Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Šiauliuose

Labas 4u.gif Mums čia tokia problema: vasarą planuojame krikštyti savo panelę. Nieko šiuo klausimu nežinau, g.gif labai prašau, apšvieskit visapusiškai. Mums pagal parapiją priklausytų Šv. Mergelės marijos nekalto prasidėjimo bažnyčia- tokie griuvėsiai su mašinų stovėjimo aikštele.
Norėtumėm krikštyti rodos kad Bernardinų bažnyčioje ( o gal Pranciškonų, tiksliai net nežinau, labai gėda blush2.gif ), kažin, ar galima. Ta bažnyčia šalia bulvaro, už teismo.
Mes tai bažnyčioje nesituokėm, kažin, ar labai prie to kabinėsis? g.gif Na, savo vaiką norėtųsi pakrikštyti, o vėliau, kai suaugs, pati galės rinktis.
Žodžiu, kur ten reikia eiti tartis, prieš kiek laiko? Norėtumėm, kad mūsų vaiką krikštytų vieną, o ne masinės krikštynos būtų, ar taip įmanoma? Kiek reikia kunigui duoti? Ar reikia kažkokias paskaitas prieš krikštynas lankyti?Kur geriau krikšto drabužėlius pirkti? Žinau, kad reik skraistės su melsvu kaspinėliu mergaitei, o kur jų gauti? Kokių ten žvakių ir pan. reikia turėti? Nesinori krikšto tėvų užkrauti papildomais vargais... adar norėčiau paklausti..... blush2.gif Ar gali būti iš karto 2 krikštatėviai ir 2 krikštamotės? Na, vaiką kruikštyti 2 poros krikštatėvių?Čia mes su vyru niwkaip neapsisprendžiam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wlaura: 14 balandžio 2006 - 08:30
Bažnyčia apie kurią kalbat, bent jau anksčiau buvo Ignaco, skraisčių galima rasti turgaus mugėje, arba taip pat turėtų būti Šiaulių centrinio univermago 2 aukšte, priešais galanterijos skyrių, ten kur pirksit skraistę taip pat manu rasit ir spec kaspinėlį ar kokį kitą grožį žvakei, žvakę greičiausiai galėsite įsigyti prie bažnyčios ar bažnyčioj, o dėl krikštynų reikia eiti pas kunigą ir kalbėti kas kaip

tikiuos padėjau nors kiek ax.gif

o dėl krikštatėvių tai reiks rinktis , be to paitaupykit krikštatėvius biggrin.gif , juk dar greičiausiai prisireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gie33: 14 balandžio 2006 - 09:16
QUOTE(wlaura @ 2006 04 14, 08:21)
Na, vaiką kruikštyti 2 poros krikštatėvių?Čia mes su vyru niwkaip neapsisprendžiam...

Apie dvi krikštatėvių poras čia
Galėt tai gali, tik man kažkaip dūšiai artimiau ir logiškiau, kad ir kaip bebūtų, viena pora. Kaip vieni tėvai dalyvauja žengiant į gyvenimą, taip vieni žengiant ir į krikščionybę (nes jei daugiau nei pora, tai man kažkurie natūraliai "nebetikri" atrodo unsure.gif) . O mylėt vaiką šiaip ar taip privaloma visai giminei tongue.gif
Atsakyti
Siūlau rinktis raudoną bažnyčią (berods, šv.Jurgio) Dubijos gatvėj. Dabar ten dirba jaunas šaunus kunigas Egidijus Venckus, susitarsit tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip kazkui pastebejo, ten Ignaco baznycia, o ji yra jezuitu smile.gif

Ignaco baznycioj vaikelio tikrai nepakrikstysit, kad ir kaip gaila bei liudna bebutu, nes ji ne parapija. mes savo pirmagime ten krikstijom (pries 5 metus), o dabar norejom ir antra ten pakrikstyti, tai nuejus uzsirasyti ir pasake, kad pas juos negalima krikstyti, nes jie ne parapija, o vaikeliai krikstijami tik parapijos baznyciose verysad.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū visoms už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Akbr, nežinojau, kad nekrikštija ten, mūsų pažįstami poernai vasarą tikrai krikštijo...Aš buvau užsiklaus Kauno vyskupijos tinklalapyje, tai atrašė man, kad parapijos bažnyčioje tik rekomenduojama krikštyti, bet turi pakrikštyti tas kunigas į kurį kreipeisi, nesvarbu, kad ne savo parapijoje.
Reikės rimčiau pasaiškint, tik laiko nėra... Jei ką, tai bandysim toje bažnyčioje Dubijos g. Aš, atsilikėlė, galvojau, kad ten provoslavų cerkvė blush2.gif biggrin.gif , nors 3 metus šalia bendrabutyje bestudijuodama pragyvenau...
Gal kas žinote, kada reikia eiti su tais kunigais tartis? Ar kokios priėmimo valandos yra? Ir kur eiti? Nesinori pasirodyt visiškai tundrai doh.gif ir sukt ratus apie bažnyčią... biggrin.gif
Atsakyti
Susižinok Mišių laiką ir bandyk taikyti prieš arba po. Šiaip būna, kad kai kurios parapijos savo raštines turi, tai ir dirba daugmaž darbo laiku. Bet kaip Šiauliuos toje parapijoj nežinau. unsure.gif
Šiaip iš tiesų krikštijama parapijinėse bažnyčiose, kad krikštytų neparapijinėje, reikalingas vyskupo leidimas (jei toje bažnyčioje vis tik krikštija).
Atsakyti
Na merginos kaip jūs norit,bet aš tai labai noriu ,kad vienuolis vaikiuką pakrikštytų ax.gif . Bet iš kur tą vienuolį dabar gauti,kai tik vienintelį Tėvą Stanislovą tepažinojau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mes savo dukrytę žadam krikštyti birželio mėnesį Šv.Jurgio bažnyčioje, kadangi Ta bažnyčia mums labai jauki, kunigėliai malonūs. Jaučiasi iš Jų šiluma, kad tai ne vien tik riualas ir tiek.
Drabužėlių galima dar įsigyti taip pat xxxL Norfoje (pramonė g.) vaikų pasaulyje ten yra nuo A iki Z visko krikštynom. biggrin.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 05 15, 14:05)
4u.gif  Mes savo dukrytę žadam krikštyti birželio mėnesį Šv.Jurgio bažnyčioje, kadangi Ta bažnyčia mums labai jauki, kunigėliai malonūs. Jaučiasi iš Jų šiluma, kad tai ne vien tik riualas ir tiek.
Drabužėlių galima dar įsigyti taip pat xxxL Norfoje (pramonė g.) vaikų pasaulyje ten yra nuo A iki Z visko krikštynom. biggrin.gif
thumbup.gif

Ačiū už informaciją. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš irgi galvoju į tą bažnyčią kreiptis. Tai labai prašau tu mane apšviesk, kaip ten tartis ėjai, na, kokiu laiku ir pan., ten priima, jei po mišių, tai maždaug kada. Aš tokioje srityje visai žalia:geda2: Ir ar ten vaikus po vieną krikštija? Masinių krikštynų nesinori, man atrodo panašiai kaip kokių munistų vestuvės doh.gif
Aš norėčiau krikštyti liepos mėn., tai maždaug prieš kiek laiko tartis?Ir ar kokias paskaitas prieš tai reikia lankyti? Mano draugė Vilniuje tai lankė...Ir dar mažas klausimėlis blush2.gif kiek planuujate mokėti?... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wlaura: 15 gegužės 2006 - 13:24
QUOTE(wlaura @ 2006 05 15, 15:22)
Ačiū už informaciją.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Aš irgi galvoju į tą bažnyčią kreiptis. Tai labai prašau tu mane apšviesk, kaip ten tartis ėjai, na, kokiu laiku ir pan., ten priima, jei po mišių, tai maždaug kada. Aš tokioje srityje visai žalia:geda2: Ir ar ten vaikus po vieną krikštija? Masinių krikštynų nesinori, man atrodo panašiai kaip kokių munistų vestuvės doh.gif
Aš norėčiau krikštyti liepos mėn., tai maždaug prieš kiek laiko tartis?Ir ar kokias paskaitas prieš tai reikia lankyti? Mano draugė Vilniuje tai lankė...Ir dar mažas klausimėlis blush2.gif kiek planuujate mokėti?... rolleyes.gif

4u.gif Na mes tai dar tik eisime šiandien arba ryt į tą bažnyčią pasiderinti su kunigėlių. tai kai ką sužinosiu galėsiu parašyti. O ten yra atskiras pastatas jame visad kažkas būna.
Apie mokėjima tai galvoju ,kad apie 50LT. Manau bažnyčia ne turgus ir kainų tegul nenurodinėja. Tai tik auka bažnyčiai.Tai kiek duodi tiek turi būti gana. ikiukas. biggrin.gif
Atsakyti
Oaš jau pakrikštijau.Viskas buvo OK išskyrus Gražinos foto saloną.Mane išdūrė:Tariamės,kad trys nuotraukos kainuos 50lt,padarė 9nuotraukas o sumokėjau 200lt.Pasirodo jie padarė mus kaip iš soliariumo ir už tai pasiėmė dar 50 lt,nors jų niekas to daryti neprašė.Ir dar pasakė jūs neisivaizduokite,kad esate tokie gražūs tai mes jus tokius padarėme.
Atsakyti