Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

QUOTE(agnuzele @ 2009 03 20, 16:35)
Noriu kad butumem su dukryte apsirengusios vienodai,gal kas taip rengesi per krikstynas,Mano dukrytei bus metukai,manau kad turetumem graziai atrodyti,gal galite rekomenduoti siuveja,gal turite Foto?

labai sauniai atrodysit,jei tai igyvendinsit 4u.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 03 03, 11:17)
na negi daugiau niekas nekrikstijat vaikiuku Siauliuos?
man dar iskilo klausimas... kur uzsisakinejat tortus ? gi reiks pasirupinti kumos pyragu.. tai laabai idomu, kur grazius ir skanius tortukus galetu pagaminti?  smile.gif

mes tortus uzsisakem birtutes gatveje...tikrai labai skanus mir papuosti ..truputuka jau pabodusiai batukais arba leliuku ,bet skonis pranoskta viska...o kuma buvo uzsakisu is TAU 2 aukstu ,grazus bet skonis nelabai...

QUOTE(Mylima26 @ 2009 03 04, 12:58)

Paneles ar galit pasidalinti savo patirtimi, ar siuntet kvietimus, ar organizavot svente ir t.t. Esu absoliuciai be ideju siam reikalui, nes niekada nedalyvavau krikstynose, tai net nezinau su kuo jos "valgomos" blush2.gif


as uzsakius buvau kvietimus smile.gif visi liko suzaveti wub.gif
o daugiau zaidimams ,kriksto teveliams isakymus ir etiketes ant buteliu kosyciu dare viena mamyte CIA thumbup.gif tai irgi visi buvo apake , kad tiek abi su kriktomamyte buvom priruose programeles ,ir vsikas buvo susije su mano mazyliu...o beto viska isaugojau ir laikysiu kol uzsaugs
QUOTE(Goda. @ 2009 03 19, 21:47)
Gal kas žinot kokia nedidelę bažnytėlę, kur nors netoli Šiaulių?

AS SIULICIAU KAIRIU BAZNYTELE....tikrai labai fainas kunigas ,aplinka rami ir tokia tinkama tokai sventei ...nes buvom mes katedroje ,tai mano mazylsi bijojo nuo ranku nulipti ,gasdino ji tas aidas doh.gif o toj mazoj baznyteleje sau drasiai vaikstinejo apziurinejo ..o dar kunigelis pakalbino vis ... wub.gif


labai smagu prisiminti savo svente ,nes tikrai isimintinai praejo viskas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 03 20, 16:34)
mes tortus uzsisakem birtutes gatveje...tikrai labai skanus mir papuosti  ..truputuka jau pabodusiai  batukais arba leliuku ,bet  skonis pranoskta viska...o kuma buvo uzsakisu  is TAU 2 aukstu ,grazus bet  skonis  nelabai...


dekui smile.gif
as dar internete isknisau, kad Siauliuose grazius daro Pumpurelis ar kazkas panasaus (tik ar skanus tai nzn unsure.gif )...


ar Siauliuos esat uzmate kur nors pirkti "topus" ant torto? na ant virsaus torto padedamos statuleles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 21 kovo 2009 - 12:16
Sveikos mamytes 4u.gif ruosiames geguzi krykstyti savo suneli Siauliuose. Gal galit patarti kokia kavine ar restoraneli, kur galetume atsvesti savo svente smile.gif aciu.

del baznyteles tai irgi girdejau , kad Kairiu labai tinkanti jeigu nori asmenines sventes , o ne konvejerio, mes ten irgi planuojame krikstyti.
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 03 21, 12:05)
dekui smile.gif
as dar internete isknisau, kad Siauliuose grazius daro Pumpurelis ar kazkas panasaus (tik ar skanus tai nzn  unsure.gif )...
ar Siauliuos esat uzmate kur nors pirkti "topus" ant torto? na ant virsaus torto padedamos statuleles?

na pumpurelio puosyba teko nusivilti...siaip tortai irgi skanus smile.gif
o "topas" kas per statulele turetu buti?na jaunuju esu kazkur macius ,gal net pumpurelyje smile.gif

QUOTE(linele.m @ 2009 03 21, 13:12)
Sveikos mamytes 4u.gif ruosiames geguzi krykstyti savo suneli Siauliuose. Gal galit patarti kokia kavine ar restoraneli, kur galetume atsvesti savo svente smile.gif aciu.

del baznyteles tai irgi girdejau , kad Kairiu labai tinkanti jeigu nori asmenines sventes , o ne konvejerio, mes ten irgi planuojame krikstyti.

man ginkunuose grafaiteje patiko thumbup.gif ypac vasara saunu ,kiemas didelis ,gali prasivaiskcioti..ir maistas skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 03 21, 11:37)
na pumpurelio puosyba teko nusivilti...siaip tortai irgi skanus  smile.gif
o  "topas" kas per statulele turetu buti?na jaunuju esu kazkur macius ,gal net pumpurelyje  smile.gif



hmm g.gif na tai pasimetus esu visai del torto biggrin.gif
o topa tai noreciau su krikstynom susijusi. matyt reiks internetu pirkti smile.gif
Atsakyti
Kaip galvojat prieš kiek laiko reikia užsakinėti bažnyčia, nes vyras su anyta aiškina, jog dar per anksti g.gif . Krikštynas planuojam liepos 4 diena.
Ceremonija greičiausia užsakinėsim Kairių bažnytėlėje, nors krikšto mama siūlo Tytuvėnuose smile.gif Ji ten savo dukrytę krikštyjo ir labai patiko, tik vat galvoju ar ne per toli....
Atsakyti
QUOTE(Goda. @ 2009 03 23, 13:14)
Kaip galvojat prieš kiek laiko reikia užsakinėti bažnyčia, nes vyras su anyta aiškina, jog dar per anksti g.gif . Krikštynas planuojam liepos 4 diena.
Ceremonija greičiausia užsakinėsim Kairių bažnytėlėje, nors krikšto mama siūlo Tytuvėnuose smile.gif Ji ten savo dukrytę krikštyjo ir labai patiko, tik vat galvoju ar ne per toli....

Mes krikstynas planuojam liepos 5 d., tai uzsakinet eisiu jau kita savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Goda. @ 2009 03 23, 14:14)
Kaip galvojat prieš kiek laiko reikia užsakinėti bažnyčia, nes vyras su anyta aiškina, jog dar per anksti g.gif . Krikštynas planuojam liepos 4 diena.
Ceremonija greičiausia užsakinėsim Kairių bažnytėlėje, nors krikšto mama siūlo Tytuvėnuose smile.gif Ji ten savo dukrytę krikštyjo ir labai patiko, tik vat galvoju ar ne per toli....

manau,kad ne ax.gif
Atsakyti
sveikutes...
nežinau ar žinosite atsakyma į mano klausimą,bet vistiek paklausiu blush2.gif
mūsų užsipraše šia vasar buti krikštatėviais,tačiau MB nėra pakrikštytas ir nepriejes komunijos,ar mes galime būti krikštatėviais jei MB nėra pakrikštytas?ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Secret Smile @ 2009 03 23, 15:22)
sveikutes...
nežinau ar žinosite atsakyma į mano klausimą,bet vistiek paklausiu blush2.gif
mūsų užsipraše šia vasar buti krikštatėviais,tačiau MB nėra pakrikštytas ir nepriejes komunijos,ar mes galime būti krikštatėviais jei MB nėra pakrikštytas?ačiū!

Manau, kad ne. Kadangi mes su vyru esame be sliubo, tai mes galejom but tik kriksto liuditojais, o krikstateviais ne.
Atsakyti
...dėl krikštynų į bažnyčią užtenka kreiptis prieš savaitę iki norimos krikšto datos-bent jau mums vakar taip aiškino šv. Jurgio bažnyčios klebonas smile.gif
Papildyta:
Krikštatėviais gali būti tik krikštyti asmenys, ne jaunesni kaip 16m.; jei jie vyras ir žmona ar gyvena kaip partneriai, tai būtinai susituokę bažnyčioje...Čia pagal bažnyčios reikalavimus. Praktiškai gal ir visaip būna...
Atsakyti