Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(majority @ 2009 03 24, 18:12)
Mes kaip tik ir susitarem su Kairiu  kunigeliu.. Aplinka tai tikrai labai grazi (aisku vasara bus dar grazesne, zalesne) smile.gif Mes krikstysim savo zioga geguzes men..
Nors krikstynos bus nedidelios, seimos rate, bet noretusi, kad tai butu KRIKSTYNOS su tradicijom, o ne siaip isgertuves..


Mes taip pat krikštysim Kairiuose, nes ir MB ten krikštytas 4u.gif Užsirašėm 04.18, o fotografuosimės santuokų rūmuose esančiame fotoatelje thumbup.gif
Atsakyti
Mes krikstysim tai Saukenu baznycioje,nes man graziau kaimo baznytele,galesim pasipuosti kaip norim,o ir kunigas pazystamas.O vakare svesime Pilies uzeigoje,man ten skanus maistas ir aplinka lab grazi.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 03 25, 13:54)
Reikalinga pagalba,gal kas zinote gera siuveja Siauliuose ar aplink siaulius?


As taip pat norejau suneliui pasiuti kriksto rubelius, bet neradau jokios normalios siuvejos.. Kazkaip atrodo, kad neber siuveju isvis Siauliuose.. Nusprendem nerti kriksto rubelius smile.gif
Atsakyti
Na as irgi neradau,o jai ir radau tai nesamoninga kaina uz pasiuvima.tai nusprendziau pirkti verysad.gif
Atsakyti
SIŪLAU VISĄ KRIKŠTYNOMS SKIRTĄ KOMPLEKTĄ ŠTAI TOKĮ UŽ PUIKIĄ
KAINĄ, TAM KAD JŪSŲ ŠVENTĖ BŪTŲ RYŠKI IR NEPAKARTOJAMA, ĮSIMINTINA IR ŽAISMINGA
Atsakyti
Labas merginos,

Noreciau ir as prisijungti prie planuojanciu krikstynas. Norejau paklausti gal zinote geru fotografu Siauliuose ir gal kokia kavine kurioje maistas butu geras?
Atsakyti
Sveikutes, zadu ir as savo pupa krikstyti vasara thumbup.gif
Man nuotraukytes labai grazias daro santuoku rumuose 4u.gif thumbup.gif ten per vestuves fotografavomes tai zadu ir krikstynas

Buvom krikstynose praita savaitgali, tai pati svente vyko Ginkunuose "Grafaites uzeigoje" tai maistas ten wub.gif thumbup.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes palnuojam rugpjuti krikstyti ax.gif Kol kas dar nieko neiskom, tik fotografais domiuos. Noriu kad pabutu fotografas keleta valandu ir prifitkintu geru kadru, paretusuotu, o ne atelje, ve kai atsimenu per vestuves tai man labai nepatiko atelje man kazkoks ipareigojimas sypsotis, sedeti pagal komanda ar stoveti blink.gif Tai va apie foto paslaugas, nuejom i viena firma pradejo kalbeti nuo 500 uz paslaugas, kai pasakem kad ne savaitgalis bus krikstynos, nusileido iki 300, o kai pasakem rasim ir pigiau nusileido iki 150 lotuliukas.gif Dabar paslaugu kainos kritusios ir dziaugiasi, kad kazkas kazko dar nori tongue.gif
Atsakyti
laba visoms,as norejaupaklausti,gal kas zinote kur krikstija venuolynuose,nes baznycioje jau pabode,gal kas esate girdeja?aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2009 04 13, 16:33)
laba visoms,as norejaupaklausti,gal kas zinote kur krikstija venuolynuose,nes baznycioje jau pabode,gal kas esate girdeja?aciu is anksto

as ir noreciau venuolyne g.gif bet neteko mam dar apie tai girdeti schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif
Gal galetumet ''apsviesti '' kas nors mane blush2.gif kokios apytiksliai kainos buna nuomojantis kavine , kaip suprantu reikia moket uz maista kiekvienam zmogui, ir dar atskirai nuoma ? ir gerimai dar atskirai ? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pagaliau ir mes išsirinkome bažnytėlę. Mūsų šventė vyks liepos 4 dieną. Kaip tik ilgasis savaitgalis, tai sekančią dieną nereikės skubintis namo, galėsim pasibūti sodyboje thumbup.gif
O bažnyčią išsirinkome Kurtuvėnuose, netoli Šiaulių, graži aplinka, regiononis parkas, atstatytas dvaras, turėtų gražios foto išeiti bigsmile.gif Mums ten patiko, ir kunigas fainas. Pabendravo su dukrytę, abu nuėjo apžiūrėti jo šuniukų...Keista, kad mažoji nebijojo, nes šeip svetimų žmonių prisibijo unsure.gif

Dėl foto, mes taip pat norim imtis kelioms valandoms bažnyčioje ir parke.Kad tik oras geras būtų. g.gif

Dėl kavinių, tai dažniausia buna nustatyta suma žmogui. Pvz 50 LT + alkoholis. Kaina priklauso nuo to ką išsirenki į meniu. Kai kur vaisius ir saldumynus leidžia atsinešti patiems. Po 24 val. dažniausia jau reikia primokėti, kaip susitari. (Na, bent mes kai turėjom kavinukę, tai taip darydavom, nes visur panašei būdavo).
O nuomas man atrodo moki nuomojanti sale, kavines gal nelabai. Nors viskas keičias tai nežinau g.gif
Atsakyti