Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(almituke_ @ 2010 04 27, 11:36)
Mes ir svajojom ten sia vasara krikstyti,ir nuvaziavom pakalbet su vienuoliu tai sake neturi jie sios teises verysad.gif

supratau kaip gaila , verysad.gif
tada krikstysim jurgio baznycioj , kazkaip katedra man nelabai ten kaip konvejeris viskas kad tik greiciau ir lupikautojai unsure.gif
Atsakyti
O toje naujoje, pietiniame esancioje baznycioje, niekam neteko dar krikstyti?
Papildyta:
Mergaites, vel klausiu - ar niekam nieko neteko svesti vietoje, vaziuojant link Voveriskiu? Ten sale su miegamomis vietomis, namelio seimininke Dalia? Labai labai laukciau atsiliepimu... dar jei vadinasi Pas Shepa - internete radau, arba Pas Dalia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivisu: 28 balandžio 2010 - 15:56
gal zinot kiek,katedroj praso uz krikstynas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kazkas klause apie zvakes. Labai graziu maciau ir pati nusipirkau naujojo dvaro mugeje, mokejau 28 lt, buvo ir po 35, bet man jos labai grazios.
Atsakyti
gal kas krikstijote Kurtuvenu baznycioje? galvojame ten paziureti.. g.gif gal dar kas zino kokiu graziu baznyteliu aplink Siaulius?
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2010 05 06, 13:59)
gal zinot kiek,katedroj praso uz krikstynas 4u.gif

sveiki, pinigelius aukosit po pakrikstijimo smile.gif, tai jau kiek paduosit tiek tures uztekti smile.gif n adar priklauso ar vieni busit ar kaip po kelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 13 gegužės 2010 - 13:49
QUOTE(monpal @ 2010 05 10, 14:55)
sveiki, pinigelius aukosit po pakrikstijimo smile.gif, tai jau kiek paduosit tiek tures uztekti smile.gif n adar priklauso ar vieni busit ar kaip po kelis
Papildyta:



kad nelabai tas variantas, nes pietiniam bažnyčioj, tai iš karto kainą sako, ir viskas... man irgi smalsu kiek centre kainuotų...
Atsakyti
Katedroje kainos nesako, tiesiog po kriksto nueinate visi krikstateviai,kiek jusu ten bus, i kambareli ir padedate vokelyje,arba siaip be vokelio, aukoja kas kiek nori 4u.gif ir tada atiduoda pazymejima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute1980 @ 2010 05 13, 14:44)
kad nelabai tas variantas, nes pietiniam bažnyčioj, tai iš karto kainą sako, ir viskas... man irgi smalsu kiek centre kainuotų...



O kokia ta kaina? blush2.gif Pietiniame jums sako?
Papildyta:
QUOTE(saulyte111 @ 2010 05 13, 15:21)
Katedroje kainos nesako, tiesiog po kriksto nueinate visi krikstateviai,kiek jusu ten bus, i kambareli ir padedate vokelyje,arba siaip be vokelio, aukoja kas kiek nori 4u.gif ir tada atiduoda pazymejima  thumbup.gif



Yra buve ir kitaip, "paaukoji" tada, kai suraso visus duomenis ir pries ceremonija, o ne po.
Man atrodo, koks skirtumas kiek duosi, vistiek kazkiek duosi, o jei dar ir pasako suma, tai isvis gerai - susimoki ir valio.
Krikstynu, kaip ir vestuviu proga, jau 100, manau, maziausiai siais laikais... Jei leis mums baznycia pasipuosti, kaip norim, sakem, duosim 200 rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal galite pasidalinti patirtimi, kur perkate savo maziukams krikstynoms batukus?


 ! 
Skelbimams skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 gegužės 2010 - 22:01
QUOTE(daivisu @ 2010 05 13, 15:51)
O kokia ta kaina?  blush2.gif  Pietiniame jums sako?
Papildyta:
Yra buve ir kitaip, "paaukoji" tada, kai suraso visus duomenis ir pries ceremonija, o ne po.
Man atrodo, koks skirtumas kiek duosi, vistiek kazkiek duosi, o jei dar ir pasako suma, tai isvis gerai - susimoki ir valio.
Krikstynu, kaip ir vestuviu proga, jau 100, manau,  maziausiai siais laikais... Jei leis mums baznycia pasipuosti, kaip norim, sakem, duosim 200   rolleyes.gif


pietiniam - 100

o kaži kaip rengiat mergytes? mūsų panelei bus 2 metukai kai krikštysim, kad suknelę vilksiu tai faktas, tik galvoju ar būtinai ta suknelė turi būti balta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute1980: 18 gegužės 2010 - 13:15
QUOTE(saulute1980 @ 2010 05 18, 14:13)
pietiniam - 100

Dekui uz atsakyma wink.gif

o kaži kaip rengiat mergytes? mūsų panelei bus 2 metukai kai krikštysim, kad suknelę vilksiu tai faktas, tik galvoju ar būtinai ta suknelė turi būti balta?


Gal sviesi, nebutinai balta? g.gif
Pazistami krikstijo mergyte, tai apvilko rozine suknele, nu lyg niekas nieko nesake...
Atsakyti