Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 09:00)
O kas yra LPL? blush2.gif


lytiškai plintanti liga, tokios yra chlamidijos, ureaplazma, mikoplazma ir kt.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
jungiuos i jusu bureli, jei priimsit smile.gif
kovo men.apturejau IUI, gaila, bet nesekminga... balandzio gale (ne)laukiu mmm, bandysim kartot IUI, bet pagalvojus kad ir si karta gali nepasisekt, negera darosi is baimes doh.gif dar tik antras kartas mums bus, o cia ziuriu mergaites ir po 7 turejusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 10, 14:44)
Oi kaip dziaugiuosi, papasakok daugiau apie pastojima  4u.gif . Greiciausiai ir manes laukia 7 IUI. Nes ka tik parsivilko mmm verysad.gif 6IUI ir vel nesekmingas  sad.gif  sad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Žiauriai gaila tavęs, laikykis. Gal tau bus sėkminga 7 IUI, kaip Olialia? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 10, 18:27)
Mergaites siunciu jums daug daug virusiuku naujuose namuciuose 2.gif  2.gif  2.gif
Diana kaip tu laikaisi?kokie planai dabar pas jus?

Griebiu ir aš virusiuką, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 04 10, 21:14)
tai ziurek futbolistas bus  lotuliukas.gif , tai jau gal zinai mergyte ar berniuks? aisku svarbiausiai kad sveikas mazylis butu  4u.gif

zinau, berniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 09:00)
O kas yra LPL? blush2.gif
O kelinta tau DPO?

16DPO
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 11, 09:32)


O dažnai tau užsitęsia ciklas? Yra buvę daugiau nei 14 DPO? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 09:39)
O dažnai tau užsitęsia ciklas? Yra buvę daugiau nei 14 DPO? 4u.gif

Yra buve, nes duphastonas uzlaikydavo . Bet man pries 3 dienas visi pozymiai MMM buvo jau ir tepliojo bet va vel dingo tai greiciau pramustu nes jau kankinuosi cool.gif
Papildyta:
SOBO kaip tu siandiena laikaisi ??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 11, 10:42)
Yra buve, nes duphastonas uzlaikydavo . Bet man pries 3 dienas visi pozymiai MMM buvo jau ir tepliojo bet va vel dingo tai greiciau pramustu nes jau kankinuosi cool.gif
Papildyta:
SOBO kaip tu siandiena laikaisi ??? 4u.gif

kaip cia gali laikytis...blogai, sunku susitaikyt... penktadieni varau pas gyd paziuresiu ka ji pasakys...jauciuosi tokia beviltiska
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 08:13)
zinau, berniukas wub.gif

Kaip faina...Mano vyro svajonė wub.gif Sėkmės judviems!
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 11, 10:06)
kaip cia gali laikytis...blogai, sunku susitaikyt... penktadieni varau pas gyd paziuresiu ka ji pasakys...jauciuosi tokia beviltiska

SOBO laikykis 4u.gif ir aš taip jaučiuosi bet juk gyvenimas eina, reikia kažkaip save nuteikti, gal mes per daug galvojam, susikaustome užtai ir nesigauna . Pailsek 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 06:59)
O sakykit LP arba GN pasidaryti visoms liepia? Ar priklauso, ar sergi kokiom nors ligom? ar priklauso kokie hormonų tyrimų rezultatai?

IUI būtina sąlyga - pratekami kiaušintakiai. Privalu būtų pasidaryti GN arba LAP prieš darant IUI, nes iš jokių hormonų kiaušintakių pratekakumo nenustatysi 4u.gif
Nors yra gydytojų kurie daro praktiškai be jokių tyrimu tuos IUI, nes IUI daryti turbūt labiau apsimoka nei gydyti g.gif

QUOTE(Camella @ 2012 04 11, 08:06)
Laba diena smile.gif
jungiuos i jusu bureli, jei priimsit smile.gif
kovo men.apturejau IUI, gaila, bet nesekminga... balandzio gale (ne)laukiu mmm, bandysim kartot IUI, bet pagalvojus kad ir si karta gali nepasisekt, negera darosi is baimes  doh.gif  dar tik antras kartas mums bus, o cia ziuriu mergaites ir po 7 turejusios  doh.gif


Sveika prisijungus 4u.gif labai gaila, dėl pirmo nepavykusio IUI verysad.gif
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 08:13)
zinau, berniukas wub.gif

Mėlyni sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 11 balandžio 2012 - 09:22
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 11, 09:42)
Yra buve, nes duphastonas uzlaikydavo . Bet man pries 3 dienas visi pozymiai MMM buvo jau ir tepliojo bet va vel dingo tai greiciau pramustu nes jau kankinuosi cool.gif
Papildyta:
SOBO kaip tu siandiena laikaisi ??? 4u.gif


Kiek žinau, toms kurios pastoja, dažnai mmm dieną pateplioja 4u.gif tyliai laikau kumštukus

QUOTE(sobo @ 2012 04 11, 10:06)
kaip cia gali laikytis...blogai, sunku susitaikyt... penktadieni varau pas gyd paziuresiu ka ji pasakys...jauciuosi tokia beviltiska


console.gif

QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 10:20)
IUI būtina sąlyga - pratekami kiaušintakiai. Tai būtina GN arba LAP prieš darant IUI, nes iš jokių hormonų kiaušintakių pratekakumo nenustatysi  4u.gif

Mėlyni sveikinimai wub.gif


O ne doh.gif Taip nenoriu tų bjaurių tyrimų doh.gif nu bet ką padarysi..
Atsakyti