Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Elysa @ 2012 04 30, 18:53)
Gal tu ir teisi.
Bet kai aš bijau (o bijojau ne kartą) - valgyt nenoriu. Bet po to atsigriebiu biggrin.gif "Iki gerklės biggrin.gif" - man patiko vieno mediko toks išsireiškimas smile.gif
Bet svoris nekinta.

Tai kaip paneigti genetiką?

Nežinau... sugebėjau išmokti nugalėti baimę.
Gal tai?

manau įtakos turi daug kas. Valgymo įpročiai įteigti vaikystėje, genetika,(ne)mokėjimas valdyti savęs,emocijų.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 30, 21:42)
manau įtakos turi daug kas. Valgymo įpročiai įteigti vaikystėje, genetika,(ne)mokėjimas valdyti savęs,emocijų.

Su paryškintu teiginiu nesutinku. Patirtis.
Mano viena atžala, auginta ypač natūraliom sąlygom - bet reklamos per TV daro savo-
"papūgų maistas" paima viršų.

Bet atsirado jai autoritetas, be medicininio išsilavinimo, kuris išaiškino, kad žvėriena - pats sveikiausias maistas. Tėvais netikėjo biggrin.gif

Dabar sveria tiek pat, kiek ir aš. Mes vienodo ūgio.

Tik bijau, kad lazdos neperlenktų su tam tikromis rekomendacijomis. Valgyti ne tai, ką organizmas pasako, o kažkas kitas.

Bet visada laikiausi nuomonės, kad žmogus neturi patirti prievartos(primygtinų patarimų), todėl į protą grįš pati. Su tam tikromis rekomendacijomis.

Žmogus nuo vaikystės privalo turėti pasirinkimo laisvę.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 04 30, 09:27)
gal kas galit paaiškinti antsvorio dvasines priežastis, jei tokios gali būti?


Aš irgi įsiterpsiu smile.gif
Pacituosiu iš Sinelnikovo knygos:
"Antsvorį skatina baimė ir apsaugos poreikis. Dažnai apkūnūs žmonės jaučiasi nesaugūs. O riebalai atlieka apsauginę, buferinę funkciją.
Pastebėjau, kad apkūnūs žmonės labai jautrūs, o kadangi jie negali susitvarkyti su savo jausmais, tie riebalai simboliškai padeda jiems susilpninti nepageidaujamas emocijas ir nemalonius išgyvenimus.
Nutukimas - tai viena iš autoagresijos apraiškų. jūs taip nepatenkinti savimi ir taip dažnai kritikuojate bei barate save, kad jūsų kūnas priverstas gintis.......
Visus nutukusius žmones jungia viena ypatybė - nemeilė sau."

Sinelnikovas siūlo pamilti save, priimti savo kūną
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nors aš truputį ne į temą (ne apie ligas), bet manau, kad jūs žinosite atsakymus į mano klausimėlius.
Gal galėtumėte paaiškinti, kodėl visą gyvenimą būdama tiesų tiesiausia tiesiaplaukė, pamažu pradėjau banguotis? g.gif Rodos, po kiekvieno plaukų išplovimo, vis daugiau ir stipresnių bangų. Pradžioje buvo tik nugarinėj daly, ties stuburu, dabar jau beveik galva susibangavus. Kas tai? Su kuo susiję?
Kitas mano klausimukas. Kodėl namuose atsiranda pelėsis? Ar šioje vietoje reiktų giliau landžioti? Ar tai tikrai tik sporos, drėgmė ir šiluma?
Būsiu dėkinga, jeigu kuri man pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 04 30, 20:09)


Tik bijau, kad lazdos neperlenktų su tam tikromis rekomendacijomis. Valgyti ne tai, ką organizmas pasako, o kažkas kitas.

Bet visada laikiausi nuomonės, kad žmogus neturi patirti prievartos(primygtinų patarimų), todėl į protą grįš pati. Su tam tikromis rekomendacijomis.

Žmogus nuo vaikystės privalo turėti pasirinkimo laisvę.



tai gerai, bet jeigu antsvoris del valgymo sutrikimu? tada alkio / sotumo jausmas sutrikes ir pats organizmas pasako tik nesamones...

Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 30, 22:56)
tai gerai, bet jeigu antsvoris del valgymo sutrikimu? tada alkio / sotumo jausmas sutrikes ir pats organizmas pasako tik nesamones...

Sotumo jausmas ateina per 20 minučių.
Gali per 20 minučių kibirą į save susivaryti, gali lėtai kramtyti.
Apie tai taip pat rašiau.
Bet čia iš anglų, ne JAV smile.gif

Mačiau, kaip "kibirą" susivaro ir sako - "aš šiandien tik kartą valgiau" smile.gif
Bet antsvoris.... smile.gif

O tai hipertoninės ligos viena iš priežasčių.
Tik 30 procentų yra išaiškinta dėl tos ligos priežasčių.
Bet antsvoris - beveik garantuoja tai.

Arba sustoja širdis. Skrodimas neparodė jokių kolegų menamų įmanomų priežasčių.
Ir amžius normalus, ir žmogus protingas - ėmė ir" sustojo širdis".

Antsvoris - pavojingas dalykas.

Atsakyti
Sirdis sustojo ir sesiolikameciui - sveikas vaikinas,nei antsvorio, nei ligu...sedejo mokykloje ant kedes ir staiga neteko energijos (tai jo paties zodziai) ir tik prisimine, kaip pamate savo kuna is salies....pats vaikinas dabar mano kai atsigavo is po klinikines mirties, jog Dievs turejo jam uzduoti - papasakoti apie isgyvenimus po mirties ir sugryzima testi gyvenimiskaja kelione iki ateis tikrasis laikas smile.gif

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 01 gegužės 2012 - 00:20
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 01, 02:15)
Sirdis sustojo ir sesiolikameciui - sveikas vaikinas,nei antsvorio, nei ligu...sedejo mokykloje ant kedes ir staiga neteko energijos (tai jo paties zodziai) ir tik prisimine, kaip pamate savo kuna is salies....pats vaikinas dabar mano kai atsigavo is po klinikines mirties, jog Dievs turejo jam uzduoti - papasakoti apie isgyvenimus po mirties ir sugryzima testi gyvenimiskaja kelione iki ateis tikrasis laikas smile.gif

http://www.youtube.c...feature=related

Taip, tai kitos priežastys.
Prieš tai diskutavome apie antsvorį.
Nes buvo užduotas klausimas - mano padorumas verčia mane atsakyti tiek, kiek išmanau, ar patyriau.

O tos dvasinės priežastys - realus dalykas.
Bet tai šių laikų realybė. Ieškokime jų. O ne pro...pro..-pro...pro... - giminės nuodėmėse.
Jos egzistavo - bet gyventi turime mes, savo laikmečiu ir mums skirtu gyvenimo laiku.
Papildyta:
QUOTE(LinguLingu @ 2012 05 01, 02:15)
....pats vaikinas dabar mano kai atsigavo is po klinikines mirties, jog Dievs turejo jam uzduoti - papasakoti apie isgyvenimus po mirties ir sugryzima testi gyvenimiskaja kelione iki ateis tikrasis laikas smile.gif



Jei tai tavo asmeninė patirtis - nuoširdi užuojauta nuo manęs.
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2012 04 30, 21:32)
Aš irgi įsiterpsiu smile.gif
Pacituosiu iš Sinelnikovo knygos:
"Antsvorį skatina baimė ir apsaugos poreikis. Dažnai apkūnūs žmonės jaučiasi nesaugūs. O riebalai atlieka apsauginę, buferinę funkciją.
Pastebėjau, kad apkūnūs žmonės labai jautrūs, o kadangi jie negali susitvarkyti su savo jausmais, tie riebalai simboliškai padeda jiems susilpninti nepageidaujamas emocijas ir nemalonius išgyvenimus.
Nutukimas - tai viena iš autoagresijos apraiškų. jūs taip nepatenkinti savimi ir taip dažnai kritikuojate bei barate save, kad jūsų kūnas priverstas gintis.......
Visus nutukusius žmones jungia viena ypatybė - nemeilė sau.
"

Sinelnikovas siūlo pamilti save, priimti savo kūną

va mergaites , cia kaip pirstu i aki apie mane
nes tevai mano nuostabiausi zmones, buvau labai mylima, tarp draugu populiari, grazuole, pirmune ir kompanijos siela. taigi paauglystej jokiu patyciu, net keista skaityti, kai tokios priezastys susirgimo nurodomos. o jautrumas ir perfekcionizmo jausmas nesvietiskas.
tikrai nesu is tu, kur kibirais valgau, kazkas su hormonais yra, endokrinologas irgi sako nerviniu pagrindu, susitvarkyk nervus, ir hormonai bus tvarkoj.
pamilti save g.gif kokiu patarimu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vere @ 2012 04 30, 12:50)
4u.gif Kokios yra akiu zvairumo priezastys? 4u.gif

Gal esat ka girdeje, skaite?
Atsakyti
QUOTE(vere @ 2012 05 02, 07:13)
Gal esat ka girdeje, skaite?


Reikia žiūrėti konkrečiai kiekvieną atvejį. Jei žvairuoja vaikas, gali būti, kad tai atspindi tėvų nesutarimus, prieštaravimus. Kiek domėjausi, akių problemos visgi turi karmines priežastis ir jas rasti pakankamai sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(vere @ 2012 05 02, 08:13)
Gal esat ka girdeje, skaite?


as esu skaiciusi, kad vaikiukai zvairi vaikysteje buna todel, kad motina tikejosi kitos lyties kudikio.
Atsakyti