Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

sveikos smile.gif esu cia naujoke. turiu dvynius, cia vasara norime krikstyti tai net nezinau kas kaip ir t.t. smile.gif prisiskaiciau cia jusu pokalbiu tai mazdaug jau numanau kazka smile.gif) norejau paklausti ar nedarote krikstynu laikrastuku?
Atsakyti
Gal dar galit rekomenduoti kas kokia kaimo turizmo sodyba,kur butu galima pasibuti su vaikuciu, kad jam butu uzsiemimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka_ @ 2010 01 05, 13:55)
sveikos smile.gif esu cia naujoke. turiu dvynius, cia vasara norime krikstyti tai net nezinau kas kaip ir t.t. smile.gif prisiskaiciau cia jusu pokalbiu tai mazdaug jau numanau kazka smile.gif) norejau paklausti ar nedarote krikstynu laikrastuku?

Labukas,
as ir savo dvynukus noresiu krikstyti ax.gif
bet planuoju vasara... dar daug laiko, bet pradedu po truputi ziurinetis ko noreciau. Kas galetumete patarti kokia sodyba ar viesbutuka , kad butu su miegamom vietom, koks tvenkinys ar kokia bala issimaudyti blush2.gif
Radau kelias tokias nieko.... gal kas buvote , ar yra atsiliepimu?
Uzvencio malunas
Sodyba "Penktas sezonas" Rėžaliai


O kaledas sventeme Verdabell doh.gif Daugiau niekada gyvenime. Ir viska sugadino seimininkas . Neskaitant jo ikyrumo - visa vakara prastovejo salia, bet 1:30 isvare namo, nes jis pavargo blink.gif (nors buvom sutare, kad jei buname ilgiau nei iki 24 val. uz valanda primokame ir busime kiek noresime), sako kurenau peciu, noriu miego, uzteks svesti ,vaziuokite namo doh.gif . Taip kad sugadino visa pabaiga, nors ir maistas ir papuosimai buvo geri verysad.gif
Atsakyti
Dar radau kaimo turizmo sodyba azuolu slenis ....
Na bet cia parasytos kainos doh.gif doh.gif doh.gif Dar siais krizes laikais imanoma tokiu prasyti wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 01 09, 20:33)
Dar radau kaimo turizmo sodyba azuolu slenis ....
Na bet cia parasytos kainos  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Dar siais krizes laikais imanoma tokiu prasyti  wacko.gif

yra dar gitanos sodyba arba miego klinika, buvau apziureti miego klinika tikrai labai graziai viskas padaryta ten,nu kai pagalvojau ten vasaros metu labai liuks butu nuotraukos.yra internetinis puslapis miego klinikos manrods yra ir kainynas
Papildyta:
aurorytte ka turi?ar darysi krikstynu laikrastuka?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka_ @ 2010 01 10, 11:25)
yra dar gitanos sodyba arba miego klinika, buvau apziureti miego klinika tikrai labai graziai viskas padaryta ten,nu kai pagalvojau ten vasaros metu labai liuks butu nuotraukos.yra internetinis puslapis miego klinikos manrods yra ir kainynas
Papildyta:
aurorytte ka turi?ar darysi krikstynu laikrastuka?smile.gif

Miego klinikoje daznai svesdavom, nebeidomu jau tongue.gif
O Gitanos sodyboje maciau tik 6 miegamos vietos sad.gif man mazai , ness nenoriu, kad paskui visi liktu pas mus miegoti, nes tada ir visa baliu namie daryti apsimoketu ax.gif ir laikrastuka ir kitus "pribombasus" darysiu biggrin.gif tik nezinau dar ar pati ar pas kokia nebrangininke mamyte.... ax.gif ziuresiu pagal kainas blush2.gif
Dabar kraunu i kompa informacija, o paskui pradesiu uzsakineti po truputi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes krikstynas planuojam balandzio 17d.
Gal galit pasidalint ispudziais apie Miego klinika. Paziurinejau ju puslapi, tai neuzmaciau, kad butu vaikam uzsiemimo g.gif
Ir dar domintu atsiliepimai apie Penkta sezona. Viskas tiktu, tik kazi kaip su vaikais? ar jiems bus ka veikt ten? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irme: 11 sausio 2010 - 11:13
mes tai vasarą su vaikais buvome Jakštaičiouse (prie šiaulių jūros) ten tokia "Kaimo sodyba" yra.Tai mums ten patiko: ir vaikams veiklos buvo, ir suaugusiems gražu ir malonu. Taip pat kainos gana padorios...
Atsakyti
Sveikos, kas planuoja krikstyti vaikiuka Siauliu mieste.Noreciau parekomenduoti Kuziu Sv.Mergeles Marijos Gimimo baznytele.Mums patiko ir svarbiausia kad neperpildyta vaiku,tevu kaip mieste ir jauku ir ramu ir individualu. thumbup.gif
Atsakyti
Va pagaliau issirinkom vieta, kur po krikstynu pasibuti thumbup.gif Apziurejom Jakstaicius, 5sezona, miego klinika, misko vingi, bet labiausiai patiko ir tiko Sedula thumbup.gif Ir aplinka, ir komfortas, ir kaina normali mirksiukas.gif Liko tik pasiskambint vadybininkei ir susitart. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2010 01 11, 10:54)
Mes krikstynas planuojam balandzio 17d.
Gal galit pasidalint ispudziais apie Miego klinika. Paziurinejau ju puslapi, tai neuzmaciau, kad butu vaikam uzsiemimo  g.gif
Ir dar domintu atsiliepimai apie Penkta sezona. Viskas tiktu, tik kazi kaip su vaikais? ar jiems bus ka veikt ten? g.gif

Na man Miego klinikoje patinka bigsmile.gif Bet Penktam sezone irgi panasiai, buvom nuvaziave apziureti, tai gal Miego klinika arciau sirdies butu ax.gif

QUOTE(Irme @ 2010 01 24, 12:45)
Va pagaliau issirinkom vieta, kur po krikstynu pasibuti thumbup.gif  Apziurejom Jakstaicius, 5sezona, miego klinika, misko vingi, bet labiausiai patiko ir tiko Sedula  thumbup.gif  Ir aplinka, ir komfortas, ir kaina normali  mirksiukas.gif Liko tik pasiskambint vadybininkei ir susitart.  ax.gif

drinks_cheers.gif Mes ir issirinkom Sedula lotuliukas.gif taip pat visur apvaziavom, dar priedo buvom Azuolu slenyje, taip pat fainai, tik aisku kaina nemaza blink.gif Fainai Pageluvio sile, tik gaila kad ezeras uz keliu km, ir nera pirties, nes ir kainos normalios rolleyes.gif
Tik Sedulos vadybininke man idomi pasirode-susitarem , kad nuomuojames, mums tinka, jiems tinka, tik del visos bazes nuomos, sake kaina pasakys tik pirmadieni ir tada man paskambins, as sumokesiu avansa. Nesulaukusi skambucio,paskambinau antradieni,sako mes nutarem ta savaitgali nenuomoti, kita rinkites doh.gif o mes jau su muzikantais buvom sutare doh.gif Nu zodziu sunervino, paskui as jai turejau irodineti, kad jiems tikrai apsimokes, nes galim ir visa baze isnuomoti, tegul tik pasako kaina . Na dabar lyg jau sutare, jei vel kokiu stebuklu neprigalvos ax.gif
Atsakyti
Tik Sedulos vadybininke man idomi pasirode-susitarem , kad nuomuojames, mums tinka, jiems tinka, tik del visos bazes nuomos, sake kaina pasakys tik pirmadieni ir tada man paskambins, as sumokesiu avansa. Nesulaukusi skambucio,paskambinau antradieni,sako mes nutarem ta savaitgali nenuomoti, kita rinkites doh.gif o mes jau su muzikantais buvom sutare doh.gif Nu zodziu sunervino, paskui as jai turejau irodineti, kad jiems tikrai apsimokes, nes galim ir visa baze isnuomoti, tegul tik pasako kaina . Na dabar lyg jau sutare, jei vel kokiu stebuklu neprigalvos ax.gif
[/quote]

Nu jo... o mums tai tik poros nameliu reikia. Tai negi bus taip, kad gali ir nenuomoti, nes dar gal nelabai sezonas, balandzio vidurys? g.gif Nu reikes bandyt skambint kita sav ir kalbetis.... doh.gif
Atsakyti