Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 21:49)
aš tik žinau kur neičiau  blush2.gif
Gražinos fotostudija,Stop kadras,Santuokų rūmai blush2.gif

Gražina išsidirbinėja iš klientų,Stop kadre kainos kosminės o žiūri iš aukšto į tave ir dar ne visus priima,o santuokų rūmuose jau atgyvena,fonai tie patys per tą patį,sustato taip dirbtinai šypsotis liepia,tai tokios ir nuotraukos dirbtinos gaunas  ax.gif


Na mes keliausim i Stop Kadra 4u.gif Nepigu,bet ju darbas patenkina mano lukescius thumbup.gif Fotografavomes ten per savo vestuves,tai esu be galo patenkinta,visos nuotraukytes thumbup.gif Labai tikiuosi,kad ir si karta nenusivilsime.
Pasipasakokit kur kitos mamytes ruosiates atvesti krikstynas?
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2008 04 05, 20:54)
Na mes keliausim i Stop Kadra  4u.gif  Nepigu,bet ju darbas patenkina mano lukescius  thumbup.gif  Fotografavomes ten per savo vestuves,tai esu be galo patenkinta,visos nuotraukytes  thumbup.gif  Labai tikiuosi,kad ir si karta nenusivilsime.
Pasipasakokit kur kitos mamytes ruosiates atvesti krikstynas?

Sventeme Grafaites svetaineje.
Atsakyti
As galvoju apie 'Grafaites svetaine'.Ar skanus maistas?Kiek kainavo zmogui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 04 06, 16:33)
As galvoju apie 'Grafaites svetaine'.Ar skanus maistas?Kiek kainavo zmogui. g.gif

Zmogui net nezinau g.gif Sakemes is meniu, kas patiko.Tik apsisoveme su ledais, kadangi neperspejo, kad ju tik saukstelis salia keksiuko ir jie pagaminti su paprikomis, o uzsakynejau tai vaikams doh.gif Musu buvo 14 zmoniu neskaitant mazojo, tai sumokejome 900Lt (su gerimais ir maistu) gerenciu buvo mazai lotuliukas.gif
Dave mums tokia atskira salyte, tai niekas nelindo i akis lotuliukas.gif
Nepatiko, kad skuba su maistu, tik prisedome prie saltu, jau padavejos klausia ar nesti karstus.
Norejome "Puseleje", bet ten atskiros patalpos nera, viskas bendrai, tik stalus sustumia.
Atsakyti
Aš tai irgi į stp kadrą neičiau. Vien nuėjus susitarti pradeda savo reikalavimus vardinti: moteriškės būtinai su makiažais, rūbai vos ne vienos spalvos visų, kad nuotraukos gražesnės būtų, ir dar kreivai į tave žiūri, jei esi, atseit, be fantazijos... Nuotraukos tokios saldžios ir dirbtinės... man, asmeniškai, gražu natūralumas, o ne saldaininis rožinis puošnumas...
Atsakyti
QUOTE(ulencija @ 2008 04 06, 20:35)
Aš tai irgi į stp kadrą neičiau. Vien nuėjus susitarti pradeda savo reikalavimus vardinti: moteriškės būtinai su makiažais, rūbai vos ne vienos spalvos visų, kad nuotraukos gražesnės būtų, ir dar kreivai į tave žiūri, jei esi, atseit, be fantazijos... Nuotraukos tokios saldžios ir dirbtinės... man, asmeniškai, gražu natūralumas, o ne saldaininis rožinis puošnumas...


Na mums taip pat buvo pasiulyta,kad pvz.krikstynoms l.grazu kai visi dera ir rengiasi sviesiai.Taciau pasiulyta buvo mandagiai,bet niekas nesake,kad privalome taip rengtis.Si mintis mums l.patiko,nes norime nuotraukytese graziai ir siuolaikiskai atrodyti. Nematau as cia dideles bedos,kas nori tas taip daro,juk neisvys lauk uz tai,kad ne taip apsirengete lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas rekomenduotu gera fotografa Siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2006 05 18, 18:50)
jūs neisivaizduokite,kad esate tokie gražūs tai mes jus tokius padarėme.

lotuliukas.gif kukliau jau nebepasakysi
atrodo, gnomus fotkino doh.gif
QUOTE(ligiukss @ 2007 07 29, 13:08)
o kur yra tas salonas?

šalia šiaulių kolegijos
Atsakyti
Mano mažojo krikštynos bus Šiauliuose liepos 12 dieną, švęsime Viržijoje, kadangi pas mus svečių bus nemažai, tad teko nuomotis kaip priklauso biggrin.gif Kvietimuose visiems parašiau, kad turėtų su savim ar ant savęs kažką mėlyno biggrin.gif tai dabar visi turi gražaus užsiėmimo, galvot biggrin.gif Krikštysim Jurgio bažnyčioje 12 val. Gal dar kas krikštysis tuopat metu ? biggrin.gif Apie foto studiją šalia kolegijos geriau patylėsiu, tokios arogantiškos būtybės niekada nesu mačius, toks jausmas, kad ji save labai kelia į aukštumas, bet čia mano nuomonė.
Atsakyti
toks įspūdis, kad Šiauliuose salonai keli ir tiek patys nosim dangų bado doh.gif
belieka samdytis fotografus, kurie verti pinigų, kurių prašo, bent foto gauni kokį šimtuką, o ne 5 foto už 100 lt biggrin.gif
Atsakyti
siaip 5 foto uz 100 litu siauliuose pigu, cia 3 foto kainuoja ne maziau 200 litu lotuliukas.gif
Atsakyti
Fotografas dar yra Viktoras, jei neklystu, iš maniežo patalpų išsikraustęs į nuosavą namą Spindulio gatvėje. Buvau nuėjusi dėl paprastų nuotraukų, tai labai jau gyrėsi savo galimybėmis. kažin kiek tame tiesos g.gif . Gal kas fotografavotės ten, kaip nuotraukos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 03 liepos 2008 - 00:37