Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

jei kam įdomu tai kryžių kalno bažnyčioje krikštynos negalimos, kadangi jie ne parapijos bažnyčia - kątik skambinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waniliuke @ 2010 06 08, 21:07)
Sveikos Mamos smile.gif Mes taipat zadam krikstyti savo suneli,tai dabar susnis klausimu,del krikstynu iskilo... smile.gif Gal kas zino ar gali krikstiti vaikiuka tik viena kriksto mama?, nes kandidatu i kriksto tevus kolkas nera,o norisi sunu jau pakrikstiti,visdelto jau 1.5men.

tai kriksto teveliu gali buti belekas smile.gif ir brolis ir dede ir net jusu teveliai - vaikeliui seneliai... nzn siaip man atrodo turetu but abu smile.gif kaip bus be kriksto tevelio smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
gal zinot, kur skanius torciukus kepa?
Atsakyti
QUOTE(jurbil @ 2010 06 28, 11:58)
Na va, ir as krikstysiu savo maza leliuka rugpjucio pradzioj. Nusprendziau daryt ale kaimiskas krikstynas Kurtuvenuose, labai ten man patiko.
Gal kur matet kur yra Siauliuose pirkt tikro vasko (tu geltonu) kriksto zvakiu? man tos baltos su butaforinem rozytem nelabai :/

pirkau tokią pas bitininkę Romą Mačienę..Švedės 53. Ginkūnuose..
Atsakyti
QUOTE(korisda @ 2010 07 08, 13:07)
sveikos mamytes,
gal zinot, kur skanius torciukus kepa?

Skanus tortai yra kursenuose, prie norfos centre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 13 rugpjūčio 2010 - 12:49
QUOTE(Oppa Aciu @ 2010 07 08, 22:49)
pirkau tokią pas bitininkę Romą Mačienę..Švedės 53. Ginkūnuose..

o kiek kainavo tokia zvake?
Atsakyti
nepamenu tiksliai..apie 4-5 lt..
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti muzikantus krikstynoms Siauliuose? In anskto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Oppa Aciu @ 2010 07 09, 18:12)
nepamenu tiksliai..apie 4-5 lt..

Sveikos merginos, gal galite fotografa krikstynoms rekomenduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida_J @ 2010 07 11, 22:40)
Sveikos merginos, gal galite fotografa krikstynoms rekomenduoti biggrin.gif

Ziurint kada reikia, nes as tai suvargau kol laisva musu dienai radau - visi jie uzimti, ypac jei krikstynos sestadieni...
Papildyta:
QUOTE(monpal @ 2010 07 07, 15:56)
tai kriksto teveliu gali buti belekas smile.gif ir brolis ir dede ir net jusu teveliai - vaikeliui seneliai... nzn siaip man atrodo turetu but abu smile.gif kaip bus be kriksto tevelio smile.gif


As tai pilnai suprantu mamyte, kuri neranda kriksto tevelio... As ir bet ko nenorejau, kaip sakant, kad del vaizdo tik butu, tai galvojom, kad ir liksim tik su kriksto mama, na, bet jau radom smile.gif man ir priimtiniau, kai abu buna.
Atsakyti
gal,kas jau krikstyjot katedroje?jai taip,gal galit pasakyt kiek aukojot?ar ten stafkes yra? 4u.gif
Atsakyti
sveiki ,
na mes savo atzala pakrikstyjom liepos 10d , jurgio baznycioj , labai fainas kunigelis , mokantis bendrauti su vaikais ir tevais , ir pajuokavo pasmaikstavo nu vienu zodziu super , niekur neskubejo palengva issake kalba , viskas buvo saunu thumbup.gif
kriksto mama sake aukojo ivariai kas 20,50,100lt
mes asmeniskai 100 davem
Papildyta:
QUOTE(almituke_ @ 2010 07 14, 17:11)
gal,kas jau krikstyjot katedroje?jai taip,gal galit pasakyt kiek aukojot?ar ten stafkes yra? 4u.gif

kiek girdejau jie kainas puse lupu jau kaip ir nusako ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi222: 21 liepos 2010 - 11:56