Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Amžina studentė @ 2012 06 28, 20:56)
Sveikos, mergaitės  4u.gif

Mano aplinkoje vienas žmogus serga melanoma. Viskas buvo lyg ir kontroliuojama, didelės viltys, kad pagyta. Bet... netikėtai ir greitai viskas progresavo. Ką, mergaitės, rekomenduotumėt?


Nepagijo, vadinasi, neatsimerkė. Ir niekas už jį to nepadarys... Dabar toks laikas, kai viskas vyksta labai greitai.
Atsakyti
O bambos išvarža kaip gydyti, kokios klaidos padarytos, kad atsirado išvarža?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 06 29, 10:29)
Nepagijo, vadinasi, neatsimerkė. Ir niekas už jį to nepadarys... Dabar toks laikas, kai viskas vyksta labai greitai.


Kaip turi atsimerkti? Ką turi padaryti?
Atsakyti
Nuo ko zmogui is pat ryto gali smilkinius spausti visa diena?
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 06 29, 20:09)
Nuo ko zmogui is pat ryto gali smilkinius spausti visa diena?

nuo per didelio reiklumo. Sau ir kitiems. etc.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 06 30, 08:21)
nuo per didelio reiklumo. Sau ir kitiems. etc.


Oho.dekui.nesitikejau tokio atsakymo smile.gif
Cia tiktu zodis perfekcionizmas?
O ar gali nuo to pacio ir temperatura uzkilti?
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 06 30, 10:06)

Cia tiktu zodis perfekcionizmas? 


taip smile.gif
Atsakyti
Vaikui gerklė ištisai raudona, migdolai patinę, vaistus nors saujom kisk, vistiek nieko. Kažkiek nuslūgsta ir vėl paūmėja. Pats labai užispyręs, reiklus, sunku perkalbėt, jam aiškini-jis nesiklauso, kartais ir man kantrybės pritrūksta, gal turit išsamų paaiškinimą kaip tai sutvarkyt?
Atsakyti
QUOTE(Iksija @ 2012 06 30, 14:46)
Vaikui gerklė ištisai raudona, migdolai patinę, vaistus nors saujom kisk, vistiek nieko. Kažkiek nuslūgsta ir vėl paūmėja. Pats labai užispyręs, reiklus, sunku perkalbėt, jam aiškini-jis nesiklauso, kartais ir man kantrybės pritrūksta, gal turit išsamų paaiškinimą kaip tai sutvarkyt?


Vaikas mamos ligas pasiima, laikas mamai keisti savo žiūrėjimą į pasaulį, liautis pykti, įsižeidinėti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 06 30, 20:20)
Vaikas mamos ligas pasiima, laikas mamai keisti savo žiūrėjimą į pasaulį, liautis pykti, įsižeidinėti ir t.t.

ačiū, vaižgante.
Atsakyti
Niūrus mokinys
Mokytojas turėjo mokinį, kuris niekada nesišypsojo, buvo visad niūrus ir prislėgtas, tad nusprendė jam padėti:
- Atlikime eksperimentą, – pasiūlė mokytojas – tau reikia rasti ir įsiminti visus rudos spalvos daiktus, esančius šiame kambaryje.
Mokinys apsidairė. Kambaryje nemažai buvo tokių daiktų. Baldai, langų rėmai, lazda užuolaidoms kabinti ir daug kas kita.
- O dabar užsimerk.
Mokinys, nusiteikęs pagyrimui, nes viską gerai įsiminė, užmerkė akis.
- O dabar išvardink man, prašau, visus žydros spalvos daiktus.
- Kaip žydros?! Jūs gi prašėte įsiminti visus rudos spalvos dalykus!.. O ir apskritai, nemačiau kambaryje nieko kas būtų žydra.
- Atmerk akis ir tu įsitikinsi, kiek daug čia žydros spalvos daiktų.
- Tai neįmanoma! Kaip čia taip! – bet nuostaba gan greitai peraugo į pyktį. – Tai jūsų kaltė! – sušuko mokinys. – Tai jūs paprašėt įsiminti rudą spalvą!
Mokytojas tik nusišypsojo.
- Eksperimentas pavyko. Būtent į tai aš ir norėjau atkreipti tavo dėmesį. Jeigu gyvenime žmogus daugiausia savo dėmesio skiria tam, kas blogai, jis tiesiog nebegali matyti, kiek daug gero aplink.
- Bet man visad atrodė, kad jei tikimės blogiausio, tai padeda apsisaugoti nuo pavojų ir nusivylimo, o visi džiaugsmai – tiesiog malonus siurprizas.
- Ne, tu klysti! – atsakė mokytojas, jei tikies iš gyvenimo tik bloga, sutelki dėmesį tik į blogą, tai ir gauni tai kas bloga. Kitas požiūris, begale kartų pranašesnis. Jei žmogus ieško gyvenime to kas gera, jo gyvenimas prisipildo daugeliu gerų dalykų. Net iškilus problemoms, žmogus pastebės ir teigiamų pusių. Ženk drąsiai per gyvenimą ir stenkis pastebėti tik gerus dalykus, niūrumas ir liūdesys tave paliks! – apibendrino mokytojas.'

Reikia jį turbūt atsispausdinti ir visada turėt prieš akis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 07 02, 12:21)
Reikia jį turbūt atsispausdinti ir visada turėt prieš akis  wub.gif


Tikrai reikia turėti prieš akis drinks_cheers.gif

Aš su klausimėliu. Berniuką paauglį beria dideli pūliniai spuogai - sunki acne.
Atsakyti