Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(gluosnis @ 2012 06 28, 12:49)


Ačiū. Tik labai gaila, kad rusų kalbos atžvilgiu esu beraštė. Google vertėjas nepadeda...
Atsakyti
gluosni smile.gif
štai mes ir išsakėme abi savo nuomones smile.gif

Tik aš apie tai, jog visi vaikai turi būti vienodai mylimi (ar vieną rankos pirštą įsipjausi, ar kitą - juk skaudės vienodai), o tu - kas bus, išsakius savo nuomonę, neatitinkančią kito nuomonės.

Ir... kas įdomiausia, jog aš, prieš rašydama, apie tai pagalvojau smile.gif
Tik širdis man kuždėjo parašyti, o protas sakė, jog aš neteisi smile.gif

Bet kodėl tas protas man taip sakė???

Ogi...:

QUOTE
Elysa
Ir tada " Nereikia lysti su savo žiniomis, taisyklėmis, teisingu supratimu ne į savo pasaulį ir viskas bus ok. ".
Na argi ne taip?


Ir tik dabar supratau, kodėl širdis man kuždėjo kitaip smile.gif

Vaiko-suaugusio ir suaugusio santykį pamačiau kitoje skalėje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2012 06 28, 12:11)
Net nežinau į kurį skyrelį rašyti, šitas artimiausias pasirodė. Žinau, kad nagai signalizuoja apie prasidedančias arba įsisenėjusias ligas. Maždaug prieš savaitę pastebėjau, kad mano tapo dryžuoti, visi, išskyrus nykščius. Visa kita liko kaip ir ankčiau, nagai gana kieti, greitai augantys... Ką tai galėtų reikšti?
Ačiū už atsakymus.
user posted image


Ar su inkstais/šlapimo pūsle viskas tvarkoje?
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 06 28, 15:43)
gluosni  smile.gif
štai mes ir išsakėme abi savo nuomones  smile.gif

Tik aš apie tai, jog visi vaikai turi būti vienodai mylimi (ar vieną rankos pirštą įsipjausi, ar kitą - juk skaudės vienodai), o tu - kas bus, išsakius savo nuomonę, neatitinkančią kito nuomonės.

Ir... kas įdomiausia, jog aš, prieš rašydama, apie tai pagalvojau  smile.gif
Tik širdis man kuždėjo parašyti, o protas sakė, jog aš neteisi  smile.gif

Bet kodėl tas protas man taip sakė???

Ogi...:
Ir tik dabar supratau, kodėl širdis man kuždėjo kitaip  smile.gif

Vaiko-suaugusio ir suaugusio santykį pamačiau kitoje skalėje...  smile.gif


Ok, esu šitam skyriuj tik skaitytoja, tai gal neturiu teisės čia savo nuomonės reikšt, bet dieve mano, negi jūs pati nejaučiat? Juk su savim šnekat.. Ir taip visą laik, kiekvienoj temoj, kurioj tik pasireiškiat.. Labai sunku per jūsų pasisakymus apskritai skaityti..
Atsakyti
QUOTE(etcetera @ 2012 06 28, 18:00)
Labai sunku per jūsų pasisakymus apskritai skaityti..

Neskaitykit.
Tokiu būdu išspręsite savo problemą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 06 28, 15:54)
Ar su inkstais/šlapimo pūsle viskas tvarkoje?


Paprastai jei su inkstais bėdos, tai nagai per pusę nusispalvoja, pradžia balta, o galiukai rausvai, o čia dryžiais g.gif Na, reiks tyrimą darytis, paskutinį kartą druskų kiekis padidėjęs buvo, bet čia prieš metus kokius.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2012 06 28, 16:52)
Paprastai jei su inkstais bėdos, tai nagai per pusę nusispalvoja, pradžia balta, o galiukai rausvai, o čia dryžiais  g.gif Na, reiks tyrimą darytis, paskutinį kartą druskų kiekis padidėjęs buvo, bet čia prieš metus kokius.


Ne pagal nagus žiūriu. Ir ne visuomet tyrimai bėdas parodo...Pvz., koks medikų tyrimas gali parodyti instuose sutrikusią energetiką?
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 06 28, 17:04)
Neskaitykit.
Tokiu būdu išspręsite savo problemą.

Tai kad tada labai daug kam reikes neskaityti biggrin.gif neliks skaitanciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etcetera @ 2012 06 28, 17:00)
Ok, esu šitam skyriuj tik skaitytoja, tai gal neturiu teisės čia savo nuomonės reikšt, bet dieve mano, negi jūs pati nejaučiat? Juk su savim šnekat.. Ir taip visą laik, kiekvienoj temoj, kurioj tik pasireiškiat.. Labai sunku per jūsų pasisakymus apskritai skaityti..

galima uždėti "ignoruoti" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 06 28, 15:43)
gluosni  smile.gif
štai mes ir išsakėme abi savo nuomones  smile.gif

Tik aš apie tai, jog visi vaikai turi būti vienodai mylimi (ar vieną rankos pirštą įsipjausi, ar kitą - juk skaudės vienodai), o tu - kas bus, išsakius savo nuomonę, neatitinkančią kito nuomonės.

Ir... kas įdomiausia, jog aš, prieš rašydama, apie tai pagalvojau  smile.gif
Tik širdis man kuždėjo parašyti, o protas sakė, jog aš neteisi  smile.gif

Bet kodėl tas protas man taip sakė???

Ogi...:
Ir tik dabar supratau, kodėl širdis man kuždėjo kitaip  smile.gif

Vaiko-suaugusio ir suaugusio santykį pamačiau kitoje skalėje...  smile.gif

Elysa, nesuprantu apie ka jus g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Mano aplinkoje vienas žmogus serga melanoma. Viskas buvo lyg ir kontroliuojama, didelės viltys, kad pagyta. Bet... netikėtai ir greitai viskas progresavo. Ką, mergaitės, rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2012 06 28, 15:30)
Ačiū. Tik labai gaila, kad rusų kalbos atžvilgiu esu beraštė. Google vertėjas nepadeda...

Nagas -langas i pasauli. Jei jis nelygus, banguotas tai reiskia, kad matymas iskreiptas, todel zmogus negali adekvaciai vertinti, ka mato, kas liecia ji pati, mama, broli (sese), kitus zmones (pirma tarp kitu - vyra/zmona).
Nykstis simbolizuoja teva.
Atsakyti