Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 11:48)
bandysim katedroje tartis,ten krištijome sūnelį,dabar norim ir dukrytę ten pat pakrištyt,gal pavyks susitarti netgi su tuo pačiu kunugėliu wub.gif
Tai va,kad kavinės neturi ką pasiūlyt,apart to,kad gali iškviesti kažką vaikams,a la herojų,bet norint,kad tas herojus užimtų vaikus visą vakrą-tai gerokai daug kainuoja verysad.gif o ir neaišku kaip vaikams jis patiktų,ar patiktų,o gal būtų neįdomus ir bereikalo pakviestas  verysad.gif tuo labiau,kad vaikai bus įvairaus amžiaus,nuo metukų iki aštuonių metų rolleyes.gif
Tai man kol kas priimtiniausia "Pušelė" būtų,ten yra supynių,atokiau nuo didelio eismo,tik dar nežinau ar priims ir ar bus laisva ten g.gif  O krikštyt norim rugpjūčio arba 9d arba 16d didelio skirtumo mums nėra,kada suderinsim bažnyčią ir vietą,tada ir krikštysim thumbup.gif



Mes irgi ruosiames katedroje,ten tuokiames,tai ji man tokia sventiska.Tik man nepatinka,kad gali ne viena vaikeli tuo paciu metu krikstyti.Nesu savanaude,tiesiog butu maloniau,jei vieni stovetume tokia ypatinga diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2008 04 05, 15:37)
Mes irgi ruosiames katedroje,ten tuokiames,tai ji man tokia sventiska.Tik man nepatinka,kad gali ne viena vaikeli tuo paciu metu krikstyti.Nesu savanaude,tiesiog butu maloniau,jei vieni stovetume tokia ypatinga diena  4u.gif

Kai krikstyjome katedroje suneli, tai buvome vieni.Priklauso nuo laiko, jei veliau krikstyji vakarop tai gali buti keli vaikai.O, rytais laiko is vis neturejo vasaros metu, kadangi viskas uzsakyta vestuvems.
Atsakyti
mes kai pirmajį krikštijom,tai buvo rugpjūčio mėnuo,ir buvo puse septynių vakaro,tai buvom vieni patys,nu bet gal dėl to dar,kad tuo pačiu ir šliūbą ėmėm bažnyčioj wub.gif wub.gif
Tai dabr irgi norėčiau kad būtume vieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 18:08)
mes kai pirmajį krikštijom,tai buvo rugpjūčio mėnuo,ir buvo puse septynių vakaro,tai buvom vieni patys,nu bet gal dėl to dar,kad tuo pačiu ir šliūbą ėmėm bažnyčioj  wub.gif  wub.gif
Tai dabr irgi norėčiau kad būtume vieni ax.gif

Krikstyjom 17val. kaip rasiau buvome vieni, po musu mergaite atveze krikstyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 04 05, 19:20)
Krikstyjom 17val. kaip rasiau buvome vieni, po musu mergaite atveze krikstyti. mirksiukas.gif

na po mūsų irgi dar atvežė krikštyt vaikiuką 19val thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas.Ir man aktuali tema,bet as norejau paklausti del foto studiju kokiu nors.?Kazi kur graziausiai fotkina,gal ir kainas zinote? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 04 05, 20:28)
Labas.Ir man aktuali tema,bet as norejau paklausti del foto studiju kokiu nors.?Kazi kur graziausiai fotkina,gal ir kainas zinote? biggrin.gif

aš tik žinau kur neičiau blush2.gif
Gražinos fotostudija,Stop kadras,Santuokų rūmai blush2.gif

Gražina išsidirbinėja iš klientų,Stop kadre kainos kosminės o žiūri iš aukšto į tave ir dar ne visus priima,o santuokų rūmuose jau atgyvena,fonai tie patys per tą patį,sustato taip dirbtinai šypsotis liepia,tai tokios ir nuotraukos dirbtinos gaunas ax.gif
Atsakyti
nu tai visai prastai doh.gif .Tai kas tada lieka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 04 05, 20:52)
nu tai visai prastai      doh.gif .Tai kas tada lieka? g.gif

nžn,mes tai samdysim fotografą,kuris fotografuos nuo pasiruošimo namie iki puse pirmos nakties,važiuosim ir į gamtą pasifotkint,ir paredaguos nuotraukas su Photshopu,nes man tos studijinės jau atsibodusios nuotraukos,manau gamtoje galima padaryti daug gražesnes foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 19:56)
nžn,mes tai samdysim fotografą,kuris fotografuos nuo pasiruošimo namie iki puse pirmos nakties,važiuosim ir į gamtą pasifotkint,ir paredaguos nuotraukas su Photshopu,nes man tos studijinės jau atsibodusios nuotraukos,manau gamtoje galima padaryti daug gražesnes foto  ax.gif

Pritariu thumbup.gif O,del issidirbinejimu ne is vienu esu girdejusi.Man "grazinoje" patare isireminti 50Lt, vietoj nuotraukos. Kadangi norejau maziau ivairiu kadru, nei jie kad siule. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 04 05, 21:02)
Pritariu thumbup.gif O,del issidirbinejimu ne is vienu esu girdejusi.Man "grazinoje" patare isireminti 50Lt, vietoj nuotraukos. Kadangi norejau maziau ivairiu kadru, nei jie kad siule. mad.gif

blink.gif blink.gif eik tu sau doh.gif
aš tai net nėjau ten,užteko draugų pasakojimų schmoll.gif
o fotografas mums kainuos 400lt,bet užtat nuotraukų kiek bus thumbup.gif thumbup.gif
o ten už tris nuotraukas sumokėt 50lt tai man per daug jau yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2008 04 05, 20:06)
blink.gif  blink.gif eik tu sau doh.gif
aš tai net nėjau ten,užteko draugų pasakojimų schmoll.gif
o fotografas mums kainuos 400lt,bet užtat nuotraukų kiek bus  thumbup.gif  thumbup.gif
o ten už tris nuotraukas sumokėt 50lt tai man per daug jau yra  blush2.gif

Tame esme ir yra, kad nepigu.Plius visi nori isiamzinti, tai nenorejau moketi uz kitus.Pakankamai ir taip islaidu buvo.Mus fotografavo giminaitis, jis toks prie meno, tai prisiminimui uztenka nuotrauku ir niekas nesiule isireminti "lituku" lotuliukas.gif
Atsakyti