Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Safyrinė @ 2012 06 20, 12:59)
svarbiausia ramiai reaguoti. Suprask,kad tuo priepuolio metu tavo gyvybei pavojus negresia. Ieškok savy kas tau kelia nerimą. Stenkis kitaip į viską žiūrėti. Rask būdą kaip  tai padaryti.

4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal padėsit. Prieš keletą dienų sužinojau, kad laukia labai svarbaus sprendimo priėmimas. Daug šiuo klausimu galvojau ir kylo labai daug prieštaravimų vidinių. Iš karto po to pradėjo skaudėti gerklę ir dingo balsas, o po dviejų dienų prasidėjo smarki pūlinga sloga ir galvos skausmas sinusų srityje. Šiaip, kalbant ne apie dvasines priežastis, greičiausiai pasigavau virusą, nes visiškai analogiškai tuo pačiu metu susirgo ir mano abu vaikai (dingo balsas, atsirado sloga). Tačiau neapleidžia jausmas, kad mano kūnas nori man kažką pasakyt, tik aš nesuprantu, ką... Gal galit padėt. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Gerklės ligos- nesugebėjimas kovoti už save. Nurytas pyktis. Užgniaužtas kūrybiškumas. Nenoras keistis.
Atsakyti
QUOTE(muvija @ 2012 06 27, 17:07)
Laba diena,


Gerklytė gali skaudėti kai būname konfliktiški, nepagarbūs kito nuomonei, kritiški, .. kai puolame ginčytis nors galima ir kitaip pasikalbėti, draugiškiau, labiau suprantant kitus. Arba gali būti kad užgniaužiame savyje šituos dalykus, bet esmė tame kad juos jaučiame .. sad.gif
Sloga, jeigu nedidelė, tai gali būti tuomet kai gailimės savęs,.. o kai tokia pūlinga.. tai net nežinau..

Sėkmės suvokime Jums heart.gif
Atsakyti
tai vat esmė tame ir yra, kad aš svarstau, kaip man konkrečioje situacijoje pasielgti - ar savo nuomonę atstovėt griežtai, ar atvirkščiai - nusileisti. Paprastai gyvenime esu linkusi nusileist, o šį kartą pradėjau galvot, kad gal visgi turėčiau už save pastovėt. Kol kas jokio konflikto ar ginčo nebuvo. Tiesiog aš ėmiau svarstyti visus "už ir prieš". Ir tada tas gerklės skausmas, kuris perėjo į slogą. Ir dar vaikai susirgo. Situacija nėra susijusi su vaikais, bet juos netiesiogiai tikrai įtakos. Ir dabar viskas dar labiau susibalamutino. Nes iš tiesų yra savigailos, bet yra ir labai tvirto pasiryžimo veikti ir keisti daug ką iš pagrindų, nors daug pagundų nieko nedaryt. Trumpai tariant - na, aš tai tikrai galima susieti su konkrečia situacija, bet vaikai prie ko? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muvija: 27 birželio 2012 - 20:42
QUOTE(muvija @ 2012 06 27, 21:40)
tai vat esmė tame ir yra, kad aš svarstau, kaip man konkrečioje situacijoje pasielgti - ar savo nuomonę atstovėt griežtai, ar atvirkščiai - nusileisti. Paprastai gyvenime esu linkusi nusileist, o šį kartą pradėjau galvot, kad gal visgi turėčiau už save pastovėt. Kol kas jokio konflikto ar ginčo nebuvo. Tiesiog aš ėmiau svarstyti visus "už ir prieš". Ir tada tas gerklės skausmas, kuris perėjo į slogą. Ir dar vaikai susirgo. Situacija nėra susijusi su vaikais, bet juos netiesiogiai tikrai įtakos. Ir dabar viskas dar labiau susibalamutino. Nes iš tiesų yra savigailos, bet yra ir labai tvirto pasiryžimo veikti ir keisti daug ką iš pagrindų, nors daug pagundų nieko nedaryt. Trumpai tariant - na, aš tai tikrai galima susieti su konkrečia situacija, bet vaikai prie ko? smile.gif

Jei balsas dingo, kunas aiskiai parodo, jog rekti ir kelti balsa jums negalima. Reikia bandyti susikalbeti zmogiskai, dar geriau palaukti, kol balsas sugris smile.gif turesit pakankamai laiko viska gerai apgalvoti.
Kai isdidumas gauna per nosi, susergame sloga. Jei mum del to geda, norime nuslepti savo nuoskaudas, susergame sinusitu.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 06 27, 23:58)
Jei balsas dingo, kunas aiskiai parodo, jog rekti ir kelti balsa jums negalima. Reikia bandyti susikalbeti zmogiskai, dar geriau palaukti, kol balsas sugris  smile.gif

smile.gif
O jei ji pabandytų savo nuomonę atstovėti raštu?
Kokie požymiai parodytų, jog ir šito jai reikia atsisakyti? ( smile.gif )
O kokie, kad išvis nereikia už save pastovėti?

Linksma čia pas jus smile.gif
Išties smile.gif
Atsakyti
dėkui. Manauu, kad visgi sloga ir gerklė greičiausiai susijusi ne su pasirinkimo situacija, o su mano santykiais su vaikais. O kadangi vienas vaikas bando kartu su manim "paauklėti" kitą vaiką, tai ne tik man to balso ir neliko...
Atsakyti
QUOTE(muvija @ 2012 06 28, 00:59)
O kadangi vienas vaikas bando kartu su manim "paauklėti" kitą vaiką

Sąmokslininkė?
Prieš savo vaiką? Kad ir kitą.

Panašu, kad ne veltui ant šluotos sėdi ( smile.gif )
Čia man jau rimtesnis požymis.
Juk ne kažkas kitas tave ant tos šluotos užsodino ( smile.gif )

Žiūrėjau čia kažkaip gerai pastatytą meninį filmą suaugusiems pagal tokios pasakos motyvą. Tik ten buvo podukra.
Atsakyti
Net nežinau į kurį skyrelį rašyti, šitas artimiausias pasirodė. Žinau, kad nagai signalizuoja apie prasidedančias arba įsisenėjusias ligas. Maždaug prieš savaitę pastebėjau, kad mano tapo dryžuoti, visi, išskyrus nykščius. Visa kita liko kaip ir ankčiau, nagai gana kieti, greitai augantys... Ką tai galėtų reikšti?
Ačiū už atsakymus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 06 27, 23:57)
smile.gif
O jei ji pabandytų savo nuomonę atstovėti raštu?
Kokie požymiai parodytų, jog ir šito jai reikia atsisakyti? ( smile.gif )
O kokie, kad išvis nereikia už save pastovėti?

Linksma čia pas jus  smile.gif
Išties  smile.gif

QUOTE
Кто свое мнение высказывает, у того горло и гортань не болят. А кто выкрикивает, у того от злобы развивается ангина.

QUOTE
Гортань поражается, когда человек желает доказать собственную правоту либо неправоту другого человека. Чем сильнее желание, тем серьезнее болезнь. Безмерный страх, что я не сумею доказать свою правоту, приводит к спазму гортани. Чем громче и злее человек настаивает на своей правоте, тем злее болезнь. Когда пропадает голос, это значит, что тело не позволяет больше повышать голос.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2012 06 28, 13:11)
Net nežinau į kurį skyrelį rašyti, šitas artimiausias pasirodė. Žinau, kad nagai signalizuoja apie prasidedančias arba įsisenėjusias ligas. Maždaug prieš savaitę pastebėjau, kad mano tapo dryžuoti, visi, išskyrus nykščius. Visa kita liko kaip ir ankčiau, nagai gana kieti, greitai augantys... Ką tai galėtų reikšti?
Ačiū už atsakymus.


QUOTE
Ногти выражают видение человеком мира и его постижение. У святого ногти в старости истонченные, прозрачные, гнущиеся и гладкие. Чем толще у Вас ногти, чем они неровнее, пятнистее, темнее, корявее, более ломкие, тем больший стыд Вы испытываете, глядя на этот гибнущий мир. Когда мы глядим со стыдом на наши больные, некрасивые ногти, то глядим на разрушительную работу, произведенную нами над самими собой. Масштабы разрушительной работы определяют масштабы восстановительных работ. Возможно, на это потребуется много времени, но пусть нас в этом деле утешит то, что, занимаясь лечением ногтей, мы исправляем всю свою жизнь.

QUOTE
Большой палец - отец, указательный палец - мать, средний палец - Вы сами, безымянный палец - братья-сестры, мизинец - люди.
4u.gif
Atsakyti