Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Kritikė @ 2012 07 25, 13:10)
o su kuo gali būti susijęs stiprus venų išsiplėtimas? mano draugei taip yra, ji labai bijo operuotis.......venos didelės, mėlynos....ką manote?

manau, kad tegu ir toliau sau bijo irnesakyk.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 25, 12:10)
o su kuo gali būti susijęs stiprus venų išsiplėtimas? mano draugei taip yra, ji labai bijo operuotis.......venos didelės, mėlynos....ką manote?


Venomis teka kraujas. Kraujas nešioja po kūną gyvenimo džiaugsmą. Kai moteris nesidžiaugia gyvenimu, kai ji pastoviai kažkuo nepatenkinta, atsiranda problemos su venomis. Tai mama perduoda savo dukrai, ši savo dukrai.
Problema yra karminės kilmės, bet išryškėja tada, kai negalėjimas džiaugtis gyvenimu pasiekia kritinę masę. Dalis žmonių džiaugsmą turi savyje, bet jį tarsi užrakina, įkalina savyje, nesijaučia verti džiaugtis gyvenimu.
Atsakyti
vaižgante, ačiū. o dėl ko gali tinti kojos?
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2012 07 26, 13:52)
vaižgante, ačiū. o dėl ko gali tinti kojos?


Negaluoja kažkuris organas.
Neini savo keliu. Stabdai save. Bijai.
Atsakyti
Sveikos,
Esu "turtinga" apgamais - jais nusetas visas kunas. Ju simtai. Didziausi yra nugaroje. Kelis jau pasalino del galimo supiktybejimo. Tevai neapgamuoti, o va mano brolis irgi ju nemazai turi. Mano sunaus ranka jau irgi puosia didele neryski deme (nuo pat gimimo). Cia karma? Pasidalinkite mintimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 07 26, 19:47)
Sveikos,
Esu "turtinga" apgamais - jais nusetas visas kunas. Ju simtai. Didziausi yra nugaroje. Kelis jau pasalino del galimo supiktybejimo. Tevai neapgamuoti, o va mano brolis irgi ju nemazai turi. Mano sunaus ranka jau irgi puosia didele neryski deme (nuo pat gimimo). Cia karma? Pasidalinkite mintimis  4u.gif


Kiekvienas apgamas yra ženklas apie tai, kad kažkas buvo praeityje. Apgamų šalinimas nėra gerai, reikia ieškoti, kokią informaciją jis duoda. Pvz., vienas apgamas, esantis man širdies srityje, primena apie gyvenimą, kurio metu man į tą vietą buvo įsmeigta strėlė. Tai įvyko ne šiaip sau. Tai buvo pasekmė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 26, 21:23)
Kiekvienas apgamas yra ženklas apie tai, kad kažkas buvo praeityje. Apgamų šalinimas nėra gerai, reikia ieškoti, kokią informaciją jis duoda.


Tikiu, kad galima perskaityti kazkokia info, juo labiau, kad nemazai ju pas mane issidesto sudarydami ivairias geometrines figuras, tieses - tiesiog zvaigzdynus biggrin.gif . Bet ju tiek daug, galybe! Nejaugi kiekvienas pranesa apie kazka? As pati ju atsiradima labiau sieju su kepenu veikla, o kepenu veikla - su savo negatyvu...
Atsakyti
aiskiarege Luule Viilma " Nuosirdus ir tariamas atleidimas" teigia, kad
"Baltos pigmentines demes rodo, kad zmoguje isdidumas jau nebetelpa.
Juodos pigmentines demes rodo, kad zmoguje jau nebetelpa gedos jausmas.
Raudonos hematomos byloja, kad zmoguje nebetelpa kersto troskimas.
Pigmentines demes rodo, kad , isgyvendamas del savo gedos, zmogus jaucia liudesi. Zinant odos energetika, galima nustatyti, kokia geda ir liudesys zmogu kankina.
Apie vaika, gimusi su raudona pigmentine deme, neretai sakoma, kad jis pazenklintas gedos zenklu. Ka tai reiskia? O gi tai, kad praejusio gyvenimo pabaigoje jis nepaprastai trosko kersto..."
"Buna, kad vaikas nusetas apgamais lyg tetervino kiausinis. Tokie vaikai bijo apsijuokti ir daro viska, kad kuo geriau uzsirekomenduotu..Toki vaika prie saves pritraukia apsijuokti bijantys tevai. Noredami isvengti gedos, jie turejo tapti protingi, darbstus, pavyzdingi, padorus - idealus."
...
...
... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 07 26, 21:13)
Tikiu, kad galima perskaityti kazkokia info, juo labiau, kad nemazai ju pas mane issidesto sudarydami ivairias geometrines figuras, tieses - tiesiog zvaigzdynus  biggrin.gif . Bet ju tiek daug, galybe! Nejaugi kiekvienas pranesa apie kazka? As pati ju atsiradima labiau sieju su kepenu veikla, o kepenu veikla - su savo negatyvu...


Gyvenimų būta šimtai...
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 07 26, 22:25)


Idomiai apie liudesi... Mane vienas zmogus kazkada yra apibudines kaip draugiska ir liudna.
Bet dabar su liudesiu baigta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 07 26, 21:41)
Idomiai apie liudesi... Mane vienas zmogus kazkada yra apibudines kaip draugiska ir liudna.
Bet dabar su liudesiu baigta  biggrin.gif


Norint išties baigti su liūdesiu, reikia jį pilnai išvesti iš savo Esybės, nes tai nedieviška energija.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 26, 22:42)
Norint išties baigti su liūdesiu, reikia jį pilnai išvesti iš savo Esybės, nes tai nedieviška energija.


Kaip tai padaryti?
Atsakyti