Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(be rėmų @ 2012 04 11, 09:10)
Dėkui, kad atsiliepei smile.gif Na, kodėl ne į temą? Turbūt visos sutiksit, kad geriausiai padeda kompleksinis gydymas, kai ir po save pasikapstom, ir vaistažolių pageriam, ir kai organizmą apsivalom, ar ne taip? O ir tame straipsnyje vis cituojama Jelena Rerich po Himalajus trankėsi ne materialių gėrių ieškodama smile.gif
pasiklausinėjau ir aš, viena pažįstama senokai geria sodą su karštu vandeniu, tik jos dozės arkliškos doh.gif sakė, kad sinusitas pradingo po kelių dienų, nors jau buvo prireikę ir antibiotikų, na, smulkiai nepasakosiu smile.gif o kad vidurius palaisvina, tai ..net labai gerai  biggrin.gif



ryte pasidomėjau plačiau šiuo klausimu ir daug medicinos straipsnių teigia, kad sodos naudojimas tik laikinai sudaro sąlygas gautis šarminei organizmo aplinkai, paskui tik dar labiau parūgštėja organizmas. Todėl jos siūloma nenaudit ir esant rėmens graužimui, kas seniau buvo plačiai naudojama.
Prieš naudodamos , pasidomėkite giliau 4u.gif
Atsakyti
Tai užtat ir klausiu, ar kas naudojot, ir man yra suformuota nuomonė, kad gali pakenkti. Ir šiaip, kai siūloma panacėja nuo visko, tai kažkaip automatiškai kyla atmetimas smile.gif Viena draugė išbandė naikinant pleiskanas, galvą ilgai plovėsi su soda, su gasulo moliu, dar su kažkuo, pleiskanų praktiškai neliko, aš pabandžiau grynai iš smalsumo- pleiskanų atsirado daug, tai daugiau ant galvos schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2012 04 10, 23:47)
Na, gal ir ne visai į temą tos sodos, bet negaliu nepasidalint.
Aš gėriau mėnesį,

na,toks besaikis vartojimas gali turėti neigiamų pasekmių. Nėra nieko stebuklingo. Gyvenimo būdą reik keisti. Mąstymą. Pasekmių šalinimas soda priežasties neišspręs.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 04 11, 08:59)
Tai užtat ir klausiu, ar kas naudojot, ir man yra suformuota nuomonė, kad gali pakenkti. Ir šiaip, kai siūloma panacėja nuo visko, tai kažkaip automatiškai kyla atmetimas smile.gif Viena draugė išbandė naikinant pleiskanas, galvą ilgai plovėsi su soda, su gasulo moliu, dar su kažkuo, pleiskanų praktiškai neliko, aš pabandžiau grynai iš smalsumo- pleiskanų atsirado daug, tai daugiau ant galvos schmoll.gif  biggrin.gif


Manau, saugiau naudoti citriną: valgyti citrinas, ryte į stiklinę vandens įsilašinti citrinos sulčių, gerti arbatą su citrina (be cukraus). Įpratau ir kasdien mano rytas prasideda nuo šilto vandens stiklinės su citrinos sultimis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 11, 09:23)
Manau, saugiau naudoti citriną: valgyti citrinas, ryte į stiklinę vandens įsilašinti citrinos sulčių, gerti arbatą su citrina (be cukraus). Įpratau ir kasdien mano rytas prasideda nuo šilto vandens stiklinės su citrinos sultimis.

Gal galima truputi placiau apie citrinos nauda? 4u.gif Ar eit googlintis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 11, 10:00)
Gal galima truputi placiau apie citrinos nauda?  4u.gif  Ar eit googlintis?  ax.gif


Citrina šarmina organizmą. Todėl ji tikrai sveikiau nei soda smile.gif O dar ir vitaminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 11, 11:23)
Manau, saugiau naudoti citriną: valgyti citrinas, ryte į stiklinę vandens įsilašinti citrinos sulčių, gerti arbatą su citrina (be cukraus). Įpratau ir kasdien mano rytas prasideda nuo šilto vandens stiklinės su citrinos sultimis.

Jooo..citrinuke geris smile.gif Tik gal ne visiems skrandziams rugstele tinka.
Papildyta:
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 11, 12:00)
Gal galima truputi placiau apie citrinos nauda?  4u.gif  Ar eit googlintis?  ax.gif

Yra tokia knygute A.Artiomova "Citrina. Gydantis Saules stebuklas"
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 11, 10:04)
Jooo..citrinuke geris smile.gif Tik gal ne visiems skrandziams rugstele tinka.



Citrina šarmina, o ne rūgština...Turiu polinkį į padidėjusį rūgštingumą, bet nepastebėjau, kad jis didėtų geriant citriną...Kai atsisakiau bet kokio nešviežio maisto (rūkyto, sūdyto, marinuoto ir pan), man pasibaigė bėdos su rūgštingumu...
Atsakyti
Laba diena,

gal patarsit kaip sustiprinti vaikui imuniteta ne fiziologiniais budais?
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2012 04 11, 10:43)
Laba diena,

gal patarsit kaip sustiprinti vaikui imuniteta ne fiziologiniais budais?


Mano nuomone, vaiko imunitetas yra stipresnis, kai jis yra neskiepijamas ir neleidžiamas į darželį. Be to, būtina sąlyga- rami ir dvasiškai auganti mama.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 11, 12:02)
Citrina šarmina organizmą. Todėl ji tikrai sveikiau nei soda smile.gif O dar ir vitaminai smile.gif

Nepriima mano organizmas citrinos, net pagalvojus nupurto, negaliu net į arbatą įsimesti, kai kas iš pažįstamų geria mišinius su citrina, kad išsivalytų smėliuką, akmenis iš inkstų, pabandžiau sykį ir aš, gal antrą dieną oda plėmais paraudo, pašiurpo, šaltis pradėjo purtyti, na ne doh.gif užtat visokiausią aliejų galiu gerti šauštais, čia turbūt kaip kam. Kažin, kokia to priežastis g.gif Apskritai, įdomu, kodėl tam tikra daržovė, kurios poveikis visiems yra žinomas kaip kažkoks, man visada sukelia priešingą rezultatą unsure.gif
na, bet dėkui už nuomones tuo klausimu 4u.gif
O visoms toms, kam įdomu tai, apie ką čia užsimena vaižgantė, apie dantų sąsajas su organais ir pan., galit rasti pačios knygoje http://www.knyguklub... paslaptys.html
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 11, 10:49)
Mano nuomone, vaiko imunitetas yra stipresnis, kai jis yra neskiepijamas ir neleidžiamas į darželį. Be to, būtina sąlyga- rami ir dvasiškai auganti mama.


Mano visi vaikai skiepyti visais "privalomais" skiepais, du eina į darželį, viena į mokyklą. Šį sezoną nei vienas vaikas nesirgo. Na nebent išlįsdavo kokia slogele kokiom 2-3 dienom. Vitaminų neduodu, tik žuvų taukus. Nors šiandien paskaičiau, kad ir žuvų taukų nauda jau abejojama. Taip, kad nuo ko priklauso imunitetas, neįsivaizduoju.
Atsakyti