Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Patricia Mode @ 2012 07 26, 22:04)
Kaip tai padaryti?


Uždaryti gyvenimus, kuriuose yra liūdesio šaknys, ir tada anuliuoti liūdesio energijas.
Atsakyti
Pasigilinsiu, aciu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 26, 23:25)
Uždaryti gyvenimus, kuriuose yra liūdesio šaknys, ir tada anuliuoti liūdesio energijas.


Kodel reikia zmogui uzdarineti "dirbtiniu" budu gyvenimus, apie kuriuos ne nenumano..
Dazniausiai is svetimos pagalbos ties tokiais "uzdarymais" nedaug buna naudos, nes taip ir lieka nesusivokes..
Siaip pirmiausiai reikia su dabartiniu GYVENIMU "susitvarkyti"..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 07 24, 13:43)
Sveiki,

Turiu tokia problema, esu alergiska saules spinduliams... Kokia priezastis? g.gif

mane irgi domina ar gali buti zmogus alergiskas saules spinduliams? ir ka tai reikstu? viena musu daktare minejo kad tokio dalyko negali, nebuna saules spinduliams alergijos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 26, 21:42)
Norint išties baigti su liūdesiu, reikia jį pilnai išvesti iš savo Esybės, nes tai nedieviška energija.

O kodel liudesys nedieviska energija?Man atrodo visos emocijos yra dieviska energija. Yra juoda ,balta, pustoniai ir spalvos priklausantys bendrai spalvu puokstei. Ir nera viena spalva dieviskesne uz kita. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2012 07 27, 08:49)
mane irgi domina ar gali buti zmogus alergiskas saules spinduliams? ir ka tai reikstu? viena musu daktare minejo kad tokio dalyko negali, nebuna saules spinduliams alergijos. g.gif


Kaip tai nebuna.. buna pasirodo ir ypac vasara man tai pasireiskia... ziema ner jokiu alergiju
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 07 27, 11:32)
Kaip tai nebuna.. buna pasirodo ir ypac vasara man tai pasireiskia... ziema ner jokiu alergiju

nezinau, negaliu gincytis, bet vasara ir visokiu uogu svieziu pilna, jos gali irgi alergizuot.
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2012 07 27, 13:17)
nezinau, negaliu gincytis, bet vasara ir visokiu uogu svieziu pilna, jos gali irgi alergizuot.


Nevalgau as jokiu uogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 07 27, 13:55)
Nevalgau as jokiu uogu smile.gif



o gal reiktu. truksta matyt medziagu
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 07 27, 13:58)
o gal reiktu. truksta matyt medziagu


Tai medziagu galima ir is kitur gauti, bet sakau nesu maistui as alergiska.. Nu aisku, jeigu esciau majonezus saukstais ir shokolada kibirais kapociau, turbut spuogas ant spuogo augtu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 27 liepos 2012 - 14:50
QUOTE(matrica_2 @ 2012 07 27, 14:48)
Tai  medziagu galima ir is kitur gauti, bet sakau nesu maistui as alergiska.. Nu aisku, jeigu esciau majonezus saukstais ir shokolada kibirais kapociau, turbut spuogas ant spuogo augtu biggrin.gif



na, as ne taip drastiskai siuliau, uogos ner tas pats kas majonezas su sokoladu smile.gif
Atsakyti
........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 27 liepos 2012 - 15:21