Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 09:23)
O ne doh.gif Taip nenoriu tų bjaurių tyrimų doh.gif nu bet ką padarysi..

Pasidaryk GN pradžiai be to sakoma, kad jos metu pravalomi kiaušintakiai ir padidėja tikimybė pastoti. Visai nebaisi ta procedūra, trunka mažiau nei 5 min. ir pačiai ramu bus 4u.gif
Atsakyti
[quote=vanilla_ice,2012 04 11, 10:23]
Kiek žinau, toms kurios pastoja, dažnai mmm dieną pateplioja 4u.gif tyliai laikau kumštukus

Tai HCG maziau 1, tai va nieko gero .
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 11, 09:06)
kaip cia gali laikytis...blogai, sunku susitaikyt... penktadieni varau pas gyd paziuresiu ka ji pasakys...jauciuosi tokia beviltiska

Nesakyk taip schmoll.gif Žinai, tuo žodžiu "beviltiška" priminei kažkur girdėtą pokalbį apie nevaisingą moterį- apie ją pasakė beviltiška, bergždžia ji blink.gif D, man taip šiurkščiai ir žiauriai nuskambėjo tie žodžiai, todėl prašau tavęs taip nekalbėti apie save blush2.gif Be to, juk turi dukrytę, tai tik laiko klausimas kada pastosi su antru vaikučiu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=*chiquita*,2012 04 11, 10:25]
Pasidaryk GN pradžiai be to sakoma, kad jos metu pravalomi kiaušintakiai ir padidėja tikimybė pastoti. Visai nebaisi ta procedūra, trunka mažiau nei 5 min. ir pačiai ramu bus 4u.gif
[/quote]

Aplamai, man "to galo" tyrimai visi yra baisūs labiau morališkai nei fiziškai biggrin.gif

[quote=gitana36,2012 04 11, 10:29]
[quote=vanilla_ice,2012 04 11, 10:23]
Kiek žinau, toms kurios pastoja, dažnai mmm dieną pateplioja 4u.gif tyliai laikau kumštukus

Tai HCG maziau 1, tai va nieko gero .
[/quote]

Tiksliai, pamiršau doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kavos? Gal su karameliniu sirupu? rolleyes.gif

Aš pasinėriau į darbus, nėr kada galvot, kaip man nesiseka susilaukt vaikų doh.gif Bet va, šiandien darbo jau mažiau ir pradėjau galvot, ką daryt toliau. Baisu man. Svarbiausia, kad jau išsisėmus jaučiuos...

Kažkada diskutavot apie tai, ką aplinkiniams sakyt. Kažkaip man labai pasisekė, kad praktiškai niekas neklausinėja, kodėl neturiu vaikų. Net keista. Juk metai jau tie, kad galėčiau ir tris turėt, o čia - nė vieno... Bet jei ir paklaustų, tai būtų pirmas ir paskutinis kartas, kai užduoda tokį klausimą. Nors šiaip nesu kategoriška, bet yra keletas dalykų, sričių, kur niekam nevalia kišt nosies. Vaikai - viena iš tokių sričių.
O dėl tėvų irgi pasisekė - mano mama žino, kad nesiseka, tėtis lyg ir žino, bet subtiliai tyli, vyro tėvai niekada šita tema nekalbėjo.

Maidenaną seniai mačiau, kažin, kaip ji ten.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 04 11, 12:04)
Kažkada diskutavot apie tai, ką aplinkiniams sakyt. Kažkaip man labai pasisekė, kad praktiškai niekas neklausinėja, kodėl neturiu vaikų. Net keista. Juk metai jau tie, kad galėčiau ir tris turėt, o čia - nė vieno... Bet jei ir paklaustų, tai būtų pirmas ir paskutinis kartas, kai užduoda tokį klausimą. Nors šiaip nesu kategoriška, bet yra keletas dalykų, sričių, kur niekam nevalia kišt nosies. Vaikai - viena iš tokių sričių.
O dėl tėvų irgi pasisekė - mano mama žino, kad nesiseka, tėtis lyg ir žino, bet subtiliai tyli, vyro tėvai niekada šita tema nekalbėjo.

Mums irgi pasisekė, neklausinėja tėvai, tik po vestuvių aišku sakė, kad anūkų laukiam, o praėjau beveik trys metai ir tyli, per šia Velykas tik mano mama užsiminė, kad daugiau anūkų norėtų, bet jokio spaudimo nėra iš aplinkinių nėra. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 09:38)
Aplamai, man "to galo" tyrimai visi yra baisūs labiau morališkai nei fiziškai biggrin.gif


Tik baisia atrodo, bet nei GN nei LAP nėra baisios procedūros, nors prieš abi labai bijojau, vyras laisvadienius ėmė, kad su manim būtų, dabar kaip pagalvoju tai juokinga truputi biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, oi, kaip norėčiau šiuo metu kavos, o dar su karameliniu sirupu thumbup.gif
Aha, aš irgi Maidenanos pasigedau, nebėr nei vienoj temutėj g.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 12:10)

Tik baisia atrodo, bet nei GN nei LAP nėra baisios procedūros, nors prieš abi labai bijojau, vyras laisvadienius ėmė, kad su manim būtų, dabar kaip pagalvoju tai juokinga truputi  biggrin.gif

Prieš pirmą LAP kaip bijojau, eina sau... unsure.gif Mat man kažkada darė nosies operaciją ir labai sunkiai praėjo, tai buvo likęs tas baimės jausmas. Bet pasirodė nebaisu smile.gif Tai antrą kartą jau drąsi buvau biggrin.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 12:10)
Ačiū, oi, kaip norėčiau šiuo metu kavos, o dar su karameliniu sirupu thumbup.gif

Prašau, padariau į savo mėgstamiausią molinį puodelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 09:20)
IUI būtina sąlyga - pratekami kiaušintakiai. Privalu būtų pasidaryti GN arba LAP prieš darant IUI, nes iš jokių hormonų kiaušintakių pratekakumo nenustatysi  4u.gif
Nors yra gydytojų kurie daro praktiškai be jokių tyrimu tuos IUI, nes IUI daryti turbūt labiau apsimoka nei gydyti  g.gif

Mėlyni sveikinimai wub.gif


as nedarius jokiu tyrimu apart hormonu.. mano daktare sake, kad pas vyra uztenka bedu, kad ju dar pas mane ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 11 balandžio 2012 - 13:01
Na o mes dėl sakymo/nesakymo apie šią problemą dažnai susiduriam. Be perstojo teiraujasi vyro mama. Kažkada kai į ją pasižiūrėjau lavoniniu veidu, tai nurimo ir manau sunerimo, nes puolė atsiprašinėti ir klausti ar įžeidė mane. Bet jau tiek atsibodo tie klausimai, "bajeriai", užuominos, kad jau nebejuokinga. Suprantu, kad normalu tą dalyką klausti, bet jei pamatai, kad žmonės nereguoja į tavo klausimą arba kažką vapą, tai susiprotėk, kad gal ši tema tabu...
Šiaip ši tema man nėra skaudi, jei kas manęs tiesiai paklaustų kokios problemos, tai ir pasakyčiau teisybę. Nematau ką čia slėpti ir man dėl to negėda. Šiais laikais tai yra dažnas reiškinys (deja), todėl šią problemą aš priimu kaip eilinę ligą, kurią reikia išgydyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 13:03)
Suprantu, kad normalu tą dalyką klausti...

Man tai atrodo nenormalu schmoll.gif Nu koks kieno reikalas, kodėl aš vaikų neturiu. Gal mes nesimylim, blem, gal celibato laikomės doh.gif
Kažkada pažįstama pasakė: "Va, planuoju vaiką, tai kartu planuokim, bus smagiau." O aš tada skyriausi kaip tik su pirmu vyru. Tai gerai, sakau, paskolink savąjį, paplanuosim. Daugiau nesiūlė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 11, 13:01)
as nedarius jokiu tyrimu apart hormonu.. mano daktare sake, kad pas vyra uztenka bedu, kad ju dar pas mane ieskot  biggrin.gif

Bet tu jau viena vaikiuka turi, tai teoriškai viskas pratekama turėtų būti ax.gif
Nors aš visada už tai kad pirma viską išsitirti o tik tada procedūras darytis, jos juk ne 10Lt kainuoja, o ir sveikatos kiek suėda...

Kada NT daraisi? visos viltys į tave dabar sudėtos 4u.gif
Atsakyti