Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(timi @ 2010 07 30, 12:27)
Dauguma jau uzimti doh.gif paskaitinekit visa temute mamytes buvo idejusios ivairiu fotografu kontaktu  mirksiukas.gif

Sekmes paieskose mirksiukas.gif

Cia vienos fotografes puslapis http://photodaivakiele.blogspot.com/

O as turiu toki kvaila klausima, ar kas krikstijot naujoj baznycioj pietiniame raj.?gal galit man tundrai pasakyt kur ten reikia eit susitart del krikstynu? blush2.gif  blush2.gif


kita savaitgali mes krikstysim ten mano mazaja puseseryte smile.gif kiek zinau mama ejo pas kuniga sneketis, ten iejus i baznytele yra klebonija, arba patogiausia gal po kokiu misiu prieiti ir pakalbeti su kunigu smile.gif
Atsakyti
tai gal kuri zinot kur skanius baravykus kepa?
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 08 01, 13:31)
kita savaitgali mes krikstysim ten mano mazaja puseseryte  smile.gif  kiek zinau mama ejo pas kuniga sneketis, ten iejus i baznytele yra klebonija, arba patogiausia gal po kokiu misiu prieiti ir pakalbeti su kunigu  smile.gif

buvau siand nuejus i rastine reikejo eit ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas jau ieskojote/ domejotes/ radote ar tiesiog zinote is patirties kur galima atsvesti krikstynas? Namuose nesinori daryti eilini baliu.... Ieskome kur grazi rami aplinka ir kad kaina akiu nebadytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2010 08 09, 20:23)
Sveikos. Gal kas jau ieskojote/ domejotes/ radote ar tiesiog zinote is patirties kur galima atsvesti krikstynas? Namuose nesinori daryti eilini baliu.... Ieskome kur grazi rami aplinka ir kad kaina akiu nebadytu 4u.gif

mes tai darysime smaku smake - viskas priklauso nuo to ka uzsisakysi. turi skambintis ir klaustis. mums ten labai patinka, ramu, jauku, graziai viska sutvarko, papuosia, o visu svarb, yra vaikiskos maitinimo kedutes, kur kitur niekur nera. ir maistas ten jega. yra ju internetinis adresas su visomis kainomis, gali pasiskaiciuoti. www.smakas.lt
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2010 08 09, 19:23)
Sveikos. Gal kas jau ieskojote/ domejotes/ radote ar tiesiog zinote is patirties kur galima atsvesti krikstynas? Namuose nesinori daryti eilini baliu.... Ieskome kur grazi rami aplinka ir kad kaina akiu nebadytu 4u.gif

teko švęsti krikštynas Grafaitės svetainėje Ginkūnuose, tai tikrai ten neblogai, jei žmonių nedaug. Ten atskira salytė sedėt prie stalo, atskira šokiams, saldžiam stalui thumbup.gif

Mum patiko tada mirksiukas.gif bet buvom ten beveik prieš porą metų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 08 01, 13:31)
kita savaitgali mes krikstysim ten mano mazaja puseseryte  smile.gif  kiek zinau mama ejo pas kuniga sneketis, ten iejus i baznytele yra klebonija, arba patogiausia gal po kokiu misiu prieiti ir pakalbeti su kunigu  smile.gif



QUOTE(timi @ 2010 08 03, 19:13)
buvau siand nuejus i rastine reikejo eit  ax.gif


Aš šnd ten buvau nėjusi, bet kunigas labai šykšiai pasakė kas ir kaip: "pusvalandis vienam - prašom turėti gimimo liūdijimą- neturite? - neregistruojam, ateikite su gimimo liūdijimu ir vokeliu, nes tas pusvalandis brangiai kainuoja" blink.gif Aš vos iš klumpių neiškritau blink.gif
Nu tiek to - man ten gražu,jauku tai db galvoju kieno čia pasiklausti kiek tas pusvalandis kainuoja biggrin.gif
(Savo nuomonę apie naują verslo rūšį "kunigystė" pasilaikysiu sau... blush2.gif, ai nepasilaikysiu - bent kainoraštį pakabintų, tada žinočiau kiek tikėjimas kainuoja ax.gif )
Auksiuke ir timi - kaip jums praėjo šventė? Jeigu nenorite čia, gal į až galima - ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Sakykit,kai taretes su pietinio baznycios kunigu del krikst,ar ilgai reikia laukti datos?ar galima pvz.uz savaites susitarti?Ir ar visom tas kunigas buvo toks nemielas?Nes kaip cia mamyte papasakojo tai man atsoktu,bet koks noras pas ji krikstyti.
Atsakyti
QUOTE(Angele69 @ 2010 08 31, 10:07)
Sveikos mamytes.Sakykit,kai taretes su pietinio baznycios kunigu del krikst,ar ilgai reikia laukti datos?ar galima pvz.uz savaites susitarti?Ir ar visom tas kunigas buvo toks nemielas?Nes kaip cia mamyte papasakojo tai man atsoktu,bet koks noras pas ji krikstyti.


Angele, manau ten ne vienas kunigas yra, tai gal ne tas pats butu 4u.gif man pati baznycia labai jauki, maloni, patiko, kad vienam vaikui skiria pusvalandi, nekrikstyja desimt vienu metu. Manau, kad vieta gautumete, kad ir rytoj jeigu ji neuzimta mirksiukas.gif Nes jis tokia knyga turejo - joje surasyta buvo kada laisva, kada uzimta . Manau pabandykite pati - savo nuomone turesite mirksiukas.gif
O del mokejimo - savaime suprantama, kad aukosime, nemanau, kad grazu kunigo vietoje taip sakyti, bet cia mano asmenine nuomone - mano nuomone kunigai turetu krikstyti ir dykai, jeigu zomgus negali susimoketi. Jie turi teikti tikejimo apeigas, o ne apmokamus renginius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 31 rugpjūčio 2010 - 14:37
Tai ir as pagalvojau,kad gal nepapulsime butent ant sito kunigo,nes norisi jaukios ceremonijos.odel mokejimo tai savaime suprantama,kad uz dyka niekas nieko nedaro.
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2010 07 22, 16:48)
Naujojoi baznycioi taip pat puse lupu pasako ''koks avansas'' o jau paskui kiek duoti matyt irgi pasakys . biggrin.gif


Mes krikstijom naujojoj baznycioj, na, zinokit, niekas nieko visai nesake, jokios sumos neminejo, teko bendrauti su 2 kunigais - pas viena uzsirasem, aptarem smulkmenas, na, o kitas pati kriksta suteike. Labai mums patiko, toks zmoniskas, bendraujantis kunigas buvo:) Davem 200.
Papildyta:
QUOTE(korisda @ 2010 07 28, 11:16)
1.gal zinote kur butu galima siauliuose pigokai nusipirkti kaspinu masinos puosimui.
2.reiketu skaniu grybuku, voveraiciu, riesuteliu - gal zinote kas skanius kepa.
3. kur butu galima issiuvineti ranksluosti?


Kaspinugausite bet kokioje geliu parduotuveje - susitarus su floristemis, gana pigiai padaro. Pameginkit pasiteirauti iki - tie prie dvaro, tiek Gardino g.
Del grybuku pasuoju smile.gif Na, o ranksluoscius siuvineja Urte - greitai, pigiai ir graziai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(timi @ 2010 07 30, 12:27)
Dauguma jau uzimti doh.gif paskaitinekit visa temute mamytes buvo idejusios ivairiu fotografu kontaktu  mirksiukas.gif

Sekmes paieskose mirksiukas.gif

Cia vienos fotografes puslapis http://photodaivakiele.blogspot.com/

O as turiu toki kvaila klausima, ar kas krikstijot naujoj baznycioj pietiniame raj.?gal galit man tundrai pasakyt kur ten reikia eit susitart del krikstynu? blush2.gif  blush2.gif


Mes krikstijom pietiniam. Tai radom kuniga uz baznycios esanciame pastate, ten rastine yra. Arba pacioj baznycioj ieskokite smile.gif Beje, ir telefonu galit pasiskambinti.
Papildyta:
QUOTE(Anafora @ 2010 08 29, 15:48)
Aš šnd ten buvau nėjusi, bet kunigas labai šykšiai pasakė kas ir kaip: "pusvalandis vienam - prašom turėti gimimo liūdijimą- neturite? - neregistruojam, ateikite su gimimo liūdijimu ir vokeliu, nes tas pusvalandis brangiai kainuoja"  blink.gif Aš vos iš klumpių neiškritau  blink.gif
Nu tiek to - man ten gražu,jauku tai db galvoju kieno čia pasiklausti kiek tas pusvalandis kainuoja biggrin.gif
(Savo nuomonę apie naują verslo rūšį "kunigystė" pasilaikysiu sau...  blush2.gif, ai nepasilaikysiu - bent kainoraštį pakabintų, tada žinočiau kiek tikėjimas kainuoja  ax.gif )
Auksiuke ir timi - kaip jums praėjo šventė? Jeigu nenorite čia, gal į až galima - ačiū!  4u.gif


Oje, cia tai gerai...Matyt, tikrai tam pietiniam yra koks monstras kunigas smile.gif Na, zinokit, mano patirtis - tik gera. Su 2 kunigais bendravom, atejom be liudijimo - uzrase viska, net del vieno is kriksto tevu abejojom , paliko tuscia vieta, sako, uzrasysim veliau - didelio cia daikto...Ir jokiu uzuominu apie vokelius, mokejimus ir t.t.
Atsakyti
merginos, jei netingite pavaziuokite iki Kurtuvenu - labai malonus kunigas. sena baznytele ir nuostabi gamta cia pat. o jei norite originaliu krikstynu vaisiu - galite ir ten pat kavineje atsvesti su skaaaniu kumpiu.
Atsakyti