Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Sveikutės 4u.gif
Šiandien 9 d.po IUI . Jaučiu pareinant mmm. Žiauriai anksti! Mano ciklas 33 d., šiandien 23 cd. Gal dėl to kad negėriau duph.
Merginos, koks tas IUI pasisekimo procentas, jei tiek laiko dar nėštukių nėr ..
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 13:53)
Merginos, koks tas IUI pasisekimo procentas, jei tiek laiko dar nėštukių nėr ..

IUI ~ 15proc.
Atsakyti
IUI pastoti tikimybe 15 %. Taciau ir naturaliai pastojimo tikimybe yra 20%. Turbut dar mums nelaikas, nieko ateis svente ir i musu skyreli kada nors
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 11, 14:15)
Taciau ir naturaliai pastojimo tikimybe yra 20%.

Sveikai porai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 16:21)
Sveikai porai  4u.gif

Taip sveikos poros
Atsakyti
Nu viskas kantrybe truko užsirašiau pas gydytoja, nes vel skauda ir tepa.... blyn nujaučiu kažkokių negerumu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 15:53)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien 9 d.po IUI . Jaučiu pareinant mmm. Žiauriai anksti! Mano ciklas 33 d., šiandien 23 cd. Gal dėl to kad negėriau duph.
Merginos, koks tas IUI pasisekimo procentas, jei tiek laiko dar nėštukių nėr ..


Sveika,

Bet juk jei ciklas stimuliuotas. Nebereiketu orientuotis i savo naturalu cikla. jei menesines butu, tai butu anksciau. +- po 5d. (tavo atveju) nuo IUi dienos + 14d orientyras. ten istimuoliuoja ir ovuliacija gaunasi anksciau nei tau su 33d ciklu gautusi smile.gif
Bet tikiuosi ju nebus. nelauk ju smile.gif Gal cia tiesiog inplantacijos mauduliukai smile.gif

Mano natur ciklas visad 36d.
Po nepavykusiu iui mmm buvo: po vieno IUI 28cd. Po kiti IUI net 24cd.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 13:53)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien 9 d.po IUI . Jaučiu pareinant mmm. Žiauriai anksti! Mano ciklas 33 d., šiandien 23 cd. Gal dėl to kad negėriau duph.
Merginos, koks tas IUI pasisekimo procentas, jei tiek laiko dar nėštukių nėr ..

Labutis!
man tiek pat laiko, kaip ir tau-juk IUI darėmės tą pačią dieną mirksiukas.gif Po truputį maudena ir man pilvo apačią, bet vis dar tikiuosi geriausio blush2.gif Laikykimės kartu, o gal?.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 04 11, 17:38)
Sveika,

Bet juk jei ciklas stimuliuotas. Nebereiketu orientuotis i savo naturalu cikla. jei menesines butu, tai butu anksciau. +- po 5d. (tavo atveju) nuo IUi dienos + 14d orientyras. ten istimuoliuoja ir ovuliacija gaunasi anksciau nei tau su 33d ciklu gautusi  smile.gif
Bet tikiuosi ju nebus. nelauk ju smile.gif Gal cia tiesiog inplantacijos mauduliukai smile.gif

Mano natur ciklas visad 36d.
Po nepavykusiu iui mmm buvo: po vieno IUI 28cd. Po kiti IUI net 24cd.

Oho, tavo tai gerokai sutrumpėjo. Man po abiejų IUI 33 d. išliko.
Aš labai nelaukiu, bet vilčių turių lygiai 1 % smile.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 17:54)
Labutis!
man tiek pat laiko, kaip ir tau-juk IUI darėmės tą pačią dieną mirksiukas.gif Po truputį maudena ir man pilvo apačią, bet vis dar tikiuosi geriausio blush2.gif Laikykimės kartu, o gal?.. wub.gif

Va, iš tavęs labiausiai tikiuosi teigiamo rezultato blush2.gif
O maudžia man ir pilvą, ir nugarą, visai kaip prieš mmm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shira: 11 balandžio 2012 - 16:18
QUOTE(Shira @ 2012 04 11, 16:16)
O maudžia man ir pilvą, ir nugarą, visai kaip prieš mmm.

Tai čia labai geri ir patys tikriausi nestuke.gif požymiai.

Shira, Jautruole, laikykitės tikiu, kad jums pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 16:27)
Tai čia labai geri ir patys tikriausi  nestuke.gif  požymiai.

Shira, Jautruole, laikykitės tikiu, kad jums pasiseks  4u.gif

Oi, merginos, jei atvirai, net nežinau, kokie jausmai mano viduje siaučia- ir laukiu, ir bijau eilinio nusivylimo, ir neįsivaizduoju TO džiaugsmo, jei pavyktų, tikriausiai sąmonė aptemtų...Eh, dar reikia truputį išlaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 18:27)
Tai čia labai geri ir patys tikriausi  nestuke.gif  požymiai.
Shira, Jautruole, laikykitės tikiu, kad jums pasiseks  4u.gif

pas mane toks keistas PMS'as - atsikeliu ryte ir visiškas neišsimiegojimas ir traukia prie žemės. Čia keletą dienų iki mmm taip. Tai va - ir dabar tas yra. Todėl tikiu, kad bus mėnkės. Ir tada planuosiu IVF.
Bet ačiū, kad tiki wub.gif . Kartais įvyksta stebuklais, nors ir kaip sunku jais patikėti.
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 18:36)
Oi, merginos, jei atvirai, net nežinau, kokie jausmai mano viduje siaučia- ir laukiu, ir bijau eilinio nusivylimo, ir neįsivaizduoju TO džiaugsmo, jei pavyktų, tikriausiai sąmonė aptemtų...Eh, dar reikia truputį išlaukti smile.gif

Laikom kumštukus, Jautruole wub.gif
Atsakyti