti negatyviu energiju, is tiesu reiskia nora atsikratyti savo kuno, issilaisvinti butent nuo jo. Nezinau ar vaizgante nori butent sito ir ar supranta ko nori.


Vaižgantė kantriai laukia, kol Gluosnis liausis gyventi svetimomis citatomis ir pradės gyventi sava galva.
Realiai iš savo esybės išvesti visas negatyvias energijas 100 proc yra neįmanoma. Ir jos ne šiaip sau išvedamos, o atidirbamos. Išvesti nereiškia "atsikratyti". Tai visai kas kita.
Papildyta:
QUOTE(Kritikė @ 2012 08 07, 13:15)
ir man įdomu ar suvokia  blink.gif  beje, aš nesu arogantiška, aš esu ironiška  mirksiukas.gif


Ir arogantiškumas, ir ironiškumas yra negatyvios energijos. Koks skirtumas, kuriuo grėbliu mėgini apsikloti?
Atsakyti
aš apskritai abejoju, ar iš čia esančių kas nors galvoja savo galva g.gif Ypač kelios pastovios rašytojos. Vienos gyvena pagal kažkokį kažkieno sugalvotą DP, kitos - pagal kažkokias knygas. Jei ir yra kažkur dalis tiesos - visgi nesveikai atrodo tas pasinėrimas stačia galva į kažką.
P.S. aš tik pasyvi skaitytoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 07, 14:30)
Vaižgantė kantriai laukia, kol Gluosnis liausis gyventi svetimomis citatomis ir pradės gyventi sava galva.

o aš esu labai dėkinga Gluosniui, kad ji taip moka reikiamu metu panaudoti svetimas citatas ir tuo pačiu jas paaiškinti savais žodžiais 4u.gif Gluosni, tik neprapulk 4u.gif smile.gif

Beje, kodėl Vaižgantei rūpi, kuo gyvena Gluosnis? Tai juk jos gyvenimas, lai gyvena, kaip išmano biggrin.gif

p.s. aš irgi tik pasyvi skaitytoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2012 08 07, 14:09)


p.s. aš irgi tik pasyvi skaitytoja  bigsmile.gif


Pasyvumas yra nedieviška energija. Kur nuvažiuosit, riedėdamos nedieviškais ratais?
Atsakyti
Jezaujezaujezau lotuliukas.gif
Atsakyti