Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(kristi222 @ 2010 06 01, 16:13)
JULIJOS VYRAS MUSU VESTUVES  PAVEIKLSAVO  GRAZIOS FOTO wub.gif    thumbup.gif
Papildyta:
kur galima  rasti pirkti sidabrini sauksteli  krikstynoms? ar jis nejoduoja tarkim jei su maistu saveikaus?

Sauksteli esu maciusi akropolyje juvelyrinese, pirmame aukste wink.gif
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2010 06 01, 21:58)
Sauksteli esu maciusi akropolyje juvelyrinese, pirmame aukste wink.gif

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi222: 02 birželio 2010 - 14:22
Sveiki. Dėl fotografių, tai kas žinote gal galėtumėte ir sukelti nuorodas, kurios dirba Šiauliuose. Nes ir mums reikia, o kai pasiteiraujame jau būna užimta.
Atsakyti
Žinau vyra fotografą www.tamasas.lt
Atsakyti
Sveikos Mamos smile.gif Mes taipat zadam krikstyti savo suneli,tai dabar susnis klausimu,del krikstynu iskilo... smile.gif Gal kas zino ar gali krikstiti vaikiuka tik viena kriksto mama?, nes kandidatu i kriksto tevus kolkas nera,o norisi sunu jau pakrikstiti,visdelto jau 1.5men.
Atsakyti
QUOTE(waniliuke @ 2010 06 08, 21:07)
Sveikos Mamos smile.gif Mes taipat zadam krikstyti savo suneli,tai dabar susnis klausimu,del krikstynu iskilo... smile.gif Gal kas zino ar gali krikstiti vaikiuka tik viena kriksto mama?, nes kandidatu i kriksto tevus kolkas nera,o norisi sunu jau pakrikstiti,visdelto jau 1.5men.

Tikrai gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 06 08, 21:39)
Tikrai gali 4u.gif

Siverija gal pas pacia kartais buvo tik vienas is kriksto tevu? ar nesikabineja baznycia prie to?
Atsakyti
QUOTE(waniliuke @ 2010 06 09, 15:03)
Siverija gal pas pacia kartais buvo tik vienas is kriksto tevu? ar nesikabineja baznycia prie to?

ne, pas mus buvo abu blush2.gif Bet mano drauge krikštijo mergaitę ir buvo tik ji, krikšto mama, be krikšto tėčio 4u.gif Na, manau, iš anksto reikįtų aptarti šitą su kunigu, kai dėl datos tarsitės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 06 09, 15:21)
ne, pas mus buvo abu blush2.gif Bet mano drauge krikštijo mergaitę ir buvo tik ji, krikšto mama, be krikšto tėčio 4u.gif Na, manau, iš anksto reikįtų aptarti šitą su kunigu, kai dėl datos tarsitės blush2.gif

Aciuuuu 4u.gif uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Tikrai gali - pries pora dienu buvom pas kuniga, kaip tik ta tema kalbejome, nes ir mums kyla gresme, kad galim likti be kriksto tevo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivisu @ 2010 06 10, 20:51)
Tikrai gali - pries pora dienu buvom pas kuniga, kaip tik ta tema kalbejome, nes ir mums kyla gresme, kad galim likti be kriksto tevo sad.gif


nu jus mane pradziuginot 4u.gif ,jau galvojau viskas doh.gif ,nes kriksto tevo niekur nerandam seimoj vien bobos biggrin.gif ,o bet ko imti nesinori blush2.gif bent iseiti turesim,bus tik kriksto mama smile.gif
Atsakyti
Na va, ir as krikstysiu savo maza leliuka rugpjucio pradzioj. Nusprendziau daryt ale kaimiskas krikstynas Kurtuvenuose, labai ten man patiko.
Gal kur matet kur yra Siauliuose pirkt tikro vasko (tu geltonu) kriksto zvakiu? man tos baltos su butaforinem rozytem nelabai :/
Atsakyti