Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(D.JURGITA @ 2008 09 18, 17:27)
mes aukojom .kai pakrikstijo vaikeli ax.gif
taip darem ,kai ir dukryte krikstijom,taip ir dabar mirksiukas.gif

aciu 4u.gif patys buvom kriksto tevaispries 4 metus, bet jau pamirsom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 09 17, 19:38)
sveiki

o mes krikstijome kaip ir zadejome Kairiu baznyteleje thumbup.gif ...labai graziai papuosta buvo....kunigelis labai fainiai pabendravo su maziuku wub.gif ...neverke net mano bailiukas  smile.gif
o pati vakariene buvo grafaites kavineja  ginkunuose....tai ramiai pasedejo ...vaikiukams buvo erdves kur palakstyti thumbup.gif
svente buvo fantastiska ,tokios kokiso ir norejau  wub.gif

DAR labai esu dekinga musu fotografei uz nuostabias foto....mes nejom i foto atelje o pasirinkome fotografe kad keliautu su mumis ir viska iamzintu smile.gif
tai foto NEREALIOS wub.gif

jei kam reiks duosiu duomenis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2006 04 18, 19:42)
Siūlau rinktis raudoną bažnyčią (berods, šv.Jurgio) Dubijos gatvėj. Dabar ten dirba jaunas šaunus kunigas Egidijus Venckus, susitarsit tikrai  mirksiukas.gif

brunette.gif nuo kada jis saunus./?nors kiekvienam savaip g.gif
Papildyta:
QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 11:48)
bandysim katedroje tartis,ten krištijome sūnelį,dabar norim ir dukrytę ten pat pakrištyt,gal pavyks susitarti netgi su tuo pačiu kunugėliu wub.gif

su kuo taretes?
lengvai ten visi "tariasi" ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*sniegena* @ 2008 09 18, 18:36)
aciu  4u.gif  patys buvom kriksto tevaispries 4 metus, bet jau pamirsom  blush2.gif

tikiu.kad pasimirsta mirksiukas.gif
o beto ir viskas keicias 4u.gif
Atsakyti
Patarciau Siauliu katedroje, baltoje baznycioje (Petro ir Povilo)
Atsakyti
O as kaip ti patarciau mazesnej baznycioj, apeigos kur kas nuosirdesnes ir grazesnes. Ir niekas nepasako kiek pinigu reikia duoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 09 25, 19:22)
DAR  labai esu dekinga musu fotografei uz nuostabias foto....mes nejom i foto atelje o pasirinkome fotografe  kad keliautu su mumis ir viska iamzintu smile.gif
tai foto NEREALIOS  wub.gif

jei kam  reiks duosiu  duomenis  smile.gif

o kiek šis malonumas kainavo?


Sveiki, pavasarį arba vasarą žadu krikštyti savo dičkį... noriu paklausti kiek dabar reikia duoti kunigui už tai? Žadu rinktis šv. Jurgio bažnyčią. ten jauna eidavau ir pan... nors ir dabar jauna blush2.gif dar būtų gerai sužinoti kaip ten kas jei aš vieniša mama? Gal kas jau tokios patirties turi?
Atsakyti
Sveikos. na ir mums nusimato krikstynos, ne musu vaikelio o busim kriksto teveliais smile.gif svente liepos 11 diena.
kiek zinau svesime Jocu sodyboj, nes ten zmoniu kaip informavo bus apie 60 doh.gif
tai bus kartu krikstynos ir kartu toks giminiu ir artimuju susibegimas smile.gif

uzeisiu pas jus dazniau, idomu kaip kas planuoja krikstynas ax.gif


del pinigeliu davimo kunigui, as kazkaip to nesureiksminu, juk cia auka, o ne pirkimas kriksto, taigi kiek kas gali/nori tiek ir duoda, manau 50 lt yra normali suma mirksiukas.gif

Atsakyti
na negi daugiau niekas nekrikstijat vaikiuku Siauliuos?
man dar iskilo klausimas... kur uzsisakinejat tortus ? gi reiks pasirupinti kumos pyragu.. tai laabai idomu, kur grazius ir skanius tortukus galetu pagaminti? smile.gif
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif
Mes irgi zadam krikstyti savo atzaele siais metais rugpjucio men, ta pacia diena kaip ir susituokem... Tai bus ketvirtadienis ax.gif

QUOTE(laimikė @ 2008 09 25, 18:22)
DAR  labai esu dekinga musu fotografei uz nuostabias foto....mes nejom i foto atelje o pasirinkome fotografe  kad keliautu su mumis ir viska iamzintu smile.gif
tai foto NEREALIOS  wub.gif

jei kam  reiks duosiu  duomenis  smile.gif

Labai labai reiketu. Gal galima i AZ ir daug maz nusviesti su kainomis ir t.t.. Aciu 4u.gif

Paneles ar galit pasidalinti savo patirtimi, ar siuntet kvietimus, ar organizavot svente ir t.t. Esu absoliuciai be ideju siam reikalui, nes niekada nedalyvavau krikstynose, tai net nezinau su kuo jos "valgomos" blush2.gif
Atsakyti
as kadangi net ne mama, o tik kriksto mama, tai kviete patys teveliai.. kiek zinau kviete paprastai, be pakvietimu. siaip jei turi laiko ir noro, tai aisku gali padaryti, manau bus tikrai grazu smile.gif
del sventes visos programos, tai viska tariuosi su mamyte... kadangi krikstas ivyks 16.00, tai pries tai mes zadam pasodinti medeli pas juos kieme ta proga. tik dar nzn koki, niekaip nesumastau pagal ka rinktis ji g.gif
poto papuosim krikstuke, beje suknele irgi mes rupinsimes, pati taip labai norejau smile.gif
vaziuosim i baznycia, poto kryziu kalnas. tik va nzn kaip del fotografo, nes mamyte pati rupinsis, tai nzn ar vaziuosim tik i foto atelje, ar bus fotografas su mumis.
sale planuoju papuosti is vakaro gal, ne kiek sale, kiek stala. rozines zvakes, konfeti, gal dar angeliuku prikarpysiu... tik va man ju reiks apie 60 doh.gif jei bus ikvepimo, padarysiu biggrin.gif gelem pasirupinsim ryte, manau rinktis kokias lauku geles, na kokios liepa zydi nzn.. paziuresim dar. ir aisku tortas, va ka cia sugalvoti tai nzn, siaip kompe turiu begales graziu tortuku issisaugojus, bet kazi ar pagamins kas nors siauliuose? g.gif
kai sutems leisim i dangu zibintus.
o diena tai net nzn... maciau kad galima issinuomoti muilo burbulu masina, arba ta tramplina dideli pripuciama, na cia vaikams, kad butu smagiau g.gif ka nors reiks sugalvoti smile.gif
prie stalo tai ruosiuosi sakyti zodzius, apdovanoti senelius, ten kokiais mediniais saukstais, kad visad koses isvirtu, ar taupyklem, kad ant ledu visad butu smile.gif perduoti teveliams palikima, koki konjako butelaiti, kuri atidarytu tik per vestuves krikstukes... tai tiek jauciu, nieko labai ypatingo...

man dar idomu, o kada sveikinti krikstuka? ar namie, pries viska, ar baznycioj po visko, ar prie stalo svenciant jau?
siaip noreciau pasventinti dovana, tai gal pries viska, dar namie? ka manot?
Atsakyti
giedre.v> Kaip graziai tu cia sugalvojai... 4u.gif As dar tik pasiruosimu fazeje, tai net nezinau nuo ko pradeti ... g.gif Bet po truputuka renkuosi ideju...
Pas mus geriausiu atveju dalyvatu apie 4 vaikucius, tai manau nuomotis batuta del tiek neapsimoka...
Beto ziurinejames sodyba, nes reikia su miegamom vietom... Sveciai ne vietiniai, o ir patys grizim tik sventei ax.gif
Gal kokiu pasiulymu butu, kur ir kokios sodybos aplink Siaulius populiarios? ax.gif
Atsakyti