Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 18:22)
Ziobakiene o tu pas ka |???


As ir pas sia dakatare lankausi, ji man tokia super thumbup.gif


QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 10, 19:27)
Mergaites siunciu jums daug daug virusiuku naujuose namuciuose 2.gif  2.gif  2.gif
Diana kaip tu laikaisi?kokie planai dabar pas jus?


griebiu vurusiuka wub.gif ,

kaip tavo sveikate?, kaip maziukas? wub.gif

As tai laikausi, kolkas nieko naujo, MB geria papildus siuo metu dar, bet manau gad jau geguzes pradzioja pasirodysim pas daktarus, ir gal bandysim dar su IUI, nes pirma ziurniukus isitirsim, paziuresim kokie pokyciai ten ivyke mirksiukas.gif , aisku labai norisi kad iki to laiko pavyktu natur, bet bus kaip jau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 04 10, 20:12)
kaip tavo sveikate?, kaip maziukas? wub.gif

aciu ne blogai smile.gif Maziukas spardosi kiekviena diena vis stipriau, futbolistas biggrin.gif
Svarbiausia nenuleisti ranku ir butinai paviks, pastiprisnsi vyra ir ziurek uzkibs naturaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na šatai ir aš vėl atsiradau. Buvo kažko pas mumis internetas sustreikavęs. Ačiū mergytės, kurios išsakė nuomonę apie pasakymą šeimai ir draugams. Tai mes ir su MB nusprendėm kol kas nieam nesakyti ir žiūrėti. Tikimės, kad greit sulauksime gerų žinių.
Sekantį ciklą, tai yra balandžio gale turėtų atlikti IUI. Tai labai pergyvenu, kad maniškio turtas geras pasitaikytų tą dieną, nes su jo svyravimais doh.gif
Man jokių skatinamųjų neišrašė turiu tik pranešti kada MM prasidės, o tada žiūrėsim. Tikiuosi, kad pavyks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 10, 09:18)

Solopgang, kokie pojuciai?


4u.gif jokiu neiprastu, kazkaip panasu man i artejanti PMS... tik sonas paskauda, matyt neviskas ovuliavo, nes kiauside vien alabai labai jautroka ypac judant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 10, 22:00)
4u.gif  jokiu neiprastu,  kazkaip panasu man i artejanti PMS... tik sonas paskauda, matyt neviskas ovuliavo, nes kiauside vien alabai labai jautroka ypac judant  unsure.gif

Kuri? Ta, kur mazai pratekama su daug foliu?
Kiek dienu tavo ciklas? Kelinta cd ispuole IUI?
Man irgi be pojuciu. Ramuma.
Papildyta:
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 10, 10:18)
Sveiko, mergiciukes - su sventem visas!
Balioneliai visoms, sulaukusioms nelabuju..Gaila, kad naujienu dziugiu ner. Bet gal dar bus?
Jautruole, kaip tavo uzdegimai?
Solopgang, kokie pojuciai?
Man snd 7 d. po IUI. Nuojautu jokiu, pojuciu ir keistenybiu ner. Velykos buvo smagios
Labutis visoms!
Ačiū už rūpestį, Shira 4u.gif Žinok, įdomiai jaučiuosi-išskyrų mažiau, bet negaliu sakyti, kad visai išnyko g.gif Plovimus dariau kokias 2-3 dienas, kol prisiskambinau Sąlygienei ir ji uždraudė blink.gif  Sako, kodėl užsiimat saviveikla? Nebuvo jums uždegimas toks stiprus, tik vos vos belikęs, taigi jokių plovimų, kol nesulaukiat teigiamo HCG arba mmm doh.gif Iškart baigiau visus plovimus ir nebekreipiu dėmesio į išskyras  blush2.gif Geros dienos jums 4u.gif

O tau nedegina, neniezti? Tai gal ir preis savaime. Saviveiklininkes:D
Tiesa, jei jau apie saviveikla - duphastono nepirkau ir negeriu. Nezinau, blogai, gerai - tiesiog zinau, kad nereik man jo, nes nieko nebus.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 10, 20:15)
aciu ne blogai smile.gif Maziukas spardosi kiekviena diena vis stipriau, futbolistas biggrin.gif
Svarbiausia nenuleisti ranku ir butinai paviks, pastiprisnsi vyra ir ziurek uzkibs naturaliai mirksiukas.gif


tai ziurek futbolistas bus lotuliukas.gif , tai jau gal zinai mergyte ar berniuks? aisku svarbiausiai kad sveikas mazylis butu 4u.gif , aisku taip ir bus mirksiukas.gif


QUOTE(aksioma @ 2012 04 10, 20:55)
Sveikos,
Na šatai ir aš vėl atsiradau. Buvo kažko pas mumis internetas sustreikavęs. Ačiū mergytės, kurios išsakė nuomonę apie pasakymą šeimai ir draugams. Tai mes ir su MB nusprendėm kol kas nieam nesakyti ir žiūrėti. Tikimės, kad greit  sulauksime gerų žinių.
Sekantį ciklą, tai yra balandžio gale turėtų atlikti IUI. Tai labai pergyvenu, kad maniškio turtas geras pasitaikytų tą dieną, nes su jo svyravimais doh.gif
Man jokių skatinamųjų neišrašė turiu tik pranešti kada MM prasidės, o tada žiūrėsim. Tikiuosi, kad pavyks. ax.gif


sekmytes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 10, 21:10)
Kuri? Ta, kur mazai pratekama su daug foliu?
Kiek dienu tavo ciklas? Kelinta cd ispuole IUI?
Man irgi be pojuciu. Ramuma.
Papildyta:

Tiesa, jei jau apie saviveikla - duphastono nepirkau ir negeriu. Nezinau, blogai, gerai - tiesiog zinau, kad nereik man jo, nes nieko nebus.


man ciklas apie 30 d. 16 DPO buna visad. IUI dare 11 d berods.
del to kad negeri duph, gal ir gerai g.gif as irgi taip zadejau, bet galvoju nu gal dar viska padarysiu, o maza ka stebuklas ivyks ir neprisireiks operaciju kita men, sulauksu mmm, baisiau nenoriu pjautis to smiomos, bet zinau kad reikes, tai bent rami busiu, kad isgeriau viska ka liepe blush2.gif
Atsakyti
oi mergaites kaip gaila... sumi, gitana 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kazkaip labai jau liudna.... console.gif
Atsakyti
O sakykit LP arba GN pasidaryti visoms liepia? Ar priklauso, ar sergi kokiom nors ligom? ar priklauso kokie hormonų tyrimų rezultatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanilla_ice: 11 balandžio 2012 - 06:59
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 11, 07:59)
O sakykit LP arba GN pasidaryti visoms liepia? Ar priklauso, ar sergi kokiom nors ligom? ar priklauso kokie hormonų tyrimų rezultatai?


GN tikrai reikėtų padaryti, jei nebuvai niekada pastojusi ir esi sirgusi kuria nors LPL, čia dažniausios indikacijos.. o LP daro, jei ir po GN nesiseka pastoti. nors priklauso nuo gydytojo, gali iškart skirti LP.

megaites, laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 balandžio 2012 - 07:16
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 10, 23:18)
oi mergaites kaip gaila... sumi, gitana  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kazkaip labai jau liudna.... console.gif

Nu jo gaila. unsure.gif dar mmm neparejo o pilvuka pamaudzia keistai, kad kokiu velniu nebutu verysad.gif
Meskute o tavo parejo mmm??
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 11, 08:15)
GN tikrai reikėtų padaryti, jei nebuvai niekada pastojusi ir esi sirgusi kuria nors LPL, čia dažniausios indikacijos.. o LP daro, jei ir po GN nesiseka pastoti. nors priklauso nuo gydytojo, gali iškart skirti LP.

megaites, laikykites 4u.gif


O kas yra LPL? blush2.gif

QUOTE(gitana36 @ 2012 04 11, 08:19)
Nu jo gaila. unsure.gif dar mmm neparejo o pilvuka pamaudzia keistai, kad kokiu velniu nebutu  verysad.gif
Meskute o tavo parejo mmm??


O kelinta tau DPO?
Atsakyti