Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(arpos @ 2012 07 31, 21:06)
Netyčia atradau paprastą, bet ne prastą skaitaliuką :

http://upe.weebly.co...first-post.html



arpos, aciu smile.gif taip norejau ko nors paprasto smile.gif geras puslapis smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif Gal galėtumėte nurodyti, kokios galėtų būti pirminės amenorėjos priežastys ? Lyg pradėjau bręsti, bet ne iki galo verysad.gif Jei tai karma, kaip sušvelninti šią ligą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 08 01, 11:31)
sveiki  4u.gif  Gal galėtumėte nurodyti, kokios galėtų būti pirminės amenorėjos priežastys ? Lyg pradėjau bręsti, bet ne iki galo  verysad.gif Jei tai karma, kaip sušvelninti šią ligą  g.gif

Amenoreja reiskia, kad moteris slopina ir ivaro seksualines problemos giliai i vidu.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 08 01, 11:44)
Amenoreja reiskia, kad moteris slopina ir ivaro seksualines problemos giliai i vidu.

bet kokios gali būti seksualinės problemos 13-15 metų ? aš kaip tik norėjau subręsti, o atsitiko priešingai ? doh.gif
Atsakyti
vaikui prasidejo nuo 1 metuku alergija maistui (tam tikriems produktams), su kuo tai susije?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lakmėja: 02 rugpjūčio 2012 - 07:31
QUOTE(lakmėja @ 2012 08 02, 08:30)
vaikiska alergija vaikui prasidejo nuo 1 metuku, su kuo tai susije?

daug kas sakys kad problemos reikia ieškoti tėvuose
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 08 02, 07:31)
daug kas sakys kad problemos reikia ieškoti tėvuose


Nebūtinai. Vaikas ateina su sava karma.
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 08 01, 10:31)
sveiki  4u.gif  Gal galėtumėte nurodyti, kokios galėtų būti pirminės amenorėjos priežastys ? Lyg pradėjau bręsti, bet ne iki galo  verysad.gif Jei tai karma, kaip sušvelninti šią ligą  g.gif

Brendimas eina normaliai. Tai ne liga. Ir juo labiau ne karma.
Gal tiesiog reikia maitintis pilnavertišku maistu. Dietos laikais?
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 08 02, 08:31)
daug kas sakys kad problemos reikia ieškoti tėvuose

skaičiau rusiškuose saituose kad seksualinės problemos pas tėvus kažkokios g.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2012 08 02, 11:37)
Brendimas eina normaliai. Tai ne liga. Ir juo labiau ne karma.
Gal tiesiog reikia maitintis pilnavertišku maistu. Dietos laikais?

ne, dietų nesilaikiau ir nesilaikau doh.gif
Atsakyti


QUOTE(Classique @ 2012 08 01, 11:54)
bet kokios gali būti seksualinės problemos 13-15 metų ? aš kaip tik norėjau subręsti, o atsitiko priešingai ?  doh.gif

Gimda simbolizuoja motina. Kokia jusu gimda, tokia jusu mama ir tokia busite jus kaip mama.
Problemos pirmiausia mamos, o jus tiesiog palaikote jos nuomone ir pritariate jai. Jei mama laiko viska viduje, mano, kad nuo seksualinio gyvenimo vien problemos, gedijasi jusu bundancio seksualumo, mano, kad mylejimasis bereikalingas jegu eikvojimas, yra nusivilusi del seksualinio gyvenimo, nesugeba seksualiai myleti kita lyti, mano, kad vyrams reiklingas tik seksas, poziuris i seksa kaip i amoralini, slykstu uzsiemima ir pan., dukra tures problemu. be to seksualumas visada siejamas su ekonomika ir materialumu- turtingas vyras seksualus ir vertingas kaip vyras, mazai usdirbantis -nekoks vyras.
Turite padaryti savo minciu ir jausmu revizija 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(lakmėja @ 2012 08 02, 08:30)
vaikui prasidejo nuo 1 metuku alergija maistui (tam tikriems produktams), su kuo tai susije?

Alergija tai protestas pries kazka. Kas turi panasia energija. Alergija maistui gali buti del to, kad tevai labai materialus ir ju meiles jausmui kenkia materialios problemos, o vaikui maistas - pirmas ir svarbiausias is materialiu dalyku.
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2012 08 01, 10:54)
bet kokios gali būti seksualinės problemos 13-15 metų ? aš kaip tik norėjau subręsti, o atsitiko priešingai ?  doh.gif

As tik noriu pasidometi, ar turi seseri ir ar ji turi ta pacia liga, nes mama ta pati 4u.gif
Nezinau ar mamos poziuris i seksa ir vyrus, itakos sia liga 4u.gif Manau ,kad subresi pilnai, kai ateis tam laikas 4u.gif Neskubek biggrin.gif
Atsakyti