Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 13:10)
Ačiū, oi, kaip norėčiau šiuo metu kavos, o dar su karameliniu sirupu thumbup.gif
Aha, aš irgi Maidenanos pasigedau, nebėr nei vienoj temutėj g.gif

Maide turbut ilsisi nuo supermamos. Nieko ji padarys mums siurpriza - gris su pilvu smile.gif

QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 11, 14:01)
as nedarius jokiu tyrimu apart hormonu.. mano daktare sake, kad pas vyra uztenka bedu, kad ju dar pas mane ieskot  biggrin.gif


Man irgi jokiu tyrimu nedare. Ir 1IUI buvo uzkibes (nesivystantis po kurio atsigavineju). Bet isitikinau, kad kiausintakiai pratekami, tai nereikes nei LAP nei GN.

O siaip idomi situacija. Po nesivystancio pas mane pirmas ciklas buvo 60 dienu ir tik su dupho pagalba pramuse. O va dabar antras tik 21 d, siandien prasidejo trecias. Yeah!!! Gydytoja liepe bent 3 ciklus pralaukti ir tik po to vel bandyti.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 17:36)
Oi, merginos, jei atvirai, net nežinau, kokie jausmai mano viduje siaučia- ir laukiu, ir bijau eilinio nusivylimo, ir neįsivaizduoju TO džiaugsmo, jei pavyktų, tikriausiai sąmonė aptemtų...Eh, dar reikia truputį išlaukti smile.gif

Sekmes, tikrai laikOm kumstukus
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 14:53)
Šiandien 9 d.po IUI . Jaučiu pareinant mmm. Žiauriai anksti! Mano ciklas 33 d., šiandien 23 cd. Gal dėl to kad negėriau duph.

Kodėl negėrei dupho? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 04 11, 20:17)
Kodėl negėrei dupho?  unsure.gif

Nzn kaip paaiskint. Nuojauta. Kad gersiu be reikalo. Nu tu gertum, jei per IUI vyro turtas butu 0.8 mln?
Man ir taip gana tu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 14:53)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien 9 d.po IUI . Jaučiu pareinant mmm. Žiauriai anksti! Mano ciklas 33 d., šiandien 23 cd. Gal dėl to kad negėriau duph.
Merginos, koks tas IUI pasisekimo procentas, jei tiek laiko dar nėštukių nėr ..


ciklaus priklauso nuo DPO, tai jei anksciau O - ciklas ir sutrumpeja, nebent Duph ji uzlaiko 4u.gif
as siiap irgi jauciu ta pati ka ir kas men + visu vaistu negerumo pasekmes doh.gif ech gadinam savo sveikata su tokiom dozem...

o pasisekimo procentas tai mazas, labai mazas sakyciau... :/
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 09:13)
zinau, berniukas wub.gif


kaip fainai, tai tikrai fulbolistas arba krepsininkas wub.gif thumbup.gif , labai labai fainai, ir jausmas jauciu nepakartojamas mmm... bet tu ji saugok labai, wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 04 11, 20:22)
kaip fainai, tai tikrai fulbolistas arba krepsininkas  wub.gif  thumbup.gif , labai labai fainai, ir jausmas jauciu nepakartojamas mmm... bet tu ji saugok labai,  wub.gif  4u.gif

tikiu, kad ir tu greitai pajusi ka tai reiskia, svarbiausia tiketi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 20:44)
tikiu, kad ir tu greitai pajusi ka tai reiskia, svarbiausia tiketi mirksiukas.gif


tai va kad tas tikejimas kazkur isgaraves doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 11, 20:49)
tai va kad tas tikejimas kazkur isgaraves  doh.gif  blush2.gif

Suprantu, kad nera lengva, bet jei nustoti tiketi tada jau negerai. Turiu pazistama, kuri nenuleido ranku ir iki paskutiniu dare IUI berods per metus ji padare 10 IUI ir jai pavyko ji pastojo, nesenai pagimde suneli. Jau ir apie ivf galvojo, bet neprireike, nors pagalvojus isleido pinigu kaip ir ivf-ui.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 20:54)
Suprantu, kad nera lengva, bet jei nustoti tiketi tada jau negerai. Turiu pazistama, kuri nenuleido ranku ir iki paskutiniu dare IUI berods per metus ji padare 10 IUI ir jai pavyko ji pastojo, nesenai pagimde suneli. Jau ir apie ivf galvojo, bet neprireike, nors pagalvojus isleido pinigu kaip ir ivf-ui.


aisku tokios istorijas ikvepia vilties 4u.gif
blogis didziulis tame, kad viskas kainuoja baisius pinigus doh.gif bet negi kraustytis i uzsieni kad gauti kompensuojama ar dalinai kompensuojama nevaisingumo gydyma... kada pas mus taip bus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 11, 20:58)
aisku tokios istorijas ikvepia vilties  4u.gif
blogis didziulis tame, kad viskas kainuoja baisius pinigus  doh.gif  bet negi kraustytis i uzsieni kad gauti kompensuojama ar dalinai kompensuojama nevaisingumo gydyma... kada pas mus taip bus?  unsure.gif

Tas tai jo sutinku, kad proceduros, vaistai keliones pas daktarus be galo daug kainuoja, as pati atsimenu save, kai nepasiseke pirmas IUI labai nusiminiau, bet pagalvojau, kad darysiu iki tol kol paviks ax.gif , o pavyko is antro karto ax.gif
Ir jums tikrai pasiseks mergaites tik nenuleiskit ranku 4u.gif
Atsakyti
o sangria kokios jusu bedeles buvo ir kelintas iui sekmingas? 4u.gif

beje taip pat idomu kokios bedukes buvo pas olialia zinau kad ji pastojo atrodo po 7 iui. o gal 6 . 4u.gif

ikvepkit merginos mums vilties blush2.gif zinau pasakojot bet kazkaip uzsimirso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 19:38)
Nzn kaip paaiskint. Nuojauta. Kad gersiu be reikalo. Nu tu gertum, jei per IUI vyro turtas butu 0.8 mln?
Man ir taip gana tu vaistu.

Supratau 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti