Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 26, 22:25)
Uždaryti gyvenimus, kuriuose yra liūdesio šaknys, ir tada anuliuoti liūdesio energijas.

o jei sakant paprasčiau,tai rasti priežastis ŠIAM GYVENIME,kurios liūdina smile.gif
O gal žmogus tiesiog toks yra? Vieni gimsta "apsigimę" optimistai,kiti "apsigimę" pesimistai. Ir tai nėra blogai. Tai natūralus smegenų reiškinys.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 07 28, 06:46)
o jei sakant paprasčiau,tai rasti priežastis ŠIAM GYVENIME,kurios liūdina smile.gif
O gal žmogus tiesiog toks yra? Vieni gimsta "apsigimę" optimistai,kiti "apsigimę" pesimistai. Ir tai nėra blogai. Tai natūralus smegenų reiškinys.


Oi ne...Šiame gyvenime priežasčių mažai, vien pasekmės ir pasekmių pasekmės... ax.gif
Atsakyti
norėčiau užduoti dar keletą klausimų........
ka reiškia kai žmogus visą gyvenimą turi labai stiprią astmą? ką gali reikšti rankos pirštų tirpimas (kairės rankos mažasis ir bevardis,bei dalis tarp riešo ir alkūnės)?ką gali reikšti riebalų kaupimasis vien tik ant pilvo? ir ką reiškia bėrimai vidinėse šlaunų dalyse?
Atsakyti
nejaugi niekas to nežino...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 30, 11:44)
nejaugi niekas to nežino...... unsure.gif


Būtų labai paprasta, jei visiems žmonėms būtų visų ligų priežastys vienodos. Tada surašei lentelę, padalinai, ir visi gali žinoti. Deja...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 30, 13:39)
Būtų labai paprasta, jei visiems žmonėms būtų visų ligų priežastys vienodos. Tada surašei lentelę, padalinai, ir visi gali žinoti. Deja...


aš nieko nepriimu už gryną pinigą. Juolabiau kad kiekvienam skirtingai viskas......klausiu bent paaiškinimo,bent abstraktaus kažko.....
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 30, 13:41)
aš nieko nepriimu už gryną pinigą. Juolabiau kad kiekvienam skirtingai viskas......klausiu bent paaiškinimo,bent abstraktaus kažko.....


Jei pasakysiu, kad visų šių bėdų priežastys yra karminės kilmės, ar tai bus konkrečiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 30, 13:47)
Jei pasakysiu, kad visų šių bėdų priežastys yra karminės kilmės, ar tai bus konkrečiau?  ax.gif


karminės....tada giliau....karminės būtent dėl ko? tarkim riebalai pilvo srityje.....kas tokio turi būti,kad čia būtų karma?... arba bėrimai ant šlaunų? ką žmogus turi būti "tokio" padaręs, kad jam taip būtų?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kritikė: 30 liepos 2012 - 14:04
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 30, 14:03)
karminės....tada giliau....karminės būtent dėl ko? tarkim riebalai pilvo srityje.....kas tokio turi būti,kad čia būtų karma?... arba bėrimai ant šlaunų? ką žmogus turi būti "tokio" padaręs, kad jam taip būtų?..


Pirmiausiai siūlau išsiaiškinti, kodėl pasirinkai tokį nicą.
Celiulitas ir tas karminės kilmės. Spuogai paprastai rodo, kad negaluoja kažkuris organas. Kasdien daryk pilvo raumenų tempimo pratimus ir nebus jokių nereikalingų riebalų ant pilvo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 30, 14:21)
Pirmiausiai siūlau išsiaiškinti, kodėl pasirinkai tokį nicą.
Celiulitas ir tas karminės kilmės. Spuogai paprastai rodo, kad negaluoja kažkuris organas. Kasdien daryk pilvo raumenų tempimo pratimus ir nebus jokių nereikalingų riebalų ant pilvo.


nesitikėjau vaižgante tokio "šaunaus" atsakymo. man nėra riebalų ant pilvo, aš kalbėjau apie kitą žmogų, kuris man tiesiog užkliuvo atmintyje. tada taip išeina, tu prieštarauji pati sau-vieną kartą pasakai karminės priežastys, kitą kartą, kad reikia daryti atsilenkimus. doh.gif blink.gif tiek jau to...
Atsakyti
Dėl kairės rankos nurodytos srities tirpimo - kreipkitės į neurologą, nervo užspaudimas greičiausiai, tik nebepamenu, alkūninio (n. ulnaris) ar stipininio (n.radialis).. - čia jo įnervuojama sritis.. Na, čia iš medicininės pozicijos, ne dvasinės, bet na, vis tiek..
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 30, 15:43)
nesitikėjau vaižgante tokio "šaunaus" atsakymo. man nėra riebalų ant pilvo, aš kalbėjau apie kitą žmogų, kuris man tiesiog užkliuvo atmintyje. tada taip išeina, tu prieštarauji pati sau-vieną kartą pasakai karminės priežastys, kitą kartą, kad reikia daryti atsilenkimus.  doh.gif  blink.gif  tiek jau to...

nu kiekvienas savaip supranta bei kiekvienam ir buna individualiai, kas vienam tinka, kitam gali isvis netikti dar.
Atsakyti