Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE
Состояние наших поперечно-полосатых мышц зависит от наших желаний, которые действуют на мышцы патологически. Когда мы делаем какую-то физическую работу с помощью мышц, энергия от того, что вы делаете без перерыва своими мышцами, и от желания уже становится реализованной энергией. От этого мышцы не заболевают. Если вы напрягались сильно и на следующий день мышцы у вас болят, то это не от того, что вы сделали, а от того, что вы хотели сделать, но не сделали. Если мышцы болят – просто встали утром и мышца болит, то это на химическом уровне накопление молочной кислоты в мышцах. Молочная кислота вызывает боль и является энергией усталости. А усталость – это стресс чувства вины. Насколько вы чувствуете себя виноватым из-за того, что не успели, не могли сделать, настолько у вас мышцы и болят. Если мы углубляемся в это понимание, то на уровне стрессов нам все становится ясно. Молоко – это желание, чтобы другие сделали мою жизнь хорошей.
4u.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif

Tai jei nesijausiu dėl to kalta, tai rytoj man niekas nebeskaudės.
Ačiū ačiū. Nesijausiu šiandien kalta. Žiūrėsiu, kaip bus rytoj.
Nors skauda jau šiandien.

Bet tavo citatoje įžvelgiu kai ką ne į temą. Chemija... pieno rūgštis.
Atsakyti
Viskas i tema, nes ir pieno rugstis susidaro ne visada ir ne viems...nes organizmo chemija kaip ir visa kita priklauso nuo musu minciu, jausmu ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, "raganaitės" biggrin.gif biggrin.gif -pataisau biski, gal dar ką ižeisiu...čia tik juokais, prisiminus kelių dienų postus ax.gif

Padėkit man išsiaiškint vieną dalyką....paskutiniu metu pradėjau jausti tokius pojūčius, jei pabendrauju su kai kuriais žmonėmis-akimirksniu netenku jėgų, pasidaro silpna, svaigsta galva, kartais prakaituoja delnai, šąla rankos-būna taip, kad negaliu atsikelt, guliu iki pat ryto-tada tik jaučiuosi atsigavus-tada sakau-jausmas toks, kad man išleido visą kraują....na, bet taip smarkiai nusilpus buvau tik keletą kartų, šiaip tie simptomai būna ne taip stipriai išreikšti....kažin man jau kvakt ....ar aš, anot draugių, nusilpus tiesiog, ar čia kažkas daugiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 09 gegužės 2012 - 20:34
QUOTE(Vailet2 @ 2012 05 09, 16:05)
yra psichologijoje toks pratimas , išsiaiškint, ko iš tiesų nori, ar kad slegia : pradėti nuo klausimo

geras patarimas. Aš tą darau irgi. Tik nesirašau,o mintyse.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 09, 22:06)
Viskas i tema, nes ir pieno rugstis susidaro ne visada ir ne viems...nes organizmo chemija kaip ir visa kita priklauso nuo musu minciu, jausmu ir t.t.

Ar tau yra pavykę, kad pusdienį dirbus neįprastą darbą, neskaudėtų kūno? Na, išvengti tos pieno rūgšties?

Aš ir atsiklaupus, ir atsisėdus ravėjau, toks puikus oras, laisvas pusdienis... na tiesiog pasaka...mintys kuo puikiausios ir maloniausios...tiesiog laiminga diena šiandieną pavadinau... Na bet matai, visvien skauda sad.gif

Pamokink mane, nes dar turiu ką ravėti. Spėsiu išmokti, nes nežinau, kada sekantį laisvą pusdienį turėsiu.

O gal aš ką iškrėčiau praeitame gyvenime...ir už tai man tokia bausmė?
Papildyta:
Tiesa, dar norėjau paklausti, ar dabar aš nenukrypau nuo temos?
Nes esu jau persigandus.
Šiandien vėl visas žinutes ištrynė... Na tiesiog jau jaučiu stresą, čia rašydama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elysa: 09 gegužės 2012 - 20:38
turiu ir aš klausimuką - su kuo susijęs svorio kritimas, arba negalėjimas priaugti svorio, apetito stoka? atrodo užsiblokavę viduj kažkas...
Atsakyti
QUOTE(Kesari @ 2012 05 09, 23:01)
turiu ir aš klausimuką - su kuo susijęs svorio kritimas, arba negalėjimas priaugti svorio, apetito stoka? atrodo užsiblokavę viduj kažkas...


Svoris labai reaguoja i skydliaukes sutrikimus kas keicia hormonu veikla bei gamyba, ko pasekoje krinta arba priaugama svorio. Suaktyvejus skydliaukei svoris krinta, suletejus, svorio priaugama.Hormonu sutrikimas atsiliepia metabolizmui

Dar gali buti nuo organizmo uzterstumo.Pasiskaitinek Polio Brego knygose apie organizmo uzterstuma ir svori smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elysa @ 2012 05 09, 21:46)
Ar tau yra pavykę, kad pusdienį dirbus neįprastą darbą, neskaudėtų kūno? Na, išvengti tos pieno rūgšties?

Aš ir atsiklaupus, ir atsisėdus ravėjau, toks puikus oras, laisvas pusdienis... na tiesiog pasaka...mintys kuo puikiausios ir maloniausios...tiesiog laiminga diena šiandieną pavadinau... Na bet matai, visvien skauda sad.gif

Pamokink mane, nes dar turiu ką ravėti. Spėsiu išmokti, nes nežinau, kada sekantį laisvą pusdienį turėsiu.

O gal aš ką iškrėčiau praeitame gyvenime...ir už tai man tokia bausmė?
Papildyta:
Tiesa, dar norėjau paklausti, ar dabar aš nenukrypau nuo temos?
Nes esu jau persigandus.
Šiandien vėl visas žinutes ištrynė... Na tiesiog jau jaučiu stresą, čia rašydama.


Taip, yra!

Mokyti cia nera ko, nes kaip akyvaizdziai matosi is diskusiju, musu pasauleziura yra visiskai skirtinga. O taip pat ir fizinio kuno bukle.Keisk mastyma, keisis fizinio kuno bukle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 09 gegužės 2012 - 22:13
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 09, 22:18)
Svoris labai reaguoja i skydliaukes sutrikimus kas keicia hormonu veikla bei gamyba, ko pasekoje krinta arba priaugama svorio. Suaktyvejus skydliaukei svoris krinta, suletejus, svorio priaugama.Hormonu sutrikimas atsiliepia metabolizmui

Dar gali buti nuo organizmo uzterstumo.Pasiskaitinek Polio Brego knygose apie organizmo uzterstuma ir svori smile.gif

dėkui, pasiskaitysiu 4u.gif aš irgi maniau, kad gali būti priežastis skydliaukė, bet po tyrimų, taip ir viskas normoje. vadinasi dar yra kažkas...
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 10, 00:18)
Keisk mastyma

Sakai, turėčiau mąstyti taip ,kaip tu?

Ir tada viskas bus gerai?
Atsakyti
QUOTE(Kesari @ 2012 05 09, 23:32)
dėkui, pasiskaitysiu 4u.gif aš irgi maniau, kad gali būti priežastis skydliaukė, bet po tyrimų, taip ir viskas normoje. vadinasi dar yra kažkas...


Taip, tyrimai retai kada parodo skydliaukes sutrikimus iki tam tikro laipsnio, esu ne kart girdejuysi tokiu nusiskundimu:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 09, 23:12)
Taip, tyrimai retai kada parodo skydliaukes sutrikimus iki tam tikro laipsnio, esu ne kart girdejuysi tokiu nusiskundimu:)



nerodo, net jei yra visi akivaizdus pozymiai. taip kaip nerodo sirdies nepakankamumo,kol zmogus po dvieju menesiu nenumirsta nuo to (skrodimas parodo ir stebisi kaip anie nemate). daug ko tyrimai nerodo. isvis esu labai labai labai nusivylusi tradicine medicina.
Atsakyti