Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

Kazin ar ka reiskia kad uzsikemsa nosis kai būna silta? Karsta diena visad jauciu kad su kuria nors puse kvepuoju daug prasciau, sunku degintis, visada uzsikemsa. Dabar gal kokias pora savaiciu vis atsikeliu anksti ryte su uzsikimsusia viena puse kaip per sloga...pasivartau, palaukiu ir po kokio pusvalandzio praena, atleidzia.
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 07 23, 21:47)
Kazin ar ka reiskia kad uzsikemsa nosis kai būna silta? Karsta diena visad jauciu kad su kuria nors puse kvepuoju daug prasciau, sunku degintis, visada uzsikemsa. Dabar gal kokias pora savaiciu vis atsikeliu anksti ryte su uzsikimsusia viena puse kaip per sloga...pasivartau, palaukiu ir po kokio pusvalandzio praena, atleidzia.


Gal organizmui tiesiog vandens trūksta? Išgerk kasdien 2 l (vasarą) ir pažiūrėk, ar nosis kimšis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 23, 21:49)
Gal organizmui tiesiog vandens trūksta? Išgerk kasdien 2 l (vasarą) ir pažiūrėk, ar nosis kimšis smile.gif

va cia nuolatine mano problema. Tiesiog nenoriu gert....daktare liepia gert vandeni o as niekaip negaliu. Pora gurksniu nuryju ir viskas
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 23, 21:39)
Verslininkai visuomet pasiūlo savo paslaugas  biggrin.gif
Išties tamsūs akiniai veikia žmogaus smegenis. Labai nekaip veikia. Akiniai ir taip kenkia.

Vairuoti be saules akiniu vasara ar ziema turbut pavojingiau bigsmile.gif
Bet tikrai idomu, kaip jie gali kenkti? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramiele @ 2012 07 23, 21:52)
va cia nuolatine mano problema. Tiesiog nenoriu gert....daktare liepia gert vandeni o as niekaip negaliu. Pora gurksniu nuryju ir viskas

Jei negali, nes nepatinka vandens skonis, pasiskanink bigsmile.gif Man irgi labai nepatinka vandens skonis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 07 23, 21:52)
va cia nuolatine mano problema. Tiesiog nenoriu gert....daktare liepia gert vandeni o as niekaip negaliu. Pora gurksniu nuryju ir viskas


Siūlau gerti vandenį per gražų spalvotą šiaudelį. ax.gif
Šįryt prisipyliau 5-ias stiklines, palaukiau, kol nusistovės, ir per šiaudelį palengva per keletą valandų visą tą vandenį išgėriau, o tik po to išsiviriau grikius pusryčiams.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 23, 22:02)
Siūlau gerti vandenį per gražų spalvotą šiaudelį.  ax.gif
Šįryt prisipyliau 5-ias stiklines, palaukiau, kol nusistovės, ir per šiaudelį palengva per keletą valandų visą tą vandenį išgėriau, o tik po to išsiviriau grikius pusryčiams.

mm, gal ir verta susimastyt. Nes nosis istikro nebutinai tik per karscius kemsasi. Nuolat yra netolygus kvepavimas. Per viena puse normaliai svariai kvepuojasi, per kita..nemoku apibūdint, bet ismegint reiks vandeni.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 07 23, 21:56)
Vairuoti be saules akiniu vasara ar ziema turbut pavojingiau  bigsmile.gif
Bet tikrai idomu, kaip jie gali kenkti?  ax.gif
Papildyta:




http://www.sarmatas....-i-praregejima/
Atsakyti
Sveiki,

Turiu tokia problema, esu alergiska saules spinduliams... Kokia priezastis? g.gif
Atsakyti
Labai įdomi tema...Artima man...
Turiu klausimą. Žmogus būdamas septynerių pateko į avariją. Kaire akimi liko visiškai aklas. Ką tai parodo?
Atsakyti
QUOTE(***Liepa*** @ 2012 07 24, 15:12)
Labai įdomi tema...Artima man...
Turiu klausimą. Žmogus būdamas septynerių pateko į avariją. Kaire akimi liko visiškai aklas. Ką tai parodo?


Kad yra toks dalykas, vadinamas asmenine karma. Niekas niekada neatsitinka šiaip sau.
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2012 07 23, 23:23)
Saules sviesai yra jautrios  VISU zmoniu akys  4u.gif  Tam ir israsti akiniai nuo saules  4u.gif  O trumparegiams netgi yra pritempstantys trumparegiams akiniai, kurie patamseja nuo saules stiprumo  4u.gif


aciu, kad pasidalinote savo ISMINTIM doh.gif
Atsakyti
o su kuo gali būti susijęs stiprus venų išsiplėtimas? mano draugei taip yra, ji labai bijo operuotis.......venos didelės, mėlynos....ką manote?
Atsakyti