Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

Sveikutės mamytės smile.gif. Mes savo dukrytę jau pakrikštijom. Labai dėkui visoms mamoms, kurios čia pasidalijo savo įspūdžiais.
Noriu pasipasakot ir aš , apie mūsų krikštynas. Gal kam bus naudinga wink.gif
Mes tai mergaitę krikštijom Kužių bažnyčioje. Buvom labai patenkinti, bažnytėlė nedidelė, jauki.O klebonas labai geranoriškas. Ypač rekomenduoju toms mamoms, kurios turi aiškią savo apeigų viziją, nes klebonas linkęs prisitaikyti prie tėvų pageidavimų ir padarys viską kad tik būtų kuo gražiau smile.gif kadangi mes nelabai žinojom ko norim, tai apeigos buvo trumpos ir visiškai priderintos prie mažylės įgeidžių smile.gif
Vėliau važiavom paveiksluotis. Kadangi turėjom daugybę fotoaparatų, pasirįžom aferai: Susiradom gražų gamtos prieglobstį ir paveikslavom su savo fotoaparatais ką norėjom ir kaip norėjom smile.gif, pavyko puikiai. Visi buvo gerai nusiteikę, jautėsi laisvai ir turim kalną mums labai patinkančių nuotraukų biggrin.gif .
Namie viskas kaip ir daugelyje krikštynų : dovanos, krikštynų atrakcijos ir pan.
tai va trumpai tiek. Džiaugiuosi, kad viskas praėjo sklandžiai ir neteko patirti nemalonių atsitikimų....
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 07 24, 19:23)
Man reikia torto barbes,kas ka turite pasiulyti,nes kur IKI daro tai tie kokie yra ideti internete tortai,tai ju nedaro,tipo nu kaska panaaus gal padarytu.

o tai Baranauskienes netinka barbe g.gif
mums tai grazu buvo padarius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2009 07 24, 16:54)
o tai Baranauskienes netinka barbe g.gif
mums tai grazu buvo padarius smile.gif

Nu reikes nuvaziuoti paziureti
nes nuejom i iki
tai sako atneskit barbe is apliesim,net sako gali buti kad prades tirpti tas glaistas doh.gif schmoll.gif ,tai kam isvsiso deda tokius tortus i interneta jai ju net nedaro.
Atsakyti
na va, mes jau irgi po krikstynu...
zvake pirkau univermage, ten indu parduotuveje antram aukste tikrai neblogu yra. o vainikeli zvakei padare is gyvu gelyciu dabijoje(prie gaidzio i rusi leistis reikia).torta daremes pas baranauskiene. likau nusivylusi. as budama ne konditere graziau torta papuosciau... o ir skonis nieko ypatingo.pas baranauskiene ir vestuviu torta daremes.buvo zymiai skanesnis.gerai kad mes tada patys gelytes tortui is kitur buvom uzsisake, nes ir tuomet matyt buciau vaizdu nepatenkinta... maciau sestad kita torta vesuvini kai atidave... jokio grozio jame nebuvo...
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=475024

grazios zvakes 4u.gif
Atsakyti
hi.gif sveikos
Ar kas esate krikstyjusi vaikeli Kuziu baznyteleje,mes ten ruosiames uz dvieju savaiciu savo atzalele krikstyti?Ir gal gali kas padeti surasti kokia seimininke kuri gamina namuose skaniai pas save ar pas mus ir kad nebutu brangininke nes zmoniu nebus daug sventeje.Is anksto aciuks.gif
Atsakyti
Labas mamytes smile.gif ruosiames krikstyti dukryte, ir noretusi fotografa nusisamdyti porai valandu. Gal zinote kokiu pazystamu fotografu kur daro grazias ir kokybiskas nuotraukas smile.gif laukiu pasiulymu ir numeriuku smile.gif
Atsakyti
Sveikutės gal kas žinot patikimą nebrangų fotografą krikštynoms.
Atsakyti
sveika, galiu rekomenduoti fotografe Daiva, man teko naudotis jos paslaugomis, tai likau labai patenkinta thumbup.gif . Tikrai zmogus ismano savo darba, labai kokybiskos , grazios nuotraukos. manau ir kaina nera labai auksta. idedu jos puslapiuko nuoroda, paziuresi savo akimis ir kontaktus rasi. biggrin.gif
http://photodaivakiele.blogspot.com/
Atsakyti
Siauliete fotografe thumbup.gif
Jos puslapis
http://photodaivakie...01_archive.html

Eikite i apacia pamatysite krikstynas fotografuotas. Mano drauge liko labai patenkinta jos darbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2007 07 25, 16:51)
Mes savo sūnelį krikštysim Meškuičių bažnyčioj thumbup.gif
ten labai faina bažnyčia, tokia senovine. Nu man ten laaaabai liux  wub.gif


Meskuiciu baznycia thumbup.gif wub.gif man baznycios vidus labai pasakiskai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asriukas @ 2009 07 24, 19:06)
Noriu pasipasakot ir aš , apie mūsų krikštynas. Gal kam bus naudinga wink.gif
Mes tai mergaitę krikštijom Kužių bažnyčioje. Buvom labai patenkinti, bažnytėlė nedidelė, jauki.O klebonas labai geranoriškas. Ypač rekomenduoju toms mamoms, kurios turi aiškią savo apeigų viziją, nes klebonas linkęs prisitaikyti prie tėvų pageidavimų ir padarys viską kad tik būtų kuo gražiau smile.gif kadangi mes nelabai žinojom ko norim, tai apeigos buvo trumpos ir visiškai priderintos prie mažylės įgeidžių smile.gif


Aš pritariu šimtu procentų kad Kužių klebonas labai geras thumbup.gif , jis visuomet priima, niekada nežiūri į kišenės dydį, paklausus kiek reikia už krikštynas, ar vestuves, ar laidotuves paaukot bažnyčiai niekuomet nenurodo sumos, jam gerai tiek kiek žmogus duoda. Tikrai geras klebonas, o ir pabendraut kaip su žmogum galima. Pačiai teko ten tuoktis, eiti tartis dėl laidotuvių, bei mišių aukojimo, o dar ir savaitgalį ten mažylį krikštysim. Lenkiam žemai galvą prieš jį aciuks.gif
Atsakyti