Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

Sveiki, ką simobolizuoja nagai? Pvz., rankos didžiojo piršto nagas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild-One @ 2012 05 03, 18:34)
Sveiki, ką simobolizuoja nagai? Pvz., rankos didžiojo piršto nagas?  g.gif  4u.gif


sunku pasakyti ka simbolizuoja nagai.
Siaip pirstai susyje su energiju taskais (chakromis)

Nysktys -2
smilius -5
vidurinysis -3 ketvirtasis ziedo pirstas su 6 ir mazasis su 4
Paprastai kalbant pazeidimai tam tikruose taskuose musu kune yra siejami su "netvarka" musu vidiniuose pasauliuose kas sukelia trukdzius energijos tekejime ir pokycius fizineje plotmeje:)

Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 03, 17:54)
sunku pasakyti ka simbolizuoja nagai.
Siaip pirstai susyje su energiju taskais (chakromis)

Nysktys -2 
smilius  -5
vidurinysis -3 ketvirtasis ziedo pirstas su 6 ir mazasis su 4
Paprastai kalbant pazeidimai tam tikruose taskuose musu kune yra siejami su "netvarka" musu vidiniuose pasauliuose kas sukelia trukdzius energijos tekejime ir pokycius fizineje plotmeje:)

Dėkoju 4u.gif tai reiškia mano vidiniuose pasauliuose didelė netvarka ir to pasekoje viskas iškyla į paviršių taip, kad labai skausmingai nusiplėšiau pusę nago... arba pavyzdžiui, įauginėjantis kojos nykščio nagas. Mano tėvui tas pats, ar tai gali reikšti, kad "paveldėjau" kažkokį tai klaidingą įsitikinimą/požiūrį į pasaulį? Bet kokį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild-One @ 2012 05 03, 19:03)
Dėkoju  4u.gif tai reiškia mano vidiniuose pasauliuose didelė netvarka ir to pasekoje viskas iškyla į paviršių taip, kad labai skausmingai nusiplėšiau pusę nago...  arba pavyzdžiui, įauginėjantis kojos nykščio nagas. Mano tėvui tas pats, ar tai gali reikšti, kad "paveldėjau" kažkokį tai klaidingą įsitikinimą/požiūrį į pasaulį? Bet kokį?  smile.gif



Mano suvokimu - TAIP.
Tiksliau ir as suvokiu tai kaip ir tamsta:) Grazios keliones paieskose i save
As tikiu jog apie tai buvo kalbeta, tik neprisimenu kurioje is daliu tai butu galima rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 03, 18:06)
Mano suvokimu - TAIP.
Tiksliau ir as suvokiu tai kaip ir tamsta:) Grazios keliones paieskose i save
As tikiu jog apie tai buvo kalbeta, tik neprisimenu kurioje is daliu tai butu galima rasti smile.gif

Ačiū 4u.gif apie įauginėjančius nagus, žinau, buvo kalbėta, bet dabar taip staigiai nerandu, nors buvau perskaičiusi visas temas. Lyg ir apie klaidingą požiūrį į pasaulį, kai nepasitikima natūralia eiga ir siekiama pilnai viską ir visus savo pasaulyje kontroliuoti...
Atsakyti
QUOTE(Wild-One @ 2012 05 03, 19:18)
Ačiū  4u.gif apie įauginėjančius nagus, žinau, buvo kalbėta, bet dabar taip staigiai nerandu, nors buvau perskaičiusi visas temas. Lyg ir apie klaidingą požiūrį į pasaulį, kai nepasitikima natūralia eiga ir siekiama pilnai viską ir visus savo pasaulyje kontroliuoti...


Zinau tai ne i tema, bet noriu psidalinti, pasijuokit, atsipaladuosit ir atrasit ko ieskojusi...

http://www.youtube.c...feature=related

Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 01, 10:32)
pamilti save  g.gif  kokiu patarimu ?  ax.gif

Būdų yra nemažai - afirmacijos, maldos, meditacijos ir t.t. Čia dauguma senbuvių turbūt vardintų ir vardintų... Nemanau, kad tokių patarimų reikia ieškoti čia, SM... Tai kiekvienam labai individualu. Ir kiekvienas turi ieškoti tik to, kas jam priimtina.
Tarkim, pasakyčiau, pasinerkite į religiją. Ar tai jums būtų patarimas? Turbūt dauguma man prie smilkinio pirštą pasukiotų. biggrin.gif Bet ir tai - vienas iš būdų...
Yra daug įvairios literatūros. Kaip sakoma: belsk ir bus atidaryta wink.gif
Vienas iš būdų - 'googlinti' rūpima tema biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2012 05 03, 18:57)

Vienas iš būdų - 'googlinti' rūpima tema biggrin.gif  4u.gif


Dar vienas būdas- pagooglinti pačiam į save 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norečiau trumpos konsultacijos, ką daryti kad situacija ateityje nepasikartotų.
Pries dvi savaites praradau dvynukus, du berniukus.Nestumas buvo nepilni 5 menesiai.Niekas tiksliai negali atsakyti, kodel jie eme ir gime.
Noriu gyventi toliau be baimes ir tiketis dar susilaukti vaikeliu.
Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2012 05 03, 21:46)
Sveiki,
Norečiau trumpos konsultacijos, ką daryti kad situacija ateityje nepasikartotų.
Pries dvi savaites praradau dvynukus, du berniukus.Nestumas buvo nepilni 5 menesiai.Niekas tiksliai negali atsakyti, kodel jie eme ir gime.
Noriu gyventi toliau be baimes ir tiketis dar susilaukti vaikeliu.

Niekada negalvojau kad taip pasakysiu bet...zinau kaip jauciates siuo metu nes patyriau lygiai ta pati 2003 m, irgi 5 menesy..atsakymo, priezasties turiu omeny fiziskai taip pat neradau tad irgi butu idomu kazka suzinoti. o jums linkiu stiprybes, prireiks siek tiek laiko ir jausites vel galinti gyventi, net jei dabar atrodo kad dalis jusu mirusi 4u.gif
Atsakyti
Ar gali buti jog turit pretenziju pasauliui bei vyrams?
Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2012 05 03, 21:46)
Sveiki,
Norečiau trumpos konsultacijos, ką daryti kad situacija ateityje nepasikartotų.
Pries dvi savaites praradau dvynukus, du berniukus.Nestumas buvo nepilni 5 menesiai.Niekas tiksliai negali atsakyti, kodel jie eme ir gime.
Noriu gyventi toliau be baimes ir tiketis dar susilaukti vaikeliu.

Galimu priezasciu variantu gali buti nemazai. Butu aiskiau, jei butu aiski fizine priezastis.
Is dvasiniu: viena is zudanciu energiju tai gedos jausmas. Geda del nestumo, del to, kad miegojai su vyru, kai nestumas pradeda matytis, del pastojimo, del to, kad nestumas nuo sito vyro, jei vyras padaro kazka nelabai gero/grazaus, pasielgia netinkamai, geda del to, kad negali dirbti/mokytis/sportuoti kaip kiti ir t.t. ir pan. variantu tikrai nemazai del ko gali buti geda.
Is tiesu, geda - tai tas, kas tokiu laikoma, nes gamta nesukure nieko tokio, ko reiketu gedytis.
Vaikas gali pabegti, jei problemu seimoje per daug ir jam tokios patirties nereikia.
Jei mama nemoteriska, nemotiniska, jis geriau palauks, kol mama subres motinystei. Kartais vaikai gimsta ir asociliems tevams, bet tik jei jiems tokia patirtis reikalinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 04 gegužės 2012 - 19:44