Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(laimikė @ 2008 07 31, 08:57)
MES KRIKSTYSIM KETVIRTADIENI thumbup.gif

O VAZIUOSIM I KAIRIU BAZNYTELE  smile.gif BUSIM VIENI  thumbup.gif
PASKUI VAKARIENE PLANUOJAME GRAFAITEJE ,ginkunuose thumbup.gif LABAI GRAZI APLINKA  smile.gif SKANUS BENT MAN MAISTAS thumbup.gif


Lauksiu issamios informacijos nuo A iki Z, apie baznycia,kokia ten aplinka,kelinta valanda krikstas paskirtas,apie grafaites uzeiga,kiek atsieina vienam zmogui... mirksiukas.gif
IR DAR KAIP MANOTE AR TOJE BAZNYTELEJE MAN PAVYKTU SUSITARTI TARKIM,KAD KUNIGAS PALAIMINTU MUS SU VYRU IR MUSU SUTUOKTUVIU ZIEDELIUS blush2.gif KADANGI ISSITUOKUSI SLIUBAVOTIS KAIP IR NEBEGALIU ,BAT TAAIP NORETUSI TA PROGA IR TA SVENTA REIKALIUKA ATLIKTI...
O gal kas zinote gera fotografa,ne fotoatelje! tiesiog fotografa noretusi kad taip prigaudytu vaizdeliu....
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2008 07 30, 15:31)
Kadangi krikštyjomės Jurgio bažnyčioj, tai galiu pasakyt, ar mums čia taip "pasisekė" ar kaip, bet krikštyjosi 9 vaikai  doh.gif Buvo balaganas.


O vat reikejo ne sestadieni krikstyt mirksiukas.gif

QUOTE(HenriLuk @ 2008 07 30, 17:27)
O sakykit,nu geda nors krikstijau dukra ,bet nebepamenu....Ar galima penktadieni krikstyti ar tik sestadieniais? blush2.gif


As skambinau i Jurgio baznycia, tai man taip pasake: "siaip pas mus (baznycioj) kriksto diena yra sestadienis, bet galima kristyt kokia tik norit diena". Todel mes ir nekrikstysim sestadieni, nes nenorim balagane dalyvaut biggrin.gif


Ir siaip, as tokia pasimetus ir tinginti, ka nors organizuot, kad net galvoju krikstynas kitiems metams atidet... Nieko dar net organizuot nepradejau, o laiko tik apie dvi savaites iki pageidaujamos datos, nors baznycioj dar irgi nieko nerezervavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 08 04, 08:08)
O vat reikejo ne sestadieni krikstyt mirksiukas.gif
As skambinau i Jurgio baznycia, tai man taip pasake: "siaip pas mus (baznycioj) kriksto diena yra sestadienis, bet galima kristyt kokia tik norit diena". Todel mes ir nekrikstysim sestadieni, nes nenorim balagane dalyvaut biggrin.gif
Ir siaip, as tokia pasimetus ir tinginti, ka nors organizuot, kad net galvoju krikstynas kitiems metams atidet... Nieko dar net organizuot nepradejau, o laiko tik apie dvi savaites iki pageidaujamos datos, nors baznycioj dar irgi nieko nerezervavom biggrin.gif

mes ne šiauliškiai, tad tik šeštadienį tegalėjom ax.gif norėjom savo gimtinėje krikštyti, o dar mes abu su MB ten pat esam krikštyti wub.gif
Atsakyti
Tiesa, mes dar viena dilema sprendziam. Nu nerandam tinkamu krikstateviu. Kazkaip is draugu nesinori rinktis, o is gimines irgi nelabai yra ka pasirinkt. Ar gali mano krikstatevis krikstyt ir mano vaika? Man tai vienintele priimtina kandidatura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2008 07 31, 15:06)
Lauksiu issamios informacijos nuo A iki Z, apie baznycia,kokia ten aplinka,kelinta valanda krikstas paskirtas,apie grafaites uzeiga,kiek atsieina vienam zmogui... mirksiukas.gif
IR DAR KAIP MANOTE AR TOJE BAZNYTELEJE MAN PAVYKTU SUSITARTI TARKIM,KAD KUNIGAS PALAIMINTU MUS SU VYRU IR MUSU SUTUOKTUVIU ZIEDELIUS blush2.gif KADANGI ISSITUOKUSI SLIUBAVOTIS KAIP IR NEBEGALIU ,BAT TAAIP NORETUSI TA PROGA IR TA SVENTA REIKALIUKA ATLIKTI...
O gal kas zinote gera fotografa,ne fotoatelje! tiesiog fotografa noretusi kad taip prigaudytu vaizdeliu....



butinai parasysiu....nes nebedaug beliko iki sventes smile.gif
Atsakyti
Mes pakrikštijom Jurgio bažnyčioj liepos 12d. Buvo 9 vaikai. Nepasakyčiau, kad buvo balaganas. Viskas normaliai, gražiai. Žinoma, geriau kai vienas vaikas krikštyjamas, bet jei pats kunigas paskiria valandą, tai reikia suprast, kad bus daugiau vakų. Verkė tik viena mergaitė. Visi kiti vaikai gražiai atbuvo. Paaukojom 50lt. Po bažnyčios nuvažiavom į kryžių kalną, palikome kryžių už krikštadukrą. O paskui švęsti važiavome į Plūgo brolius link joniškio. Aplinka labai graži, didžiulis parkas, yra 3 gyvos meškos, supynės ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Mes dukrytę krikštijom šį šeštadienį,rugpjūčio 16,tai krikštijo 14 vaikų doh.gif .Jurgio bažnyčioje,tai tikrai balaganas buvo.Viskas būtų buvę drinks_cheers.gif ,bet vienas vaikutis pracypė visą laiką nesavo balsu verysad.gif ,mamytė niekaip nesugebėjo net nuraminti.Kad būčiau žinojus,kad šeštadienį geriau nekrikštyti,bet juk nieko nebepadarysi 4u.gif
Atsakyti
Mes krikštijome dvi mergaites rugsėjo 13 d. Meškuičių bažnyčioje. Buvo labai gražu. Ceremonija tęsėsi 1 val. Kunigas labai gražiai kalbėjo, niekas niekur neskubėjo. Esame labai patenkinti. Graži buvo šventė.
Atsakyti
sveiki

o mes krikstijome kaip ir zadejome Kairiu baznyteleje thumbup.gif ...labai graziai papuosta buvo....kunigelis labai fainiai pabendravo su maziuku wub.gif ...neverke net mano bailiukas smile.gif
o pati vakariene buvo grafaites kavineja ginkunuose....tai ramiai pasedejo ...vaikiukams buvo erdves kur palakstyti thumbup.gif
svente buvo fantastiska ,tokios kokiso ir norejau wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat krikstijom Kairiu baznycioje, man labai patiko apeigos. Kunigas labai graziai bendravo su sveciais, graziai ir maloniai bendravo ir su krikstijamaja. O svente vyko Vejunes kavineje, ten taip pat saunu, jauki aplinka, meniu saunus, labai skanu net vaikai sukirto savo kotletukus be vargo. Esam patenkiti svente
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gavosi taip kad uz savaites gryzta mano dukrytes busimi kriksto teveliai is uzsienio, todel butinai turim pasikrikstyt smile.gif Gal galit pasakyt ,nes nieko neismanau blush2.gif , ar reikia pinigiukus aukot uzsakant krikstynu data, ar tik pakrikstijus vaika ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita81: 18 rugsėjo 2008 - 15:28
mes aukojom .kai pakrikstijo vaikeli ax.gif
taip darem ,kai ir dukryte krikstijom,taip ir dabar mirksiukas.gif
Atsakyti