Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

Kas ieskote grazaus ir skanaus krikstynu torto, noriu parekomenduoti kepyklele "Pumpureli" 4u.gif
cia musu krikstynu tortas
user posted image
4u.gif
Atsakyti
astiulx, o Jus kokio skonio cia tortuka uzsakinejote?pumpurelyje ir kokia kg kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulux @ 2009 07 12, 14:24)
Kas ieskote grazaus ir skanaus krikstynu torto, noriu parekomenduoti kepyklele "Pumpureli" 4u.gif
cia musu krikstynu tortas
http://i411.photobuc...riktynos047.jpg
:4u


Dėl skonio , tai skonio reikalas, nes man ten ar braškinis, ar kiaušininio likerio ar kivinis ..visi vienodo skonio ir jokio gaivumo ...riebūs labai doh.gif

Ale jau tas riūžavas viens prie vieno kaip maximinis ... biggrin.gif
Nors man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(engrida @ 2009 07 07, 10:01)
Labai jau grazus tie tortai, o sakyk Laimike kokia kg kaina ir kiek kainavo atvezimas , jeigu nepaslaptis ir koki skonio tortuka valgete? ax.gif

QUOTE(Tekantisaule @ 2009 07 07, 18:08)
Labai grazus tortai... gal butu galima suzinoti kg kaina ir atvezimo kaina. Aciu.  4u.gif


uz torta sumokejau 72 lt svoris virs 2,5 kg
atvezimas nemokamas.
o koks buvo tortas tyksliai nezinau ,nes liepau daryti pati skaniausia mirksiukas.gif bet gal koks karamelinis buvo ....

QUOTE(Rueta @ 2009 07 08, 19:49)
O gal patarsit kur butu galima krikstynu zvake nupirkt?Kazi ar Katedroj prekiauja ten? g.gif

štilzeje ,yra maza vaikisku rubu parduotuve ,tem prekiavo pernai labai graziom zvakem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(engrida @ 2009 07 12, 19:34)
astiulx, o Jus kokio skonio cia tortuka uzsakinejote?pumpurelyje ir kokia kg kaina? smile.gif

Tortas "Karaliskas"-visiems labai patiko wub.gif
O kg kaina, atrodo apie 30Lt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulux: 15 liepos 2009 - 11:12
Gal kas buvot uzsisake torta Barbe,koks skonis buvo kur saketes,ir kokia kaina.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 07 15, 19:27)
Gal kas buvot uzsisake torta Barbe,koks skonis buvo kur saketes,ir kokia kaina.

taip buvau smile.gif
skoni pasirinkau pati,ir tikrai buvo thumbup.gif
sakiaus birutes g,pas baranauskiene,tas jau buvo senokai,tai dabar ir kaina bus kitokia ax.gif
bet gali pasiskambinti ir pasiteirauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2009 07 17, 09:35)
taip buvau smile.gif
skoni pasirinkau pati,ir tikrai buvo thumbup.gif
sakiaus birutes g,pas baranauskiene,tas jau buvo senokai,tai dabar ir kaina bus kitokia ax.gif
bet gali pasiskambinti ir pasiteirauti ax.gif

o gal turi nuotrauka kaip atrode tas tortas?
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 07 17, 14:13)
o gal turi nuotrauka kaip atrode tas tortas?

kompe jos neturiu verysad.gif siaip atrode tai thumbup.gif
Atsakyti
jei kas ieskot fotografo krikstynom ar kitai sventei, tai rekomenduoju si.
nuotraukos wub.gif
fotografe Daiva
Atsakyti
QUOTE(-JURGITA- @ 2009 07 12, 19:59)
Dėl skonio , tai skonio reikalas, nes man ten ar braškinis, ar kiaušininio likerio ar kivinis ..visi vienodo skonio ir jokio gaivumo ...riebūs labai  doh.gif

Ale jau tas riūžavas viens prie vieno kaip maximinis ...  biggrin.gif 
Nors man labai gražu  wub.gif

Aš ir tą patį galiu pasakyti. Užsisakiau vaiko gimtadieniui, labai gyrė, kad skanu, bet, manau, gal vienas iš daugelio parduodamų kuriame nors PC būtų buvęs skanesnis. Tikrai riebu, nepajutome žadėto vaisių skonio. Šviežias tortas, tik tiek, bet tikrai nebuvo ypatingas. Gal tik mums tą kartą nepasisekė? Esam sakęsi iš Baranauskienės, iš TAU, tikrai visi buvo skanesni.
Atsakyti
Man reikia torto barbes,kas ka turite pasiulyti,nes kur IKI daro tai tie kokie yra ideti internete tortai,tai ju nedaro,tipo nu kaska panaaus gal padarytu.
Atsakyti