Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(merfise @ 2012 07 05, 17:45)
..kai procesai tokie greiti, kodel gi neimanoma?.. mirksiukas.gif


Yra ir kitų ligų sočiai, ne tik vėžys. Pvz., alergija. Dabar ji masinė. Ne šiaip sau- dėl skolų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 05, 20:42)
Yra ir kitų ligų sočiai, ne tik vėžys. Pvz., alergija. Dabar ji masinė. Ne šiaip sau- dėl skolų.

kokių skolų-gal galima plačiau...tema labai įdomi tik kartais atsakymų norėtųsi paprastesniem žmonem lengviau suprantamų.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2012 07 05, 21:20)
kokių skolų-gal galima plačiau...tema labai įdomi tik kartais atsakymų norėtųsi paprastesniem žmonem lengviau suprantamų.... ax.gif


Pvz, šiuo metu masiškai žmonės alergiški šunims, katėms, įvairiems augalams, žolei... Užuot domėjęsi priežastimi, jie geria priešalerginius vaistus. O priežastys- jų pačių viduje, juose glūdinčioje neapykantoje gamtai, gyvūnams. Sakysit: oi ne, aš labai myliu gyvūnus ir net šiukšlių gamtoje retkarčiais nepalieku. Tačiau, jei jūs tai darėte, tarkim, dešimt ar dvidešimt gyvenimų, juk tai jūs darėt, o ne kas nors kitas, ir jums tenka atsakomybė...Niekam neįdomu, kad neprisimenat...Yra skolos, yra alergijos.
Atsakyti
Ar gali būti, kad blogų emocijų išorinis tramdymas pasireiškia ilgalaike sloga (tai skystesne, tai tirštesne)? Vaikai jau virš mėnesio beveik be pertraukos snargliuojas, kartais šiek tiek pakosti, bet iš esmės jaučiasi gerai, tad jau net žolėm nebegydau - nusibodo doh.gif Esu girdėjus, kad sloga - tai savigaila, sinusitas - baimė veikti, bet šiuo atveju, manau, yra kažkas kito ir niekaip neperkandu kas, įtarčiau tokiu būdu "nutekant" neišreikštas emocijas, ar gali taip būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 05, 23:52)
Pvz, šiuo metu masiškai žmonės alergiški šunims, katėms, įvairiems augalams, žolei... Užuot domėjęsi priežastimi, jie geria priešalerginius vaistus. O priežastys- jų pačių viduje, juose glūdinčioje neapykantoje gamtai, gyvūnams.

Jeigu alergiškas namų dulkėms? Neapykanta erkutėms, namams?
Ačiū, kd visada čia atsakote ir paaiškinate, bet tie paaiškinimai dažnai būna ne iki galo aiškūs.
Atsakyti
Kodėl kūnas yra linkęs tinti - nėštumo metu tai ypač buvo aktualu bet ir dabar gana dažnai patinsta, ypač kojos vakare? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 07 05, 23:52)
Pvz, šiuo metu masiškai žmonės alergiški šunims, katėms, įvairiems augalams, žolei... Užuot domėjęsi priežastimi, jie geria priešalerginius vaistus. O priežastys- jų pačių viduje, juose glūdinčioje neapykantoje gamtai, gyvūnams. Sakysit: oi ne, aš labai myliu gyvūnus ir net šiukšlių gamtoje retkarčiais nepalieku. Tačiau, jei jūs tai darėte, tarkim, dešimt ar dvidešimt gyvenimų, juk tai jūs darėt, o ne kas nors kitas, ir jums tenka atsakomybė...Niekam neįdomu, kad neprisimenat...Yra skolos, yra alergijos.

o alergija metalui?
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 07 07, 11:00)
Kodėl kūnas yra linkęs tinti - nėštumo metu tai ypač buvo aktualu bet ir dabar gana dažnai patinsta, ypač kojos vakare? 4u.gif

Įdomu, bet kad man rodos per karscius visiems kojoms tinsta ax.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2012 07 07, 13:02)
Įdomu, bet kad man rodos per karscius visiems kojoms tinsta ax.gif ....

Tikrai ne, man net paskutinį nėštumo mėnesį netino ax.gif Esu girdėjus, kad tinimo atveju reikia daugiau skysčių gerti - neva organizmas juos pradeda kaupti dėl trūkumo.
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2012 07 07, 13:02)
Įdomu, bet kad man rodos per karscius visiems kojoms tinsta ax.gif ....

Man tinsta ne tik per karščius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2012 07 07, 12:27)
o alergija metalui?

O jodui? g.gif
Atsakyti
http://sveikatossalt...ausvyra-18.html
Atsakyti