Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -11

QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 14, 20:55)
greičiausiai mes skirtingai suvokiam tą patį dalyką. Nors tai tik žodžiai. Kaip visad neapsieinama be subjektyvumo.  mirksiukas.gif (kalbu apie save)


As taip pat megstu objektyvuma..
Tada butu galima pridurti, jog nuodemes - tai savotiskai susteminta morales israiska..
Kam nepatinka krikscioniska morales - nuodemiu sistema, tesikuria savo..Bet as nemegstu gaisti laiko tokiems dalykams..
4u.gif

Atsakyti
sakiau, kad tai yra man sekso israiska. jeigu kas nesupranta - tai ka padarysi. mano ewuosvienei irgi atrodo, kad mes su dukra juokiames is nieko (psichinis sutrikimas) , nes ji neturi jumoro jausmo. ka padarysi ir deja deja. niękaip nepavyksta to poziurio pakeisti.


kai kurie zmones nesuvokia asociaciju principo/ tai duota arba neduota. nesididziuoju, kad man tai duota, priesingai- tai apsunkina bendravima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 14 balandžio 2012 - 22:02
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 22:05)
ar Elyza yra mano dvasine sesuo?einu parukyt ir pagalvot kaip tai itakos mano bendravima sme:)


Gal nori rūkymo atsikratyti? Turiu neblogus poterius. ax.gif
Atsakyti
noriu!
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 04 14, 22:19)


Norėti visada gerai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 04 14, 21:18)
O nuodemes - tai ne morales normu pazeidimai? g.gif  biggrin.gif

kaip tik vakar klausiaus vieną audio knygą, nušvitęs indų išminčius į klausimą, kas yra nuodėmė atsakė, kad nuodėmė yra tai, kas iš žmogaus atima laisvę. Aišku, laisvė šiuo atveju ne kūno judėjimas iš taško a į tašką b, šiuo atveju laisvė- pažinti save patį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 04 15, 08:55)
kaip tik vakar klausiaus vieną audio knygą, nušvitęs indų išminčius į klausimą, kas yra nuodėmė atsakė, kad nuodėmė yra tai, kas iš žmogaus atima laisvę. Aišku, laisvė šiuo atveju ne kūno judėjimas iš taško a į tašką b, šiuo atveju laisvė- pažinti save patį smile.gif


Kadangi nuodemes savoka isreiskia tam tikra amoralumo laipsni (mano poziuriu, susisteminta morale-amoralumas - tai ir yra nuodemes), tai neisivaizduoju, jei zmogus ateina su tam tikrom zudymo programom ir butu normalu isreiksti taip, kaip jam to norisi, pvz tiesiogiai, o visiems butu norma priimti ji pagal jo elgesi, nebaudziant..
Tik tobulai visuomenei nereikia morales. Buna, kad isimtys gimsta tobulais, tai kam jiems tos normos.. Ne kiekvienam lemta ateiti i seima, kurioje auklejimas grindziamas meiles jausmu..
Galbut, kai zmogus pribresta iki tam tikro lygio, Baznycia "trukdo" eiti toliau, bet daugelis neisisavina nei to, ko Baznycia moko..

Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 04 15, 09:55)
į klausimą, kas yra nuodėmė atsakė, kad nuodėmė yra tai, kas iš žmogaus atima laisvę. Aišku, laisvė šiuo atveju ne kūno judėjimas iš taško a į tašką b, šiuo atveju laisvė- pažinti save patį smile.gif

Mano nuomonė tokia pat.
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 04 15, 11:01)
jei zmogus ateina su tam tikrom zudymo programom ir butu normalu isreiksti taip, kaip jam to norisi, pvz tiesiogiai,  o visiems butu norma priimti ji pagal jo elgesi, nebaudziant..


Gilinausi į genealoginį medį.
Herbe strėlės.

Ir šaudo - oho biggrin.gif
Liūdnas, jei ne į tą stuburo slankstelį pataiko.

Negi smerksi jį?

Smerkti - paprasčiausia.
Priimti kažkodėl žmonėms būna sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 04 15, 07:55)
kaip tik vakar klausiaus vieną audio knygą, nušvitęs indų išminčius į klausimą, kas yra nuodėmė atsakė, kad nuodėmė yra tai, kas iš žmogaus atima laisvę. Aišku, laisvė šiuo atveju ne kūno judėjimas iš taško a į tašką b, šiuo atveju laisvė- pažinti save patį smile.gif

išmintingas išminčius. Geriau jau nesugalvosi.
Atsakyti
Kartais būtent per nuodėmę labai gerai pažįsti save patį...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 15, 11:28)
Kartais būtent per nuodėmę labai gerai pažįsti save patį...

Čia Rasputino teorija.
Tik nežinau, ar tai buvo jam įteigta, ar pats išmąstė? smile.gif
Atsakyti
My Webpagelabai faina svetainėlė,daug paskaitų,knygų,šiaip geros info apie žmonių santykius ir pan.,iš ko dažniausiai ir kyla visos ligos,kai nežinome,nesidomime visatos dėsniais,gal kam pravers ax.gif
Atsakyti